KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Head & Shoulders

Ár:   849 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2018. január 5.

Ár:   849 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Alaposan tisztít, akár 100%-ig korpamentessé teszi a fejbőrt. Kíméletes, kiegyensúlyozott pH-értékű formulájának köszönhetően alkalmas a mindennapos használatra.

ency091

2018. július 15.

Mondjátok, hogy rosszul olvastam, de nem szerepel az összetétel listában a teafaolaj, csak 3 féle menthol és mentaolaj. Igazából ezek alapján egy csillag is lehetne, mert nincs is benne amiről elnevezték...... Egyébként így ugyanaz mint a menthol változat, csak kevésbé durva benne a mentolszag.

ency091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Bettu

2018. június 27.

Nem rossz sampon, bár semmivel nem tud többet, mint bármelyik másik.
Azért vettem, hogy hátha találok egy sampont végre, amitől nem 2, hanem 3 naponta kéne hajat mosnom, de sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket..

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Nem rossz sampon, bár semmivel nem tud többet, mint bármelyik másik.

LenaStonK

2018. június 25.

nagyon szeretem az illatát, és valóban segít a korpával szemben, igaz jobban zsírosodik tőle a haj, de ragaszkodom hozzá :)

LenaStonK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 25.

KaradyAnn

2018. május 14.

A férjemnek kerestünk korpásodás elleni sampont és neki nagyon bevált! Nem egyszerűen korpás volt szegény fejbőre, hanem lemezesen hámlott némely helyütt. Több hónapja használja ezt a sampont és a lemezes hámlás teljesen megszűnt!

Gyorsan zsírosodó hajra nem feltétlenül ajánlom, mert 2-3 naponta hajat kell mosnia a páromnak ezen sampon használata mellett is.

KaradyAnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

chemviki

2018. január 21.

Azért vettem meg, mert teafàs, hàtha segìt a zsìros hajamon...hàt 2 nap utàn full lelapult a hajam es jobban zsìrosodik mint egyèbkènt

chemviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

b5bea

2018. január 6.

Jól habzik, kellemes az illata és a látható korpát tényleg eltünteti, nem zsírosítja a hajam, sokkal kevésbé, mint más samponoknál tapasztaltam, viszont iszonyatosan lelapítja a hajamat! Ez utóbbi hatása viszont olyan, mintha a huzamos használattal fokozódna :( Nem vagyok híve a 2-3 naponta hajmosásnak, lehet az úszóknak jobban beválik, 2 napig oké, de utána...

b5bea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!