KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Health & Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evaballamail, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Kiszerelés:   30 db
Kategória:   Egyéb

Kellemes illatú sminkeltávolító és arctörlő kendő. Gyengéden, hatásosan és alaposan távolítja el a sminket. Holt-tengeri ásványokat, aloe verát, kamillát, B5 pro-vitamint és E-vitamint tartalmaz. Bőrgyógyászok és szemészek által tesztelt, hipoallergén termék, érzékeny bőrre is ajánlott. Használat után nem szükséges leöblíteni.

dorakiss

2013. október 15.

A Mac Paint Potját a 2. kendő is csak nehezen távolítja el, az Estée Lauder double wear ceruzáját szintén csak a 2. kendő tüntette el teljesen. Mire lemostam a szemsminkem 2 kendő koszolódott el teljesen (paint pot, tus, ceruza és spirál), egy 3. kellett az arcomra és dekoltázsomra. A Clinique high impact spiráljával sem bánik el könnyen, pedig az még csak nem is vízálló...Ennél sokkal de sokkal jobb termékek vannak a piacon, bár az ára tényleg baráti de ha nem hatásos, akkor lehet bármilyen olcsó, nem kell. Maradok a Clinique 2fázisú lemosójánál, de még mindig azt vallom, hogy a MAC kendői verhetetlenek..Ár/érték arányban közepesen jónak mondható, ezért kapott 3-ast (különben az 1-esre tettem volna a voksom, tehát "teljes pénzkidobás").

dorakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Szütyő Beauty blog

2012. augusztus 29.

Nemrég fogyott el, nagyon szerettem, szuperül bevált. Minden sminket eltávolított, és amit külön imádtam benne, hogy mindig kellőképpen nedves volt és krémes. Nagyon ügyelek minden kendőmnél, hogy jól záródjanak, de sokszor hiába az igyekezet, kicsit vesztenek a nedvességükből. Ő viszont megtartotta, és szerintem ez a praktikus kis "kupakjának" is köszönhető.

Szütyő Beauty blog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol