KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Erno Laszlo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pumukli21, Módosítva: 2010. december 7.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Enyhén zsíros és nagyon zsíros bőrre estére. Maximális hatású zsírszabályozó emulzió, amely a bőr kiszárítása nélkül biztosítja a megfelelő hidratációt. Faggyúműködést szabályozza éjszakára. Nyugtató, védő és gyógyító hatásával megakadályozza a gyulladt pattanások kialakulását, valamint egész éjszakán keresztül szabályozza a faggyúmirigyek működését és csökkenti az aknék kialakulását. Tisztítás után, tonizáló és bőrápoló hatású. Felrázás után átitatunk egy vattakorongot, majd töröljük át vele az arcot, kikerülve a szemek környékét.

Krémmánia Kedvencek a -től
pumukli21

2013. október 11.

Nekem bevált!

Sziasztok,
tavasz óta használok ErnO L. termékeket a vegyes bőrömre. Ez az éjszakai fehér tonik azonnal összehúzza a pórusokat. Este lefekvés elött szoktam felrakni- kellemes gyógynövényes illata van - fehér lesz tőle egész arcom és reggelre egyáltalán nem fénylik a zsírtól a bőröm.
Ha pattanásaim vannak- napközben is felkenem alapos arctisztítás után. Egész arcomra használom- pedig csak t-zónában zsíros a bőröm, ennek ellenére nem szárítja ki sehol sem a bőröm. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Update: rettentően felment az áruk mióta uj a csomagolás :-( Sea mud szappan ráadásul kevesebb is lett 170 gr-os volt és 14.000, most 150 gr-os 17500ért ._((((

pumukli21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 11.

Nekem bevált!

Sziasztok,

Earl Grey

2013. január 19.

Én egy tesztert kaptam egy másik Erno Laszlo termék mellé, annak nagyon kellemetlen, áporodott szaga volt, a bőrömön kétszer-háromszor próbáltam ki (ehhez is bátorság kellett) és semmilyen változást nem láttam. Lehet, hogy a teszterrel volt a gond?

Earl Grey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.