KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Heeley Parfums

Ár:   €90 és €130   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melwin, Módosítva: 2017. október 13.

Ár:   €90 és €130
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Note de Yuzu tartalmazza a japán yuzu energiáját és lendületét a vízes, tengeri jegyzetre épitve. Az azonnali gyümölcsös frissessége ellágyul, hogy felfedje a szenzuális sósságot a bőrön, emlékeztetve egy hagyományos japán yuzu fürdőre. A Masaya Kuroki-val és Gildas Loaëc-kel közösen, Maison Kitsuné részére készitett parfüm angol, francia és japán jegyek multikulturális keveréke.

♂ Paris találkozik Tokióval.
♀ Egy sugárzó yuzu fürdőben.

Illatösszetevők: yuzu, mandarin, tengeri só, vetiver, fehér mósusz

auberginecat

2017. október 16.

Felfújva először egy az egyben Olympos Mandarin ital illata van, ami egyébként nagyon kellemes, de én nem hordanám. Viszont ha az ember türelmesen kivárja azt a hozzávetőlegesen negyed órát, amíg lecsillapodik a háromféle citrus atombombányi ereje, akkor igazán szép meglepetést okoz ez a parfüm. Egy derűs nap a tengeren, felhőtlen idill a mediterrán tájékon. Hófehér házak, forró homok, a hűs, sós víz permete, hatalmas virágú leanderek, narancsligetek; ez az illat egyszersmind egy eszményi görög utazás hangulatát idézi. Csak az erőszakos citrusos nyitány miatt vonok le egy pontot, mivel az tőlem nagyon idegen.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

melwin

2017. október 16.

James Heeley vadonat új illatát nagy reményekkel vártam, mert alapvetően szeretem a kifinomult citrusos illatokat. A japán citrom kapott nagy hangsúly mind a nevében, mind a leírásban mégis az én bőrömön szinte alig érezni citrusosságot. Amint a kezdeti valamennyi kis gyümölcsösség elillan valamiféle émelyítő illat veszi át a főszerepet, ami miatt nem tudom elviselni a bőrömön. A tengeri sót sem érzem sajnos ki pedig imádom a vizes, tengeri jegyes illatokat, talán a vetiver kitűnik a későbbiekben, de sajnos ezt még nem volt türelmem kivárni, mert le kellett mossam az émelyítő illat miatt.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.