KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A retinol többszintű, hatékony védelmet nyújt az idő előtti öregedés ellen. A retinol kiemelten fontos szerepet játszik a bőr fiatalságának a megőrzésében, lassítja a kollagén lebomlását és serkenti a bőr mélyebb rétegeiben az új kötőszövetrostok képződését, így felfrissíti és feszessé teszi a bőrt.  Nő a bőr rugalmassága, ezáltal csökken a ráncok száma, mélysége, hossza és szélessége. Az argán őssejt kivonat a bőr legmélyebb rétegeibe jutva fejti ki sejtmegújító hatását, így belülről tölti fel a bőrt. A növényi hatóanyagok (szőlőmag olaj, körömvirág olaj) bőrpuhító és bőrregeneráló hatásúak. Az E- és B5 provitamin aktív védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Dermatológiailag tesztelt. Parabén- és színezőanyag-mentes.

Ár: 2400 Ft , Eladó: mariska6
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Oktogon, Deák
kristalyhegy

Korcsoport: >54
2017. április 25.

fülpiszkálót ajánlanám azoknak, akik aggódnak, hogy nem tudják kiszedni a krémet az aljából, amúgy sem higiénikus kézzel.:)

kristalyhegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 25.

skin

2017. április 9.

Régóta szerettem volna kipróbálni,most kuponnal beszereztem. Bár még csak pár napja használom kellemesek az első benyomásaim. Az illata nagyon finom diszkrét nekem tetszik . Az állaga az meglepő volt mert kifejezetten vajszerű. Ahogy a kéz hőjével találkozik nagyon könnyen eloszlathatóvá válik a bőrön. A legjobban az tetszik benne,hogy magyar és hogy minőségi termék. Emlékszem a 80-as években az NSZK-ba tizesével vitték a németek az ős fekete tégelyes változatot. Az is nagyon jó volt anyukám is azt használta és a húszas éveim elején én is . Aztán valahogy a külföldi termékek begyűrűzésével kicsit feledésbe merült. Most azonban újra van Hélia-d a polcomon és marad is.
Ami kicsit zavar,hogy nem tudom az üveg furcsa szája ,hogy fogja engedni az utolsó cseppek kinyerését.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Anyesszka

2017. március 23.

Tápláló, gazdag krém, de kicsit zsírosnak érzem a bőröm tőle.

Anyesszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Tápláló, gazdag krém, de kicsit zsírosnak érzem a bőröm tőle.

Agi789

2017. március 16.

Egész jó, tényleg táplál, gazdag krém. Most vettem a második tégellyel. Megvolt a nappali változata is, de az nem jött be. Az illatát nem szeretem, de maga a krém jó és az ára is elviselhető.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

mariska6

2017. március 12.

Az állaga nekem sajnos sűrű, pattanásos lettem tőle. Csöppet sem irritál, az illata nagyon finom és egyébként is tetszik, inkább csak arról van szó hogy nem nekem lett kitalálva.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

mLK235

2017. február 18.

Kellemes az illata és az állaga, nem finomítja a már meglévő mimikai vagy a nevető ráncokat, és nem is tölti föl a bőrt.

mLK235
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

Ettike

2017. február 16.

A család kedvence! Jól hidratál, egységes bőrfelszínt biztosít, könnyen beszívódik.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

szgyongyi

2017. február 7.

Ha csak a krémet kellene pontoznom, csillagos ötös. Sok mindent próbáltam, különösen most ezen a nagyon hideg télen, ez a krém veri az összes drágább terméket is, a legjobb a kicsit száraz, érett bőrömre. Viszont van két dolog, amivel nem tudok megbarátkozni. Az illata kicsit erős, és ami a fő bajom vele: a tégelye. Nehéz kibányászni belőle a krémet a vége felé, kicsit hosszabb (max 2-3 mm, nem extrém) körömmel különösen kényelmetlen. Ha átcsomagolnák mondjuk tubusba vagy olyan csini tégelybe, amiben a professzionális Helia termékek vannak, akkor bármilyen elit márkát is verne. Persze ez nem tart vissza attól, hogy újravegyem, mert a krém maga szuper, ennyire jól semmi nem puhítja, simítja a bőrömet, és még sokáig is tart a hatás. De nem tudok 4 csillagnál többet adni a csomagolás miatt.

szgyongyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

fcsbkf

2016. november 15.

másfél hónapja használom, nekem segített

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

másfél hónapja használom, nekem segített

muzli

2016. november 4.

Nagyjából egy hónapja használom. Tetszik a sűrű állaga, így télre pont megfelel. Különösebb hatást nem vettem észre, de jól beszívja a bőröm, reggelre kellemes tapintású. Ha ez a hatás, akkor meg vagyok elégedve vele.

muzli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.