KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3190 Ft

A retinol többszintű, hatékony védelmet nyújt az idő előtti öregedés ellen. A retinol kiemelten fontos szerepet játszik a bőr fiatalságának a megőrzésében, lassítja a kollagén lebomlását és serkenti a bőr mélyebb rétegeiben az új kötőszövetrostok képződését, így felfrissíti és feszessé teszi a bőrt.  Nő a bőr rugalmassága, ezáltal csökken a ráncok száma, mélysége, hossza és szélessége. Az argán őssejt kivonat a bőr legmélyebb rétegeibe jutva fejti ki sejtmegújító hatását, így belülről tölti fel a bőrt. A növényi hatóanyagok (szőlőmag olaj, körömvirág olaj) bőrpuhító és bőrregeneráló hatásúak. Az E- és B5 provitamin aktív védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Dermatológiailag tesztelt. Parabén- és színezőanyag-mentes.

Ár: 3190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rakavili

2017. augusztus 12.

Nagy várakozással vettem meg a krémet, nem szerettük meg egymást. Az illata nekem túl erős, irritáló. A tégely szája olyan keskeny, hogy akkor is nehéz belőle kivenni, amikor még tele van. Éjszakára kevés nekem, és sajnos nappalra is, délután már húzódik a bőröm.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Lourdes

2017. július 17.

Ez nagyon jó kis krém, talán egy fokkal jobb, mint a nappali változata, gazdag textúrájú, könnyen kenhető kence kellemes illattal. Szép lesz tőle reggelre a bőr.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Agnes004

2017. július 6.

Megelőzés képpen használom éjszakánként, picit féltem hogy kipirosodok vagy valami probléma lesz vele de nem! :) Nagyon kellemes az illata és az állaga, könnyen kenhető és gyorsan felszívódó, nem hagy zsíros érzetet és nem keletkeznek tőle pattanásaim. Nyáron is ezt használom, egyedül akkor dobja ki picit a bőröm amikor éjszaka is irrdatlan meleg van a lakásba de ez nem a termék hibája. Mindenképpen újraveszem!

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Ancu

2017. május 9.

Már szemeztem egy ideje a Helia D krémekkel, de eddig nem vettem.
Első választásom erre a krémre esett.
30 fölött szerettem volna egy ránctalanító krémet, bár nincsenek ráncaim, de megelőzés szempontjából mindenképp jó választás.
Nekem az illata nagyon tetszik, számomra nem erős.
Az állaga szuper, könnyű kenni, csak úgy issza a bőröm, és sima, puha lesz.
Mindenképp újra veszem, amíg nem találok jobbat, ez lesz a befutó.

Ancu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Már szemeztem egy ideje a Helia D krémekkel, de eddig nem vettem.
Első választásom erre a krémre esett.
Nekem az illata nagyon tetszik, számomra nem erős.
Az állaga szuper, könnyű kenni, csak úgy issza a bőröm, és sima, puha lesz.
Mindenképp újra veszem, amíg nem találok jobbat, ez lesz a befutó.

audreycoca

2017. május 8.

Mivel a nappali verziója bevált, gondoltam megveszem az éjszakait is és együtt használom a kettőt. Igazából ezt is nagyon szerettem, nagyon nagyon hasonlít a nappali verzióhoz, mind illatban, állagban, és hatásban is. Furcsa mód nekem ez az éjszakai verzió sokkal könnyebben és nyom nélkül beszívódott a nappalihoz hasonlítva, pedig azt hittem ez lesz a testesebb. Aztán gondoltam egyet és felcseréltem a két krém használatát, nappalra ezt használtam éjszakára a nappalit, és így tökéletesen bevált mindkettő télre. Nagyon szerettem használni, jövő télre újra veszem :)

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2017. április 25.

fülpiszkálót ajánlanám azoknak, akik aggódnak, hogy nem tudják kiszedni a krémet az aljából, amúgy sem higiénikus kézzel.:)

kristalyhegy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 25.

skin

2017. április 9.

Régóta szerettem volna kipróbálni,most kuponnal beszereztem. Bár még csak pár napja használom kellemesek az első benyomásaim. Az illata nagyon finom diszkrét nekem tetszik . Az állaga az meglepő volt mert kifejezetten vajszerű. Ahogy a kéz hőjével találkozik nagyon könnyen eloszlathatóvá válik a bőrön. A legjobban az tetszik benne,hogy magyar és hogy minőségi termék. Emlékszem a 80-as években az NSZK-ba tizesével vitték a németek az ős fekete tégelyes változatot. Az is nagyon jó volt anyukám is azt használta és a húszas éveim elején én is . Aztán valahogy a külföldi termékek begyűrűzésével kicsit feledésbe merült. Most azonban újra van Hélia-d a polcomon és marad is.
Ami kicsit zavar,hogy nem tudom az üveg furcsa szája ,hogy fogja engedni az utolsó cseppek kinyerését.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Anyesszka

2017. március 23.

Tápláló, gazdag krém, de kicsit zsírosnak érzem a bőröm tőle.

Anyesszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Tápláló, gazdag krém, de kicsit zsírosnak érzem a bőröm tőle.

Agi789

2017. március 16.

Egész jó, tényleg táplál, gazdag krém. Most vettem a második tégellyel. Megvolt a nappali változata is, de az nem jött be. Az illatát nem szeretem, de maga a krém jó és az ára is elviselhető.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

mariska6

2017. március 12.

Az állaga nekem sajnos sűrű, pattanásos lettem tőle. Csöppet sem irritál, az illata nagyon finom és egyébként is tetszik, inkább csak arról van szó hogy nem nekem lett kitalálva.

mariska6
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.