KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Complex Ránctalanító Éjszakai Krém Retinollal és Argán Őssejt Kivonattal DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2015. december 1.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3190 Ft

A retinol többszintű, hatékony védelmet nyújt az idő előtti öregedés ellen. A retinol kiemelten fontos szerepet játszik a bőr fiatalságának a megőrzésében, lassítja a kollagén lebomlását és serkenti a bőr mélyebb rétegeiben az új kötőszövetrostok képződését, így felfrissíti és feszessé teszi a bőrt.  Nő a bőr rugalmassága, ezáltal csökken a ráncok száma, mélysége, hossza és szélessége. Az argán őssejt kivonat a bőr legmélyebb rétegeibe jutva fejti ki sejtmegújító hatását, így belülről tölti fel a bőrt. A növényi hatóanyagok (szőlőmag olaj, körömvirág olaj) bőrpuhító és bőrregeneráló hatásúak. Az E- és B5 provitamin aktív védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben.

Dermatológiailag tesztelt. Parabén- és színezőanyag-mentes.

Ár: 3190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Eria

2018. április 22.

Az általános jó vélemények miatt kezdtem el válogatni a Helia D termékek között, végül ez jött haza és lett az elsőm.
Direkt kerestem ránctalanító hatásut.
A tégelye, ami üveg, bár nőies forma, szerintem nem szép és valóban nem jó. A szája ehhez a magassághoz kicsi és van egy belső perem ahol a krém megbujik. Viszont plussz pont a kis müanyag belső fedélzáróért. Így nehezebben szárad ki a krém.
A krém fehér, inkább szilárd, mint lágy, de a kéz hőjére kenhetőre puhul, a bőröm egész gyorsan issza, bár ahogy a nedvesség beszívódik, egy darabig még ragacsosnak érzem az arcom, aztán később ez selymesre szelidül. Összességében sokkal rusztikusabb benyomást nyujt, mint a külföldi krémek.
Táplálónak érzem.
Az illatáról nem tudom eldönteni, hogy zavar-e. Gyerekként sokat játszottunk kukoricaföldön, a krém illatában érzem a kukoricaszár illatát, de nem a szárazat hanem a nedves, erjedőt.
Szeretném szeretni, mert magyar és elég jó anyagok vannak benne. A márka iránt felkeltette az érdeklődést. Lehet hogy ujraveszem, mert összességében rendben van, de több Helia D krémet is kiprobálnék, mielőtt döntök.

Eria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Direkt kerestem ránctalanító hatásut.
Táplálónak érzem.

lenizsu

2018. március 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Jól hidratál, reggelre nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm. Kicsit nehezen szívódik be, de engem ez nem zavar, mert nem közvetlenül lefekvés előtt használom. A csomagolása viszont botrányos. Helia-D remélem, olvasod, fejlessz ki rá egy újat, mert így biztosan nem veszi újra senki, aki egyszer használta! Már az első használatokkor sem volt kényelmes, de ahogy ürül ki a tégely, egyre nehezebb kinyerni a krémet.Még a termék egy harmada az üvegben van, de már alig lehet használni, mert még spatulával is küzdelem, hogy szedjek ki belőle. A terméket szívesen újravenném, ha átcsomagolná a gyártó. Ezzel a csomagolásal viszont biztosan nem fogok még egyszer utána nyúlni.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Kole

2018. január 25.

Nagyon tápláló, szinte már zsíros krém. (Több lépéses rutinban használom.) Az illata miatt én könnyezem tőle (lehet ludas az alkohol is), így közel sem tökéletes.
Viszont ami a legbosszantóbb, a kiszerelése. Az utolsó adagot még spatulával lehet kinyerni.
Kézkrémként öt csillagot kapna.

Kole
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Kézkrémként öt csillagot kapna.

Virvatuli

2018. január 15.

Sokkal jobb, mint a nappali párja. Sokkal táplálóbb, nyugtatóbb, szereti a bőröm, úgy érzem, jobban be is szívódik. Fényleni fénylik ez is, de éjszaka kevésbé zavar :) Az illatát én szeretem.

Virvatuli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

danyadi77

2017. december 28.

Retinol és argán miatt gondoltam,kipróbálom. Kellemes illat, állag, érzés a bőrön. Tényleg olyan,mint egy könnyű vaj. Pici spatulával szoktam kivenni a tégelyből. Viszont valóban nem elég tápláló, mindenképp teszek alá valamilyen szérumot. Pl Hélia-D argán-hialuronsavas szérumot vagy egy sima hidratáló koncentrátumot, és így már jó. Elég kisimult arccal ébredek utána. Még tesztelem és meglátom, újraveszem-e, ha elfogy.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Elkofen

2017. december 6.

Úgy vettem észre hogy, a nagyon fiatal és még a harmincas korosztály is imádja ezt a krémet. A 40-es pedig jónak tartja ugyan, de nem mindenki érzi elég táplálónak. Amúgy egészen jó termék lehetne, de az én 42 éves bőrömnek kevés télire. Pontosabban sokat vártam tőle, de ahhoz képest gyengécske.
Különösen a szám környéke száraz és feszül a nyakam-dekoltázsom bőre is télen. Szóval gyengusz nekem ez a krém, pedig az összetevői nagyon kecsegtetőek (retinol és argán őssejt kivonat) a ráncok + a kiszáradás elleni küzdelemben. A hidratálása nem kielégítő. Az apró ráncocskákat nem tölti fel, nem halványít és nem is feszesít. Közepesen táplál,de volt már jobb krémem ugyanezen az áron.
A harmincasok is idővel rájönnek, hogy nem elég a pofit kenegetni, de a nyakat is kell, mert 40 éven túl ott látszik meg legjobban a ráncosodás és a kiszáradás. (Ezt 39 évesen még én sem sejtettem.)
Az illata szerintem finom, diszkrét és nem zavaró. Könnyen kenhető krém, amit a bőr hamar beszív. Semmi zsírosság, semmi bőrcsillogás.
A tégelye szép és elegáns. Tetszik. Nem zavar a fura formája sem. Nem veszem újra mert számomra nem elég tápláló és hidratáló.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

pilluska

2017. november 13.

Nagyon sokáig elég volt, kevés kell belőle, finom az illata, remekül hidratálja az arcom, nem irritálja a bőröm. Gondolkozom, hogy újraveszem bár, lehet hogy most kipróbálom valamelyik másik éjszakai Helia-D krémet :)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

steffy

2017. november 5.

Tokaji aszús krémmel együtt szereztem be tavaly. Ez is egy nagyon jó kis krém lenne, csak az illat... Ettől függetlenül gazdag, tápláló krém, és akit az illat nem zavar, az nagyon fogja szeretni.

steffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 5.

Rakavili

2017. augusztus 12.

Nagy várakozással vettem meg a krémet, nem szerettük meg egymást. Az illata nekem túl erős, irritáló. A tégely szája olyan keskeny, hogy akkor is nehéz belőle kivenni, amikor még tele van. Éjszakára kevés nekem, és sajnos nappalra is, délután már húzódik a bőröm.

Rakavili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Lourdes

2017. július 17.

Ez nagyon jó kis krém, talán egy fokkal jobb, mint a nappali változata, gazdag textúrájú, könnyen kenhető kence kellemes illattal. Szép lesz tőle reggelre a bőr.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.