KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2017. december 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Selymes szérum, három különböző molekula méretű hyaluronsavval, amelyek egymást kiegészítve segítenek a bőr mélyhidratálásában, ezáltal javítva a bőr rugalmasságát és halványítva a ráncokat, hogy a bőr visszanyerhesse fiatalosabb megjelenését. A hyaluronsav - a molekula mérettől függően - a bőr különböző rétegeiben fejti ki a hatását. A kisebb molekulaméretű hyaluronsav részecskéi a mélyebb rétegekbe is eljutnak és ott fejtik ki hidratáló, ránctalanító hatásukat, míg a nagyobbak a felső rétegekben hatva látványos lifting hatást érnek el.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sztinke

2018. június 14.

Alapvetően nem az én korosztályomnak lett kitalálva, de a szemkörnyék már elég hamar öregedni tud, így gondoltam, ártani nem fog. És valóban nem árt, azonban nem is látom semmi hatását, pedig már kb. 2 hónapja használom, esetleg 1-1 nap kihagyással, rendszeresen.
A kis golyó nagyon jó benne, kellemesen hűsít. A krém könnyű, géles, könnyen és gyorsan beszívódik. Nem ragacsos, illata sincs és szerencsére egyáltalán nem irritál. Még talán hidratál is valamennyire, de semmi extra.
Akciósan jutottam hozzá, teljes áron tuti nem venném meg.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Akciósan jutottam hozzá, teljes áron tuti nem venném meg.

illesbb

2018. március 11.

Nem feltétlen én vagyok az a korosztály akinek szánták, de nem is hiszem, hogy ez egy 50+-os bőrnek bármit is érne ránctalanítás terén. Én egyébként szeretem használni, tetszik a golyós applikátor, hűsíti a szemet. Maga a szérum pedig viszonylag jól hidratál, mondjuk nekem nem száraz amúgy sem a szemkörnyéki bőröm. Ehhez képest egy kicsit drágának találom, mondjuk én tesztelésre kaptam, de ennyiért nem venném újra.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

natasa

2018. március 6.

50+-os? Ez? Hát nem, sajnos ez a szérum kábé semmit nem ér, mintha vízzel (vagy cukros vízzel) kenegetnénk a bőrt. Nagyon drága, és ránctalanításról szó sincs. Nem látunk változást. Nagy csalódás. A két csillagot a név kapja és a szép összetevők.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Eszty95

2018. február 15.

12 óra elteltével sem tudta felszívni a bőröm, ragacsos maradt, pedig nem kentem rá sokat. Ránctalanító hatása semmi. Illata nincs, ez pozitív, és a golyós kiszerelés tetszik.

Eszty95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

rabbitdoubt

2018. február 12.

Ahogy az előttem szóló Judittttt is, én is ugyanilyen szituációban voltam, anyukámnak 'nyertem meg' a terméket, persze nagyon örültünk neki. :) Jó ötlet a golyós megoldás, sokkal egyszerűbb eloszlatni az arcon a szérumot, és így legalább, miközben az arcot és a szemkörnyéket gyengéden masszírozva ápoljuk, biztosra megyünk, hogy nem megy kárba az anyagból.
Azért adok csak 3 csillagot, mert édesanyámnak elég érzékeny a bőre, és neki kipirosodott az első pár alkalomkor. Először nagyon piros lett a kezelt felület (és nem azért, mert túl erősen nyomta rá a golyót :)), azóta megpróbáltuk többször is, még mindig látható a pirosság, de mintha 'egyre kevésbé' irritálná, biztos ami biztos, azért csak este használja. Egyébként nyilván nem csodaszer, de az összetevői szépek, nincs telepakolva felesleges káros anyagokkal amit nem szívesen vinnénk fel az arcra - a nagyon erős ráncokkal persze nem bánik el, de a kisebb ráncokat szépen töltögeti.

rabbitdoubt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Judittttt

2018. február 10.

Tesztelésre megnyertem a terméket Krémmánián, pedig sosem szoktam semmit nyerni :) nagy nagy öröm volt. :D mivel én fiatal vagyok még az ilyen expert szemkörnyékápoláshoz, a terméket annak tudatában próbáltam megnyerni tesztelésre, hogy anyukámon kipróbálhassam, ha megnyerem, mert ő pont ötven felett van, és az utóbbi időben egyre jobban zavarják őt a kis szem körüli ráncai. Szóval neki adtam. Egyelőre jól szuperál, persze csodát nem tesz semmi, de szépen összehúzza a környéket, és valahogy feltölti. A fém golyós adagolónak köszönhetően frissíti a szemkörnyéket, a sötét karikát enyhíti. Ezt a fém golyós ötletet külön díjazom, zseniális szerintem, abszolút 2 in 1. Az összetevők szépek, pont amennyi kell, nem kilométeres a lista ... az állaga inkább géles mint nehéz krém- Szóval mi elégedettek vagyunk. :) szerintem ha kifogy majd újra fogom vásárolni anyukámnak, mert eddig ez tetszik neki a legjobban. A használata is egyszerű, anynit adagol, amennyi kell ... ha elfogyasztja anyu, updatelek :)

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Rozsaszinponilo

2018. február 8.

Bár még fiatal vagyok a mélyebb ráncokhoz, a terméknek csak a stressz okozta (so sad) és az alapból megjelenő, apró mimikai ráncokkal (still so sad) kellett felvennie a harcot.
Bevallom, eléggé szkeptikus voltam vele (azaz nem voltak illúzióim, hogy Sophia Loren bájos-bársonyos-legendás bőre fog rám ragyogni reggel), de aztamindenit, tényleg kisimította azt a ráncocskát, ami a sok vigyorgástól már nem húzódik úgy vissza, mint 10 éve. :D
Kitapasztaltam, így megosztanám a pro tippemet: éjszakára, a kritikus helyekre viszem fel, nem sajnálom magamra, jó sokszor végighúzom a golyócskát a szemem alatt, és a nózim és a szám környékén. És erre a vaskos rétegre teszem a tápláló éjszakai krémemet, és ezt az egészet egyszerre masszírozom be az arcomba. Így tutira beszívódik és nem az ujjacskáimra ragad a szérum fele. :)

Rozsaszinponilo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

ancsika13

2017. december 26.

Mivel a Helia-D szemráckrémje nálam a várakozáson felül teljesített így örömmel láttam , hogy ez a golyós ránctalanítót az egyik oldalon féláron lehet megrendelni . Kb másfél hete használom. Könnyű , kényelmes a használata. Ennyi idő alatt is látható az eredmény. Finom, bársonyos érzetet nyújt . Nekem egy kicsit lassan szívódik fel, de ez nem probléma.

ancsika13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.