KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3790 Ft

Sejtmegújítás, feszesítés és hidratálás

Az argánőssejt-kivonat a bőrfelszín mélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes behatolni és ott kifejteni a hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt élettel. Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A hyaluronsav a bőr egyik legfontosabb természetes építőeleme. Egyedlállóan erős vízmegkötő hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon.
Parabénmentes.

Ár: 3790 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 1800 FT , Eladó: bogczi
Állapot: bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: --

ErdelyiDiana

2017. június 11.

Elhasználtam egy egész kiszerelést belőle ami nálam nagy dolog. :) könnyű szinte vizes állaga, könnyen beszívódik. Pik pak beszívódik. Eleinte semmi extrát nem vettem észre, csak hogy úgy szereti a bőröm és kész. De ha kihagytam a krém alá valahogy hiányzott. Hogy hat e a ráncokra....nem is tudom, de ártani biztos nem árt! :) akciósan vettem. Szépen hidratál, én is több mindent használok mellette, nehéz lenne meghatározni vagy behatárolni, hogy ő mennyit tesz hozzá, de szeretem.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

nszolnoki

2017. június 6.

Könnyű kis szérum, átlátszó gél, este használom, gyorsan felszívódik, nekem kicsit ragacsos, de este nem számít, jön rá a krém. Hidratáláshoz biztosan sokat hozzátesz, az argán őssejt darabkákról meg reméljük, hogy egyszer bebizonyítják hogy biztosan használ, nemcsak remekül hangzik. Sokmindent használok, rétegesen rakom, nem tudom mitől mennyit szépülök, ez a kis kence is biztosan közötte van!

nszolnoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

Mundow

2017. június 1.

Könnyed szérum, melyet leginkább este használok. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és zselés állagú. Húzza a bőrömet.
Nyáron jólesik használni. Télen határozottan kevés lenne számomra.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Nyáron jólesik használni. Télen határozottan kevés lenne számomra.

audreycoca

2017. május 8.

Én is tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, mert már pont megakartam venni, hogy kipróbáljam. Könnyű zselés krém, semleges illattal, ami gyorsan beszívódik a bőrbe. Az jutott róla eszembe, hogy sok arcápoló márkának ilyen jellegű széruma, ami könnyen kenhető, gyorsan beszívódik, egyből simítja a bőrfelszínt. Ez a simaság nem marad meg a végtelenségig, csak pár óra. Viszont sok márkával ellentétben, nem kerül egy vagyonba ez a kis semmiség, ezért szinte biztos, hogy újra veszem majd, mert reggel nagyon szeretem használni a BB krémem alá. Este pedig az éjszakai krémem előtt használom. Nekem még nem igazán vannak határozott ráncaim, csak ilyen halvány valamik azokon nem változtatott.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

SSSAAA

2017. május 6.

KM-es nyeremény volt, amit innen is köszönök. Már régóta szerettem volna kipróbálni egy szérumot, pont kapóra jött. Nos, maga a krém könnyű zselé állagú, felvitel után azonnal beszívódik, kevés is elég belőle, de ránctalanító hatást nem vettem észre a használat során, pedig engem ez érdekelt volna. Esténként kenem fel, akkor rögtön mintha üdébb lenne a bőröm és reggel is jó érzés, a vegyes bőröm kevésbé lesz olajos, de kicsit erősebb hatásra számítottam.

SSSAAA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

BK19

2017. április 27.

Egy átlátszó gél amit reggel este vittem fel mielőtt hidratáltam volna a bőröm . Egy egész tubussal használtam el. Én semmilyen változást nem vettem észre a bőrömön. Se a kisebb ráncokon, se a pórusokon. Talán egy picit amikor az elején jártam még a gélnek kiegyenlítette a bőröm színét, de később ezt sem vettem észre. Nekem nem jött be ez a termék.

BK19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

széva

2017. április 24.

Második tubussal használom. Nem irritálja a szememet sem. Bársonyos a bőröm és mintha a pórusaimat is összehúzná kissé. Smink alá is jó. Örülök,hogy magyar termék és biztos használni fogom.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

Titvog

2017. április 22.

Most már három hónapja használom minden reggel és este a szemkörnyékemre, mivel úgy érzem ott kell a legjobban vigyáznom a bőrömre ráncosodás ügyileg, vagyis amit lehet, megelőzni.
Reggel azért szeretem, mert könnyű géles, hűsít, felébredek tőle, nagyon jól esik az álmos szemeimnek. A szemhéjamra is szoktam belőle felvinni, aztán hagyom vagy fél órán keresztül. A smink ennek hatására nekem szebben terül el, mivel szépen hidratál, kisimítja a bőrt, feltölti, feszesíti.
Este általában ezzel kezdem a szemkörnyék ápolást, aztán kicsit rózsaolajat és egy vastagabb krémet használok. Kicsit soknak tűnik, de nekem ez szépen bevált, reggelente végre nem sötét karikákkal kelek fel a szemeim alatt.
Hosszú távon nem tudok nyilatkozni erről a gélről, mivel még nincsenek ráncaim, de én is érzem, hogy rugalmasabbá válik tőle a bőröm. Számomra megelőzésnek nagyon szuper.
Egyébként gazdaságos a kiszerelése, bár a csomagolásával nem vagyok megelégedve, mert folyik ki a gél, és amikor lecsavarom a kupakot tiszta "ragacs" minden. Kénytelen vagyok kupakkal fölfelé tartani. Jobb lenne neki egy pumpás megoldás, de ennyi baj legyen, a terméken természetesen ez nem ront.
Egyébként nagyon erős illata van, amin először meg is lepődtem, de nekem nem irritálta szememet, nem okozott pattanást, vagy bármilyen elváltozás a bőrömön, szóval akinek nem ultra érzékeny a bőre a parfümre, nyugodtan használhatja.

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

manyokata

2017. március 20.

Nagyon jó szemkörnyékápoló, látványosan feszesített, szeretem, újravevős.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon jó szemkörnyékápoló, látványosan feszesített, szeretem, újravevős.

Valentine

2017. március 15.

Alapvetően kedvelem a Helia-D termékeket. Köszönöm, hogy ezt az újdonságot letesztelhetem. :) Az első tapasztalataimat szeretném megosztani. A krém színtelen, zselés állagú, nagyon enyhe illata van, szinte alig érezhető. A tubusból nagyon könnyen és jól lehet adagolni. A zselés állaghoz mérten, könnyen beszívódik a bőrbe. Használtam éjszakára csak ezt, az egész arcomra. Kellemes tapintású volt ugyan a bőröm, de éjszakára kevésnek éreztem. Reggel nem volt elég kipihent az arcom. Nem rossz, de kell mellé más is. Most próbálgatom reggelre is. Mindenképp updatelek. ;)
Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Sodium Hyaluronate, Phospholipids

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.