KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3799 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Sejtmegújítás, feszesítés és hidratálás

Az argánőssejt-kivonat a bőrfelszín mélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes behatolni és ott kifejteni a hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt élettel. Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A hyaluronsav a bőr egyik legfontosabb természetes építőeleme. Egyedlállóan erős vízmegkötő hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon.
Parabénmentes.

Ár: 2000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 3x próbált, dobozában, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
BK19

2017. április 27.

Egy átlátszó gél amit reggel este vittem fel mielőtt hidratáltam volna a bőröm . Egy egész tubussal használtam el. Én semmilyen változást nem vettem észre a bőrömön. Se a kisebb ráncokon, se a pórusokon. Talán egy picit amikor az elején jártam még a gélnek kiegyenlítette a bőröm színét, de később ezt sem vettem észre. Nekem nem jött be ez a termék.

BK19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

széva

2017. április 24.

Második tubussal használom. Nem irritálja a szememet sem. Bársonyos a bőröm és mintha a pórusaimat is összehúzná kissé. Smink alá is jó. Örülök,hogy magyar termék és biztos használni fogom.

széva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 24.

Titvog

2017. április 22.

Most már három hónapja használom minden reggel és este a szemkörnyékemre, mivel úgy érzem ott kell a legjobban vigyáznom a bőrömre ráncosodás ügyileg, vagyis amit lehet, megelőzni.
Reggel azért szeretem, mert könnyű géles, hűsít, felébredek tőle, nagyon jól esik az álmos szemeimnek. A szemhéjamra is szoktam belőle felvinni, aztán hagyom vagy fél órán keresztül. A smink ennek hatására nekem szebben terül el, mivel szépen hidratál, kisimítja a bőrt, feltölti, feszesíti.
Este általában ezzel kezdem a szemkörnyék ápolást, aztán kicsit rózsaolajat és egy vastagabb krémet használok. Kicsit soknak tűnik, de nekem ez szépen bevált, reggelente végre nem sötét karikákkal kelek fel a szemeim alatt.
Hosszú távon nem tudok nyilatkozni erről a gélről, mivel még nincsenek ráncaim, de én is érzem, hogy rugalmasabbá válik tőle a bőröm. Számomra megelőzésnek nagyon szuper.
Egyébként gazdaságos a kiszerelése, bár a csomagolásával nem vagyok megelégedve, mert folyik ki a gél, és amikor lecsavarom a kupakot tiszta "ragacs" minden. Kénytelen vagyok kupakkal fölfelé tartani. Jobb lenne neki egy pumpás megoldás, de ennyi baj legyen, a terméken természetesen ez nem ront.
Egyébként nagyon erős illata van, amin először meg is lepődtem, de nekem nem irritálta szememet, nem okozott pattanást, vagy bármilyen elváltozás a bőrömön, szóval akinek nem ultra érzékeny a bőre a parfümre, nyugodtan használhatja.

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

manyokata

2017. március 20.

Nagyon jó szemkörnyékápoló, látványosan feszesített, szeretem, újravevős.

manyokata
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon jó szemkörnyékápoló, látványosan feszesített, szeretem, újravevős.

Valentine

2017. március 15.

Alapvetően kedvelem a Helia-D termékeket. Köszönöm, hogy ezt az újdonságot letesztelhetem. :) Az első tapasztalataimat szeretném megosztani. A krém színtelen, zselés állagú, nagyon enyhe illata van, szinte alig érezhető. A tubusból nagyon könnyen és jól lehet adagolni. A zselés állaghoz mérten, könnyen beszívódik a bőrbe. Használtam éjszakára csak ezt, az egész arcomra. Kellemes tapintású volt ugyan a bőröm, de éjszakára kevésnek éreztem. Reggel nem volt elég kipihent az arcom. Nem rossz, de kell mellé más is. Most próbálgatom reggelre is. Mindenképp updatelek. ;)
Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

Erina

2017. február 17.

Innen is köszönöm a lehetőséget a tesztelésre 😊 Színtelen, szagtalan. Pillanatok alatt beissza bőröm, sima és puha tapintású lesz. Amióta használom, simább és egységesebb a bőröm. Nagyon bevált. Az ára viszont szerintem sok egy ilyen kis tubusért. Egy mezei hidratálókrém is tudja ugyanezt, jóval olcsóbban.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

Ancsa1230

2017. február 8.

Ez az első amit a márkától próbálok, de azt kell hogy mondjam elsőre nem rossz. Szép egységes színe lesz tőle a bőrömnek, nagyon puha érzetet ad s kellemesen hidratál is. Ránctalanító hatását nem tudom "tesztelni" mert szerencsére nincsenek. Amit még ígér hogy a szarkalábakat csökkenti, ezt sem tapasztaltam egyenlőre. Nagyon kevés is elég belőle, gyorsan felszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Ancsa1230
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Pebri

2016. december 18.

Két hónapja használom. Szeretem a márkát, de csodát nem várhatunk tőle. Hidratál, de nem ránctalanít és a karikákra sem hat.

Pebri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

0bikbik0

2016. november 21.

Elhasználtam egy tubussal, de nem veszem újra.
Semmilyen hatását nem tapasztaltam, nem feszesít, nem töltötte fel a bőrömet belülről életttel. Maradtak a szarkalábak, egyéb szemmel látható, érezhető hidratáló hatása sincs. Igazából mindegy volt, hogy felkentem-e vagy sem, nem vettem észre különbséget.
Sajnálom, nagyon kitartóan használtam, kerestem a pozitív hatásait, de nekem nem vált be.
De legalább nem is rontott a bőröm állapotán...

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 21.

Elhasználtam egy tubussal, de nem veszem újra.
De legalább nem is rontott a bőröm állapotán...

Meryl

2016. augusztus 6.

Pár hónapja tértem át az arckrémekről inkább a szérumokra. Kombinált az arcbőröm, kevés olyan arckrémet találtam, amely megfelelő lett volna. Ez a szérum nem tesz csodát - vajon melyik tesz? - de szépen kisimít, egységesíti az arcbőrt. Feszesít, hidratál. Most a nyári időszakban nem igényel a bőröm mást, úgy tűnik, elég a szérum. Persze, nem csak ezt használom, többféle maszkot is kipróbálok, ill. más szérumot is. De az együttes hatás nagyon látványos. Nekem bevált, így 5 csillagot kap.

Meryl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Sodium Hyaluronate, Phospholipids

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.