KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   3790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hajneeka, Módosítva: 2016. december 12.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 3790 Ft

Sejtmegújítás, feszesítés és hidratálás

Az argánőssejt-kivonat a bőrfelszín mélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes behatolni és ott kifejteni a hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt élettel. Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A hyaluronsav a bőr egyik legfontosabb természetes építőeleme. Egyedlállóan erős vízmegkötő hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon.
Parabénmentes.

Ár: 3790 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
2200 Ft-Helia-D Age Control Plus Sejtmegújító Szérum Argán Őssejt Kivonattal és Hyaluronsavval
Ár: 2200 Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: kb.25-26/30 ml,dobozában, Helyszín: --, fizetés: ajánlott posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kacsuuszh

2018. április 17.

Ez egy csodaszer!! Smink alá és éjszakára is használom hidratáló krém mellett és engem megvett! Hamar beszívódik, nincs kellemetlen érzés utánna az arcomon, smink előtt tökéletes hidratálást nyújt! Csak ajánlani tudom.

Kacsuuszh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Pussycat

2018. február 23.

DB szépségbox-ban volt benne egy alkalommal. Először félre tettem majd használtam néha néha de nem rendszerességgel. Kb 3 hónapja minden este (még ugyan az a tubus) csipkebogyómag olajjal együtt viszem fel az arcomra. Nem tudom pontosan hogy most ez váltja ki a hatását vagy az olaj...lényeg az hogy nekem feltölti a bőröm. Ha elfogy tuti hogy újra veszem

Pussycat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Mesi

2018. február 22.

Nyereményjátékon keresztül kaptam tesztelésre ezt a terméket. (A vélemény írásakor nem tudtam bepipálni ezt az opciót, nem jelent meg).
Könnyű, géles, hűsítő kis szérum, beszívódik és nem ragad utána. Hidratálókkal jól megfér együtt.
Nekem végül a reggeli használat jött be, tiszta arcbőrre ez az első lépésem.
Mennyiségre elég sok, napi használat mellett sem jutottam még a tubus felére sem 2 hónap alatt.
A hatással bajban vagyok, én nem látok magamon változást ennyi idő alatt. A könnyedsége és az összetevői miatt viszont szerethető termék, szerintem is inkább nyárra való..
Nem tetszett viszont a bazi nagy külső papírdoboz --> a termék maga pont fele akkora, nem volt jó élmény a kibontása...

Mesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

Nekem végül a reggeli használat jött be, tiszta arcbőrre ez az első lépésem.

Valentine

(!)
2018. január 21.

UPDATE:
Már jó ideje ígértem egy update-t a krém kapcsán. Miután éjszakára nem vált be, elkezdtem reggelre használni. Továbbra is tartom, hogy hamar beszívódik a könnyű, zselés állaga miatt. Nagyon könnyű rá sminkelni, vagy akár egy réteg fényvédőt még a smink előtt felvinni. A 30ml nálam meglepően sokáig tartott. Összességében azt mondom, nyári időszakra még elegendő lenne. De különösebb hatást nem észleltem annak ellenére, hogy egy hyaluronsavas krémről beszélünk. Őszi, tavaszi, téli időszakokra kevésnek érzem.

2017.02.17.
Alapvetően kedvelem a Helia-D termékeket. Köszönöm, hogy ezt az újdonságot letesztelhetem. :) Az első tapasztalataimat szeretném megosztani. A krém színtelen, zselés állagú, nagyon enyhe illata van, szinte alig érezhető. A tubusból nagyon könnyen és jól lehet adagolni. A zselés állaghoz mérten, könnyen beszívódik a bőrbe. Használtam éjszakára csak ezt, az egész arcomra. Kellemes tapintású volt ugyan a bőröm, de éjszakára kevésnek éreztem. Reggel nem volt elég kipihent az arcom. Nem rossz, de kell mellé más is. Most próbálgatom reggelre is. Mindenképp updatelek. ;)
Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

UPDATE:

2017.02.17.
Egyelőre 4*-ra vizsgázott nálam.

kispajkos

2018. január 4.

Lassan elfogy az első tubussal és nagyon nagyon megszerettem. Könnyű, vizes géles állaga, finom illata van. Rövid idő alatt felszívódik, reggel és este használom hidratáló krém előtt. Nem ragacsos, nem fényesedik tőle a bőröm. Pici mennyiség is elegendő belőle. Úgy érzem hidratáltabb tőle a bőröm nem feszül, nem "szomjas" a használata után.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nancika

2017. december 15.

Eleinte nem hittem, hogy találok még valaha olyan terméket, ami felérhet az I+M Naturkosmetik vagy a PHB Ethical Beauty szérumjaihoz, de ez képes volt megugrani ezt az igencsak magas lécet. Olyannyira, hogy idő közben kifogyott a másik két szérumom, és nem is vettem azokat újra, mivel ezzel is tökéletesen meg voltam elégedve. Pedig az én kényes, kombinált bőröm igen csúnyán tud reagálni egy-egy termékre, de ezzel nagyon jó barátságot ápoltak. Aki szokta olvasni az írásaimat, az tudja, hogy nagyon könnyen hámlik az arcom, azonban ennél ezt sem tapasztaltam: szépen hidratál, de ennek ellenére sem lesz zsírosabb, olajosabb tőle a bőröm. A szemem alatti kis ráncocskákra is jó hatással volt, bár tudjuk, hogy igazán sikeres csak az orvos tud lenni. :)

Szerintem tökéletesen megéri az árát. Még egy kevés van benne, de biztosan újra fogom venni, amint kifogy.

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

whitemerci

2017. november 26.

Az esti rutinhoz használom, az éjszakai hidratáló krém felvitele előtt. A teljes arcomra, néha az állam alá is felviszem, különös hangsúlyt fektetve a legkritikusabb helyekre, mint a teljes szemkörnyékre, arccsont felső területére, homlokra, szájkörnyékre. Átlátszó, kissé folyékony gél, kellemes, és hamar beszívja a bőr, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Segít kissé feszesebbé, kisimultabbá tenni a bőrt, és ha beszívódott a bőrbe, utána jól befogadja a hidratáló krémet is, azután sem lesz ragacsos a bőr.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

NagyGabriella1108

2017. november 12.

Örülök hogy rátaláltam . Kellemes állag és illat - gyorsan , ragacs nélkül szivodik be a bőrbe és nem éget , mar. Frissít . Nem tudhatom hogy Anti Age effekt működik e - mert kisbabával fel éve alig alvással - szerintem az eszemnél maradás a cél - fel év múlva jövök pontos analízissel és majd rajolok. Tökéletesen kiegészíti az aszús krémet - ha elfogy újraveszem! Az utóbbi időben olyan magyarkodós lettem - magyar termékeket szeretnék és fogok is vásárolni , nekem ez fontos. Bravó Helia D !!!

NagyGabriella1108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Peppertree

2017. szeptember 11.

Ez az első Helia-D termékem. Ajándékba kaptam. Hihetelenül fantasztikus! Az illata valami fenomenális. Kellemes virágillat. Könnyed gél (inkább folyós) állagú. Hamar beszívódik, ezért én csak nappalra használom. Ez az első olyan arcápolóm, amely látványosan javított a bőrömön. Megszüntette a pirosságot az orrom körül, és szemöldököm közti területen. És azóta nem is hámlik olyan mértékben a bőröm. Hamarosan elfogy a szérum, de biztosan veszek belőle egy újabb tubussal. Számomra ez egy csodaszer!

Peppertree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

ErdelyiDiana

2017. június 11.

Elhasználtam egy egész kiszerelést belőle ami nálam nagy dolog. :) könnyű szinte vizes állaga, könnyen beszívódik. Pik pak beszívódik. Eleinte semmi extrát nem vettem észre, csak hogy úgy szereti a bőröm és kész. De ha kihagytam a krém alá valahogy hiányzott. Hogy hat e a ráncokra....nem is tudom, de ártani biztos nem árt! :) akciósan vettem. Szépen hidratál, én is több mindent használok mellette, nehéz lenne meghatározni vagy behatárolni, hogy ő mennyit tesz hozzá, de szeretem.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Sodium Hyaluronate, Phospholipids

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.