KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2013. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 500Ft , Eladó: ildiko9898
Állapot: kevés hiányzik belőle, Helyszín: miskolc, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

asaki

2018. október 3.

Nagyon kellemes volt a használata, szerettem kenegetni magam vele, illata és állaga is kellemes, hidratáltnak, feszesnek éreztem a bőrömet. Még anyukám is megjegyezte hogy jobban néz ki (a bőröm). Bevált, újra fogom venni.

asaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom, nem volt rossz, sőt... Reggel smink alá használtam. Gyorsan beszívta a bőröm, nem használok primert ezért szempont, hogy tök jól lehet rá sminkelni. Imádom az illatát. Ha megint szembejön velem, újraveszem.

TabbyChu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Kata2017

2018. szeptember 9.

Én ma vettem meg,gondoltam kipróbálom mert száraz a bőröm,erős illata van azt én is tapasztaltam,a hidratáló hatásával eddig még nincs gond,remélem beválik,hamar felszívódik nem hagy zsíros érzetet. Nem rosz.

Kata2017
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Nem bírtam elviselni az illatát, de ez egyéni probléma. Egyébként a hidratálásával nem volt gond. Kicsit talán fényesebb volt a bőröm napközben tőle, de nem releváns módon.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

blange

2018. augusztus 21.

Könnyű arckrémet kerestem nyárra. Sajnos hormonális okokból sok gond volt nemrég az arcommal, aknés lettem, ezért bőrgyógyász által írt krémmel és La Roche arctisztítóval is kezelem. Olyan krémet szerettem volna, ami ezt ellensúlyozza, jól illeszkedik a fényvédő krémre, könnyű és gyorsan beszívódik, de nem tömíti el a pórusokat. Nekem maximálisan bevált, és nagyon szeretem, pikk-pakk beszívódik és az összes kencével együtt sokkal-sokkal szebb lett a bőröm. :)

blange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Nagyon jó könnyű nem zsíros hatású imádom.

Cinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon jó könnyű nem zsíros hatású imádom.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Jó pár éve használtam Avonos arckrém helyett. Meglepett, hogy még a kiszáradt részeken sem csípte a bőrömet, kellemesen hidratált, könnyen beszívódott, az illata sem hivalkodó. Az én bőrömre pár év után már kevésnek éreztem így tömörebbre váltottam, de huszonéves, kevésbé problémás bőrre tökéletes.

Caitlin1222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

vivieeen1919

2018. augusztus 11.

Jól hidratál és gyorsan beszívódik a bőrbe.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jól hidratál és gyorsan beszívódik a bőrbe.

dundicat

2018. augusztus 2.

Kb 3 hete használom a krémet, az árához képest nem teljesít rosszul. A kozmetikusom kimondottan ezt ajánlotta a kombinált arctípusomra. Szeretem, hogy könnyed, gélszerű állaga van, valóban olyan, mint a neve, egy nagy aquabumm az arcnak, érzem is, hogy az itt-ott száraz bőröm szépen feltölti, és puhaságot kölcsönöz neki. Minimális zsíros érzetet sem hagy maga után, este használom, reggelre szépen beszívja a bőröm.

Update: Sajna nem vált be nekem :( Pattanásosodni kezdtem tőle, és egy idő után már nem is szívta be a bőröm. A fiók mélyén porosodik...

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Prifer

2018. augusztus 1.

A boltban az aquqboom névre figyeltem fel, gondoltam nyárra jó lesz néha néha ha érzem száraz a bőröm, nekem bevállt!

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0