KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: riskababa, Módosítva: 2013. március 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít*, anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna maga után. Növényi hatóanyagai, a kukoricacsíra olaj és a szőlőmagolaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegítik a bőrsejtek regenerálódását.

* 5 óra elteltével az arc bőre +93%-kal hidratáltabb eredményt mutat, mint arckrém használata előtt (független laboratóriumi mérések alapján).

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 500Ft , Eladó: ildiko9898
Állapot: kevés hiányzik belőle, Helyszín: miskolc, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Kathe

2018. december 14.

Nyàron hasznàltam és ősszel hasznàltam. Most télen viszont màr kevésnek érzem, nem hidratàl eléggé.

Kathe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

rbarbara013

2018. december 8.

Nagyon szeretem használni, már a második üvegnél tartok belőle. Vízhiányos, száraz bőrömre pont megfelelő, tetszik a kissé vizes állaga, hamar beszívódik. Sminkelés előtt is ezt szoktam használni, nem keveredik az alapozóval.

rbarbara013
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

iuc

2018. november 21.

Számomra tökéletes: gyorsan felszívódik, nem hagy réteget, vízhiányos bőrre abszolút ideális. Ráadásul nagyon olcsó. Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél fölé kenve a leghatékonyabb.

iuc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

DoraAnna

2018. november 20.

Összességében szeretem, könnyen beszívódik és van hidratáló hatása is, de számomra nem volt olyan tartós, ezért volt hogy naponta kétszer-háromszor is bekentem vele az arcom. Normál bőrre való típus hatása érezhető volt, de csak három-négy órán át tartott a bekenés után. Nyári időszakban a normál verziò könnyed arcápolás a bőrnek, nem nehezíti el a pórusokat, de csodát azért nem művel, viszont beváltja azt amit ígér, mert hidratáltabb lett a bőröm tőle, de nem hosszútávon.
Száraz bőrre való típussal òvatosan kell bánni, mert nekem könnyen kifénylett tőle az arcom, téli időszakra viszont tökéletes választás lehet.
Ár-érték arányban szerintem jó krém.
De jelenleg áttértem HELIA-D AQUABOOM MÉLYHIDRATÁLÓ ARCGÉL-re, nálam ez a gél érte el eddig a legnagyobb hidratálást. A bőröm használat után puhább, egységesebb homogén látszatot kelt. De ezzel is óvatosan kell bánni, mert ha túl sokat használok ragacsos lesz tőle a bőröm.

DoraAnna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

Ár-érték arányban szerintem jó krém.

herczegno33

2018. november 19.

Vizes, könnyű, egy hónapig használtam, èn különösebb hatást nem èrzèkeltem. Az illata picit zavaró nekem. Váltottam lorealra. Az alapozó alá keretem hidratáló krèmet, nekem ez kevèsnek bizonyult.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Illori

2018. november 18.

Semmi különösebb hatás. Mint egy alapos vizes mosakodás. Nem hidratál.

Illori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Semmi különösebb hatás. Mint egy alapos vizes mosakodás. Nem hidratál.

Brekka10

2018. november 17.

Könnyű krém, nekem teljesen bevált. A bőrőm zsírosodó, és elég izzadós, de ez a krém nem rontott rajta, viszont a száraz részeket szépen hidratálta. Sok arckrémmel volt bajom, allergiás is vagyok, de ezzel semmi gond nem volt. Szemkörnyékre is használtam, probléma nélkül. Az illata kellemes. Most kipróbáltam mást, de vissza fogok térni hozzá.

Brekka10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

blange

2018. november 16.

Könnyű arckrémet kerestem nyárra. Sajnos hormonális okokból sok gond volt nemrég az arcommal, aknés lettem, ezért bőrgyógyász által írt krémmel és La Roche arctisztítóval is kezelem. Olyan krémet szerettem volna, ami ezt ellensúlyozza, jól illeszkedik a fényvédő krémre, könnyű és gyorsan beszívódik, de nem tömíti el a pórusokat. Nekem maximálisan bevált, és nagyon szeretem, pikk-pakk beszívódik és az összes kencével együtt sokkal-sokkal szebb lett a bőröm. :)

Update: november van, most fog elfogyni. Teljesen elégedett vagyok vele, de egy kicsit gyengének érzem így ősz/télre, ezért szerintem kipróbálok a Neutrogenától egy hasonlót. De tavasszal szerintem ismét a polcra fog kerülni. :)

blange
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

nagymarti06

2018. november 12.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Éjszakára használom, egy alap hidratálásnak jó, de télre kevés lesz, pedig nincs kifejezetten száraz bőröm. Reggelente arcmosáskor mintha éreznék valami kis maradékot belőle, bár eddig minden arckrémmel így voltam.

nagymarti06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

VIKcsuuuu

2018. november 7.

AA márkájú mentes krémet cseréltem erre, mert az marta az arcom. Ez nem mart, de fuldoklott tőle a bőröm. Még reggel is ezt mostam le. Végül egy magister termék vált be.

VIKcsuuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0