Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
cifike

2013. február 26.

Száraz bőrre ajánlják ezt a krémet- az enyém kombinált, de télre így sem volt elég, a kezdeti puha érzetet hamarosan pergamenszerű szárazság váltotta fel. A kozmetikus azután látta a bőröm, hogy elhasználtam egy tégelynyit, és meglepődött, hogy mennyire vízhiányos lett a bőröm.
Szemkörnyékre nem kentem, de ha véletlenül odakerült, akkor eléggé csípte és könnyezett tőle a szemem.
Az ára egész jó, lehet, hogy ha valakinek nem kell olyan masszív hidratálás, akkor számára megfelelő. Szóval én inkább normál bőrre, nyárra ajánlanám, plusz fényvédővel.

cifike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

Camilla_B

2013. február 14.

Tegnap vettem a DM-ben, mert vízhiányos a bőröm kicsit így télen. Gyorsan beszívódik, simán lehet alapozó alá használni, de szerintem nem hidratál annyira, sőt inkább olyan light-os szérumnak tűnik nekem. Nagyon könnyű a textúrűja, sok vizet tartalmaz, ezért inkább nekem fluid, mint krém. Kicsit erős a "szappan" illata, nekem is bántja a szemem, dehát rá van írva, hogy kerüljük ki :-) Én alapozó alá fogom használni, de krémnek nekem nem elég, valami töményebb kell.

Camilla_B
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 14.

nagy.minerva

2013. február 11.

Nekem nagyon tetszik ez a krém :) Nem tervezett módon vettem meg, csak megtetszett ahogy előttem is írták a csomagolás és a neve, főleg hogy a kozmetikusom azt mondha hogy vízhiányos a bőröm... Az illata engem nem zavar, nem szokásos de nem is rossz. A szememet sem zavarja, holott elég érzékeny nekem is... Reggel smink alá kentem, egész nap jó érzetem volt, nem csúszott meg egyáltalán a sminkem :) Most hogy este lemostam, éreztem hogy "még van az arcomon" én ennek örülök, mert tényleg egész nap hidratál :) 3 napja használom, ha más lesz a tapasztalatom írok, de ár-érték arányban éljeeen!

nagy.minerva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 11.

Scatty

2013. február 10.

Általában jó tapasztalataim voltak a Helia-D termékekkel, így megvettem ezt is.
Kellemes, jó állagú krém, könnyen beszívódik, elég jól hidratál, de az illata valóban túlságosan is erőteljes, teljesen felesleges volt ezzel "dúsítani", és eléggé irritálja is a szemem, könnyezni szoktam tőle, míg el nem párolog.
Ezt leszámítva elégedett vagyok.

Scatty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Általában jó tapasztalataim voltak a Helia-D termékekkel, így megvettem ezt is.
Ezt leszámítva elégedett vagyok.

Judiit

2013. február 8.

Szintén normál bőrre valót vettem meg. Gyorsan kellett egy krém, mert a kedvencem elfelejtettem megrendelni. Annyira szépeket írtak róla a dobozon, na meg az ára sem volt vészes. A dizájn is nagyon megfogott. Az eddig használt Helia-D krémek beváltak, hát ez nem annyira.
Az állaga nagyon kellemes, géles. Az illata nekem kicsit erős, de tetszik. Viszont ami felkenés után történik az nem tetszik. Borzalmasan irritálja a szemem. Amíg a bőröm be nem szívja, addig csak pillázok és könnyezek. Kellemesen és hosszan hidratál, de nyomába sem ér az Ecobeauty krémemnek.
Nagyon szeretném szeretni, de nem megy. Kap egy jó közepest.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

Nagyon szeretném szeretni, de nem megy. Kap egy jó közepest.

kissannab

2013. február 2.

Csíp, erős az illata, a hidratáló erejétől pedig jóval többet vártam!

kissannab
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Csíp, erős az illata, a hidratáló erejétől pedig jóval többet vártam!

skata

2013. január 27.

Nagyon szeretem a Helia-D márkát, de sajnos ez a krém nekem nem vált be. Enyhén irritálja a bőrömet, amit eddig még SOHA, semmilyen kozmetikumnál nem tapasztaltam. Pedig alapból nem zavarna az erős illat, úgyis elmúlik. A hidratáló hatása egyébként jó, úgyhogy 3*.

skata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

titina

2013. január 20.

Úgy két hete használom. Valami nagyon könnyű, vizes krémet szerettem volna és megtaláltam. Könnyen beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, nekem pont elég amennyit hidratál. Eddig jó.
Illat, ami inkább szag...nagyon nem kéne, nekem is könnyezett a szemem tőle az első pár használatkor, mostanra megszoktam. Szerintem cefre szaga van.
Ezt a tégelyt elhasználom, de átgondolom, hogy újra vegyem-e a szag miatt...kár, mert egyébként jó krém lenne.

titina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

esteianim

2013. január 8.

Nekem bevált. Könnyen beszívódik, nem nehéz és engem az illata sem zavar. Az általam eddig kipróbáltak közül még mindig a legjobb.

esteianim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Annie

2013. január 7.

4 hét használat után nem vettem észre különösebb javulást a bőrömön. A szemkörnyékemen sosem használom (rá is van írva, hogy nem szabad), de ennek ellenére is mindig bekönnyezik a szemem, amikor használom. Az illata valóban elég kellemetlen, túl erős. Elhasználom, de nem veszem újra.

Annie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.