Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
flóri

2013. január 6.

Ez egy nagyon furcsa krém.Vízhiányos bőröm van,kerestem valami jó kis hidratálót és meggyőző volt a kék csomagolás,meg úgy általában jókat hallottam erről a márkáról.Én még sosem használtam tőlük semmit,gondoltam itt az ideje.Először mikor kinyitottam csak enyhe illatot éreztem,aztán ahogy kentem el az arcomon, megcsapott valami hihetetlenül erős parfümös illat,először körbenéztem,hogy minek van ilyen szaga,mire rájöttem,hogy a krémnek.Na ez nálam már hatalmas mínusz volt.A következő,hogy elkezdte iszonyatosan csípni az arcom,és csak úgy folytak a könnyeim.Kibírtam, nem mostam le.Azt kell mondjam a hatása jó,TÉNYLEG hidratál, ami nálam nagy szó,ill.ez az első krém amire normálisan tudok sminkelni,de szörnyű élmény amíg beszívodik,szóval szerintem természetesebb krémre váltok.Nem tudom hova tenni,de annyi biztos érzékeny bőrűek felejtsék el.

flóri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 6.

fagas

2012. december 21.

A DM és a Rossmann üzeletkben már kapható. Én kb. egy hete használom, jó kis krémnek ígérkezik, remélem, később is így fogom gondolni.:-) egyedül az illatával van gondom, egyhén a BU samponra emlékeztet az illata, enyhén tolakodó, de ezt feledteti a krém hatékonysága, eddig.:-)

fagas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.