Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Szotymoty

2018. június 2.

Sziasztok! Anyukám kenőcse, imádja, tényleg szebb tőle a bőre, kiprobaltam én is és nagyon jó kis krém. Ajánlani tudom csak.

Szotymoty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Magnolieae

2018. május 30.

sokadik Helia-d arckrémem. Alapvetően kissé fáradt és száraz az arcbőröm. Az állagától kezdetben tartottam egy kicsit, enyhén gélszerű a többi arckrémhez viszonyítva, de gyorsan beszívódik és nem marad ragacsos. Az első használat után nem tudtam mire számítsak, mert úgy éreztem feszül a felkenés után a bőröm, de puhává, frissebbé vált tőle, jól hidratál.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

JuditTTT

2018. május 15.

Update: Anyámnál landolt, ő bátor :D neki az amúgy normál bőrét nem bántotta, sőt, szépen hidratálta, még látni is lehet, h. töltött rajta. Kap plusz csillagot. Lehet, h. csak az érzékenyeket bántja.

Ez a krém csak engem mar?... Mert azt teszi ám rendesen. Hidratáló hatása tényleg elég jó, akik nem érzékenyek arra a valamire benne, amire én, nekik biztosan bevált. Gyanítom az illatanyag miatt van (mindenben arra vagyok érzékeny), de valami egészen borzasztó módon irritál a száraz részeken, pont ott, ahol ápolnia kellene. Gondolom... Elmúlik kb. 5 perc múlva, szép duzzadt pirosságot hagyva maga után... Én szeretném szeretni, de tényleg. De a Helia- D és én nem vagyunk kompatibilisek. Van a termékeikben valami, ami minket családilag kicsíp és kipirosít. Pedig annyira nem vacakak az összetevői sem. :( Maradok koreában inkább.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

zoknismacska

2018. április 21.

Érettebb korosztályhoz tartozom, de ez a krém nagyon bejött. Egyelőre 5 csillag, egyelőre a tégely felénél tartok, ha később változás lesz, referálok :)

zoknismacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 21.

vocy

2018. április 2.

Imádom, az egyik legjobb arckrém amivel eddig találkoztam a piacon. Már többször újravettem. A száraz arcbőrömön lévő kipirosodásokkal csodákat tud művelni. Pillanatok alatt beszívódik és közben friss érzése lesz az arcnak tőle.

vocy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

koroknaikitti

2018. március 27.

Itteni vélemények alapján landolt nálam, de kár volt, a bőrömön cask egy réteget képzett, amit simán le tudtam dörzsölni. Szerencsére nem volt drága, így nekem nem vált be.

koroknaikitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

devababa

2018. március 24.

Nekem ez a krem a ev felfedezese. Az is plussz pont, hogy magyar termek. Nekem a Helia_D classic sorozatbol a nappali, tuslagosan zsiros a boromre. Kiprobaltam a Botanic Concept nappali kremjet szaraz borre, az pedig tul keves volt a boromnek (delutan mar huzodott es szaraznak tunt, annak ellenere, hogy szaraz borre vettem meg). Az illata, igaz retro, de engem egyaltalan nem zavar, mivel eleg gyorsan elillan. A dobozan, azt irja max 40-42 eves korig. Hat en eppen a hataran vagyok.Szepen hidratal, nem szaraz tole a borom, nem pirosodik ki es nem neheziti el a boromet.Keves kell belole.Arban pedig tenyleg a gazdasagos kremek koze tartozik. Megadom az 5 csillagot.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 24.

HARHAR

2018. március 19.

Az árához képest nem rossz. Vichy-t használtam előtte a felszivódása ugyanolyan mint annak, csak ez harmad annyiba kerül. Az illata kicsit örges, és nem hidratál eléggé, de legalább nincs zsiros érzet utana. Az én bőrömet nem irritálta.

HARHAR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Fontanesia

2018. február 26.

Korpás szeborreás bőröm csak ezt a krémet hajlandó elviselni. Rengeteg krémet próbáltam már ki, ez vált csak be nekem!

Fontanesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

aranypáva

2018. február 24.

Korábban a hidratáló gélt próbáltam, és bevált, bár orrnyere és arc-csont részen ne hidratált annyira jól.
Kicsit féltem tőle, mert száraz bőrre írták, de az én bőröm inkább vízhiányos, pirosodásra hajlamos.
Nagyon kellemeset csalódtam, szuperül bevált. Nem ragacsos, gyorsan beszívódik. Az állagán meglepődtem, hogy kicsit híg, vizes, mégis tejes állagú krém. Jól keverhető bele szérum, de önmagában is kiválóan hidratál. Nekem bevált, valószínűleg újraveszem.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.