Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
SzLili17

2018. február 18.

Ez a krém egy csoda, nappalra estére egyaránt, smink alá is szuper. Nálam 5*

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Ez a krém egy csoda, nappalra estére egyaránt, smink alá is szuper. Nálam 5*

eayolee

2018. február 13.

Egy olyan nappali hidratálót kerestem az őszi-téli időszakra, amit smink alá vékony rétegbe felkenhetek, könnyen beszívódik és az ára sincs az egekben. Ettől a krémtől ezt meg is kaptam, nagyon könnyű állaga van, az illata is kellemes, pikkpakk beszívódik, így pár perc eltelte után tudok rá sminkelni, ami nem pereg le 2 óra múlva. Összességében azt mondanám, hogy pont azt kaptam ettől a krémtől, amit vártam :)

eayolee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Virgilla

2018. február 7.

Nagyon kellemes az illata szerintem. Olyan puha és egészséges :D Szerettem használni, mert mindig jó érzésem volt mikor felkentem. Az én bőröm gyorsan beszívta, nem volt utána zsíros érzés vagy ilyesmi. És mindig puhábbnak éreztem tőle az arcomat. Ha a mostani másik arckrémem elfogy, és nem találok valamit amit feltétlen ki szeretnék próbálni, újraveszem. :)

Virgilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

zana525

2018. február 5.

Egészen jó krém összességében, tetszik a gél állag, és ahogy az arcom utána kap egy egészséges fényt, viszont kicsit mintha viszketne tőle az arcom, és a szaga sem igazán tetszik, de ennyi pénzért nem rossz. Viszont inkább keresek egy jobbat.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

arcoiris

2018. január 14.

Szerintem jó ez a krém! Egy erős jó! Nem kiváló és nem tud semmi különöset, de időről időre teszek egy Helia-D kitérőt és veszek tőlük egy krémet, amikben nem szoktam csalódni. ( Ellentétben a drága Bioderma arckrémmel ami kb használhatatlan és 4* ennyibe került... :(

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

rANey

2017. november 7.

Van jópár termékem a Helia-D-től, amit imádok, ez a krém sajnos nem tartozik közéjük. Nekem az illatával nincs bajom, amit nem szeretek benne, hogy felvitel után nagyon ragacsos lesz az egész arcom, és nekem hidratálta eléggé a bőrömet sem. Számomra nem váltotta be a hozzá fűzött elvárásomat, szerintem merő túlzás szuperhidratálónak hívni egy terméket, ami még normál hidratálóként is akadozva állja meg a helyét. Ennél szerintem márkán belül is, nagyjából azonos árkategóriában sokkal jobb hidratáló krémek vannak.

rANey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

mdalma46

2017. október 30.

Nem rossz krém, de átálltam az illatanyag mentes krémek használatára, úgyhogy lecseréltem

mdalma46
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

titike92

2017. július 20.

Száraz bőröm van,de ettől a krémtől iszonyú zsíros lett. Pattanásos is lettem pár használat után.

titike92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Juuice

2017. június 7.

Szeretem az illatát, de a száraz bőrömre kicsit kevés ez a gél állag, ezt nekem nem érdemes újravenni, mert sokkal nehezebb krém kell nekem.

Juuice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Renx93

2017. május 30.

Egyszerűen imádom, elég lassan fogy pedig reggel este használom, még ha extra szárat az arcom azt is szépen rendbe teszi.

Renx93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.