Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
moenia

2017. május 27.

Számomra az ideális hidratáló krém. Néhol száraz, néhol piros az arcbőröm, de egy hét használat után már bársonyossá és puhává varázsolta. Kellemes az illata és nagyon könnyed érzetet ad, ez a gél állag csodás. Annyi negatívumot tudok mondani, hogy a száraz bőrre készült verzió a beszívódás után is hagy egy vékony réteget a bőrön, de ha kevesebbet kenek fel, akkor ez sem probléma. Sminkelni is lehet rá.

moenia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Diuszkaa

2017. május 21.

Teljesen elégedett vagyok vele, az első arcápoló krém, aminek jó illata marad később is a bőrömön, és nem leszek ragacsos, pattanásos tőle. Hosszabbtávú használat után sem zsírosodik a bőröm, pedig általában max. 1 hetet bír a krémektől az arcom. Ár-érték arányban tökéletes!

Diuszkaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Csobanka

2017. március 23.

Kombinált bőröm ellenére nekem ez a termék teljesen bevált. Főleg nappal és/vagy smink alá használtam, télen. Nem tömítette el a pórusaimat de hidratált. Ár-érték arányban felülmúlhatatlan.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

heni91

2017. március 22.

Nagyon nem vált be. Elnehezítette a bőrömet és pár nap használat után be is gyulladt. Az illata sem az igazi. Azóta csak a polcon áll. Biztos, hogy nem használom el.

heni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

LaNara

2017. március 20.

Ajándékba kaptam és komolyan elgondolkodtam, hogy az illető utál engem. :D Ennél rosszabb krémet még sosem kentem az arcomra. Hidratálni nekem semmit sem hidratál, ragacsos, csíp viszont ami a legrosszabb, hogy pattanásokat okozott, nem egyet hanem vagy 5 darabot szerte az arcomon már az első használat után. Alapjáraton már nem igazán vannak szerencsére bőrproblémáim a szárazságot kivéve de ez a krém pattanásos tinilánnyá változtatott. Ja és hab a tortán, hogy kedves @Audreylicious nem te vagy az egyetlen, az enyémre is úgy kell ráimádkozni a fedelét.
Semmi pozitívat sajnos nem tudok róla elmondani, repül a kukába, még szerencse hogy nem adtam érte pénzt.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Audreylicious

2017. március 13.

Nagyon-nagyon kellemes állagú, könnyen kenhető krém! Reggel bekenem az arcom vele, 3 perc múlva már mehet is rá a BB krém. Nincs ragacsos érzés, nem folyik el, tényleg nagyon hamar beszívódik. Az illata nekem külön tetszik, olyan "igazi kence" illata van :). A tetejét viszont nekem nehézkes rátekerni, valahogy nem illeszkedik egyből rá...más is tapasztalt ilyet, vagy csak én vagyok kétbalkezes?

Audreylicious
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

morvaieszter

2017. február 22.

nekem sajnos egyáltalán nem vált be, csípte az arcom, és ragacsosnak is éreztem tőle, kis időre félretettem, hogy hátha melegebb időben jobban beválik majd, viszont sajnos nagyon hamar megromlott

morvaieszter
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Aquarina

2017. február 22.

Gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzést a bőrömöm, ezért előszeretettel használom reggel este. Használok szérumot is és azután kenem fel, így rendszeres használat mellett nagyon megszerettem. Sok krémmel ellentétben nem kukacosodik és én pont ilyet kerestem amikor rátaláltam erre a termékre. Ha valamilyen okból kettőnél több pamaccsal tisztítom az arcom, akkor előfordul, hogy picit csíp felkenés után, de ez kb 3 másodperc és mintha nem is tett volna ilyet úgy el is múlik. Ez viszont az arcbőröm sanyargatása miatt jelentkezik önmagában nem.

Aquarina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Mariliisa

2017. február 14.

Néhány hete használom. Szerintem nem télen kellett volna kipróbálnom, mert nagyon-nagyon jó a bőrömnek, de most egy icipicit azért kevés a legszárazabb részeken. Ennek ellenére nagyon szeretem, tavasszal, nyáron tovább fogom használni.

Az illata nagyon kellemes, az állaga mesésen könnyed, gyorsan beszívódik, viszonylag kevés is elég belőle, a bőrömet nem irritálja, úgy érzem, nagyon jól feltölti, ruganyos, puha érzetet hagy maga után. Ahogy fentebb írtam, kicsit kevés a legszárazabb részeken ebben az időszakban, de még így is lepipálja a legtöbb hidratálót, amit próbáltam. Jó viszonyt ápol a naptejemmel, szinte azonnal lehet sminkelni is rá. Jól mattít, sminket viselve is, anélkül is szinte az egész napot kibírja a bőröm zsírosodás nélkül, amit én eddig kevés krémről tudtam elmondani. Majd meglátjuk, hogy válik be a jobb időben, de megelőlegezem neki, hogy nagyon jól, megkapja az öt csillagot.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Egnesz

2016. december 29.

Télen nagyon száraz a bőröm, ezért gondoltam kipróbálom, mert "szuperhidratáló krémgél"-ként említik a leírásban. Az állaga, illata és a hatékonysága pont megfelelő a bőrömnek és éjszaka is bátran használom, mivel nem okoznak pattanásokat az amúgy is problémás bőrömnek. Sokáig kerestem olyan krémet, amitől nem lesz pattanásom, nem csillog az arcom és nem érzem azt mintha a krémtől izzadna a bőröm... Ára teljesen rendben van és legalább annyit tud mint egy hasonló, de drágább termék ebben a kategóriában (hidratáló).

Egnesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.