Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
dzsudzsi

2016. december 19.

Gyorsan felszívódó, kellemes illatú, de a száraz bőrömre télen nagyon kevésnek bizonyult és sajnos pattanásos is lettem tőle. Több hétig próbáltam megszeretni, de mióta lecseréltem helyreállt a bőröm.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

Pebri

2016. december 18.

Újra venném, mert az egyik legjobb nyári hidratáló. Könnyű, hamar beszívódó hidratáló. Pattanásaim sem lettek tőle.

Pebri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 18.

buzavirag

2016. december 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá... hiába. Csípte az arcbőröm, nem hidratálta. Az illata viszont kellemes, a csomagolása prémium érzést kelt. Odaadtam anyukámnak, neki nem érzékeny a bőre, ő használta el.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

Elinor95

2016. december 3.

Ősszel/Télen nagyon kiszárad a bőröm sajnos. Viszont eddig mindig gondban voltam a krémekkel, mert ami masszívabb volt, az gyakran nem szívódott be. Ez a krém viszont isteni. Nagyon könnyű az állaga, szinte azonnal beszippantja a bőröm, maradéktalanul beszívódik. Utána nagyon sokáig puha és selymes marad. Megérdemli az 5csillagot.

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

omely13

2016. december 1.

Röviden: nagyon jó.
Hosszabban: vegyes bőrtípusú vagyok, de télen szárazabb a bőröm. Általában vagy zsírosak a krémek, vagy olyan, mintha nem is kentem volna semmit az arcomra. Ez a Helia D nagy kedvenc, rendszeresen használom. Könnyű, gyorsan felszívódó (nem zsíros, nem ragacsos, pillanatok alatt beszívja a bőr). Nem tömíti el a pórusokat, lélegzik a bőr alatta. Lágy illatú, nem tolakodó és hamar el is illan. Extra kiadós- géles állagú, így tényleg pár "pötty" kell csak belőle. Nagyon érzékeny a bőröm, több krémtől is piros, pattanásos lett, de ez semmilyen irritációt nem okoz. BB krémet szoktam még rákenni- nem maszatol, tökéletesen kompatibilisek egymással.
Ajánlom!

omely13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Röviden: nagyon jó.
Ajánlom!

lichtnori

2016. október 31.

Nagyon könnyű hidratáló krém, ami maradéktalanul, mindenféle nehéz, zsíros érzet nélkül szívódik fel. Simán lehet rá sminkelni, nem morzsolódik, nem maszatolódik rajta sem az alapozó (MAC, Clarins, Astor), sem a BB krém (Clarins). Elég erőteljes, számomra retro, a Helia krémekre jellemző illata van, ami felkenés után pár percel elillan. Igazából eszembe nem jutott volna ezt a krémet megvenni, a sógornőmtől kaptam, mert az Ő bőre annyira érzékeny, hogy ezt sem bírta. Az én normál bőrömnek azonban semmiféle problémát nem okozott, nem irritált, nem okozott pattanásokat, kiütéseket. Nagyon pozitívan csalódtam benne. Egyetlen negatívumot tudok csak felhozni, hogy a problémamentes, normál bőrömet éppen hogy hidratálja, úgy érzem, hogy télre kevés lesz. Szerintem a célcsoportnak, a száraz bőrűeknek ez édes kevés, ettől függetlenül nekem teljesen megfelel.

lichtnori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

vikóca69

2016. augusztus 13.

Az én bőröm nagyon szereti. Reggel és este is használom - még a szemkörnyékre is. Gyorsan beszívódik, semmi zsíros utánérzetet nem hagy. Nem csíp, nem foltos vagy száraz az arcom, sőt kimondottan szép a bőröm tőle. Hetek óta használom és nagyon meg vagyok elégedve vele.

vikóca69
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

KetLotti

2016. július 25.

Erről a márkáról mindig az jut eszembe, hogy mindig láttam nagyim fürdőszobájában. :) Száraz a bőröm, kipróbáltam ezt is. Hát, nagy gondot nem okozott, de a klasszikusának a száraz bőrre való krémje jobb. Ez kicsit csípett, mikor felkentem. :/

KetLotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

GNóri

2016. június 5.

Anyukám kapta ajándékba ezt a krémet, de neki nem száraz az arcbőre, így odaadta nekem. Kicsit félve kentem fel, mivel előtte nem tanulmányoztam át az összetevőket, és nem olvastam el a véleményeket róla. Hát, sajnos én is azok közé tartozom, akiknek nem jött be. Rögtön megijesztett az, hogy felkenés után nagyon csípte az arcomat. Aztán nehezen szívódott be, sokáig ragacsos volt tőle az arcom, és ez is olyan krém (mint pl. a LRP hydrane riche), hogy úgy érzem, nem tud lélegezni tőle a bőröm, és beizzad, viszket a krém alatt.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

willow21

2016. május 22.

Édesanyám használt mindig Helia-D-krémeket, így az ő példáját követve kezdtem el én is használni a márkát. Mivel a bőröm időnként nagyon száraz tud lenni, ezt a krémet is kipróbáltam, és úgy alakult, hogy kb. 1-2 éve ezt használom. (A többi krémmel összehasonlítva ez könnyebbnek érződik egyébként.)
Eleinte nekem is eléggé csípte a bőrömet, de 1-2 hét alatt ez teljesen elmúlt és jól hidratált. Habár időnként kevésnek érzem, főleg télen, ezért még tovább keresem a tökéletes arckrémet, de addig ennél maradok. =)

willow21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.