Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
simonbernadett

2015. április 13.

Minden ami a termékleírásban van igaz :)

simonbernadett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Minden ami a termékleírásban van igaz :)

Gumuska

2015. március 22.

Télen nagyon kiszárad a bőrőm, ez a krém nagyon sokat segített rajta. Nem lett tőle zsírosabb a bőrőm, a homlokon sokkal kevésbé húzódott a bőr. Elégedett voltam vele, bár nem teljesen nyugtatta meg a bőrőmet. Az illata kellemes, gyorsan beszívódik, nagyon jól esett a bőrőmnek .

Gumuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 22.

Myselfie

2015. január 29.

Sajnos nagy csalódás volt, pedig a Helia-D BB krémmel egész jó barátok vagyunk.
Nem vagyok finnyás, de a szaga számomra valami iszonyú, már-már elviselhetetlen! Első ránézésre a krém textúrája is kicsit furcsa volt, de ezzel még nem is lett volna gond... viszont amikor felvittem az arcomra, egy idő után úgy éreztem, mintha húzódott volna tőle az arcbőrőm és kicsit csípett is. Az állítólagos hidratáló hatását sem tapasztaltam, így sajnos nálam ez a krém 1 csillagot érdemel.

Myselfie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

Sajnos nagy csalódás volt, pedig a Helia-D BB krémmel egész jó barátok vagyunk.

vargalipton

2014. november 11.

Szeretem a Helia-D termékeket, de sajnos nekem ez a krém nem vált be. Csípi a szemem körül és az érzékenyebb részeken az arcomon. Bár az ára kedvező, nem hidratál annyira, amennyire egy "aquaboom"-os krémtől várnám.

vargalipton
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

truska

2014. október 31.

Hát őszintén nem értem ezt a krémet... de tényleg. Anyukám vette meg a száraz változatot de neki nem volt igazán jó, én meg kipróbáltam a kombinált( orcákon száraz pattanásos, mitesszeres, a T zónában extra zsíros bőrömre) és láss csodát 5 perc alatt egy csomó krémet beszívott és tiszta matt lett, ilyen még egy krémmel se volt. azóta rendszeresen használom, és szerencsére nem lettem tőle pattanásosabb ami csoda, ( még a pattanásos bőrre való cuccoktól is az leszek). Viszont mostanában azt veszem észre hogy reggelre az homlokom tiszta zsír az orcáimat beteg nem hidratálja eléggé. Az első bár héten nem volt bajom az illatával, de mostanra nekem is csípi a szemem, sőt az érzékenyebb területeket is az arcomon.. tervbe van véve, hogy minél hamarabb lecserélem.

truska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

anitaanett

2014. július 11.

A véleményeket nézve eléggé eltérő, hogy kinek mennyire volt hatásos ez a krém. Én úgy érzem a szerencsés kategóriába tartozom, azok közé, akik nem bánták meg, hogy megvették. Először egy blogon olvastam róla, ott nagyon dicsérték, úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Nem volt még sose Helia-D arckrémem. Megvettem, azóta nagyon megszerettem. Hamar beszívódik, az első olyan arckrém, amitől tényleg puhának és hidratáltnak érzem a bőrömet! Még van belőle egy kevés, de ha elfogy, gondolkodás nélkül ismét ezt a krémet választom.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

szilvinyuszko

2014. június 17.

Nekem szuperül bevált, sokáig kerestem a bőrömre valót (kb 10 másik krém sorakozik otthon a legkülönfélébb és nem is olcsó márkákból). Spontán vásárlás volt, de azt hiszem ez már örök szerelem lesz :)

szilvinyuszko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

Dinart

2014. május 10.

Szegény Hélia D nagyon gyengén muzsikál, ennél jóval több kell egy cég reneszánszához!
A BB krémet ajándékba adták (1700.-Ft) emellé a szuperhidratáló krém mellé, de az is nagyon kezdetleges próbálkozás.Régen jó volt a Hélia! (vagy csak a többi gyenge között ez tűnt a legjobbnak fiatal koromban!)

Dinart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 10.

Ellie

2014. április 21.

Felvitelkor nagyon frissítő hatással volt a bőrömre, nagyon könnyűnek éreztem az arcomon és segített a kisebb, helyi bőrhámlásokon is. Hosszabb távon viszont kevés lenne és másnapi arcmosáskor érzékeltem, hogy filmréteget hagyott az arcomon. Gyors megoldásnak jó volt a hámlásra, de egy 'szuperhidratáló' krémtől többet vár az ember, illetve az összetevőlista sem győzött meg.

Ellie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Rekka86

2014. április 10.

Csípte a szemem, zsíros lett tőle a bőröm.

Rekka86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

Csípte a szemem, zsíros lett tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.