Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
wk62

Korcsoport: >54
2014. február 25.

Már a sokadik tégellyel veszem meg. Sok ismerősömnek ajánlottam, esetleg aki kért egy kicsit adtam belőle kipróbálásra. Eddig még mindenkinek bevált, pedig van közöttük olyan akinek kivörösödik az arca minden krémtől, de ez bevált neki is. Csak eleinte csípte a szemem körül két hétig, de már megszokta. Éjszakára egy kicsit testesebb krémet használok és így jól kiegészítik egymást. Az ára is nagyon baráti.

wk62
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 25.

bora1992

2014. február 8.

Elégedett vagyok vele abból a szempontból, hogy tényleg egészen jól hidratál, viszont annak ellenére, hogy a szemkörnyékemre soha nem kentem, mégis csípi a szemem. Igaz, csak néhány másodpercig. Ezen kívül elégedett vagyok vele, egy könnyű kis krém, bár hidegebb időben tényleg kevés.

bora1992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

fanni413

2014. február 8.

Fèlve próbàltam ki az itt olvasott vèlemènyek utàn, de abszolút pozitìv volt a csalódás. Nem csíp, nem irritálja a bőröm, ès nagyon jól hidratàl.

Frissítek. A tégely alján járok, még mindig szeretem, de hidegebb időben kevés volt a hidratáló hatása. Nyárra biztos jó lesz, de most valami jobb kell.

fanni413

karmi

2014. január 20.

Az első pár alkalommal nekem is csípett,de nálam ez csak addig tartott,amíg nagyon száraz volt a bőröm.Folyamatos használatnál tartósan hidratál és akkor már nem csíp.Nagyon jó az állaga,az illata tényleg kicsit erős.Igaz még csak az első felét használtam el,de már így is jobban teljesít,mint az eddig próbált,hasonló árkategóriás arckrémek.

karmi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Pipacs

2014. január 5.

Szerintem nagyon büdös. (Sajnos nincs lehetőség megszagolni megvétel előtt.) És egyáltalán nem hidratál, felkenés után húzódik a bőröm. A legfurcsább pedig, hogy csípi a szemem, pedig igyekszem elég részt kihagyni a szemkörnyéknél.(Ilyesmivel még sosem találkoztam arckrémnél...) Nagy csalódás volt.

Pipacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

elfi777

2014. január 3.

Igazából 3-as alá. Nem csíp, nem irritál, állaga kellemes, szuperkönnyű-habos, remekül terül, kevés kell belőle. A szaga - nem illat, nálam arckrémnél ez már szag - olyan, mintha valami pasikrém lenne, büdös, fojtogató, kellemetlen. Hatása? Érdekes. Nem rossz, de kevés, utána kell valami mással krémezni maximum 1-2 óra múlva, szóval igen távol áll a szuperhidratálástól. Nyárra tudnám elképzelni, az esti órákra, amikor bármilyen átlag krém soknak tűnne, Ami felhúzott, az a szag és az elképesztő fénylés, olyan zsírosnak tűnik tőle a fejem, hogy csak na, ha este kentem fel, még reggel is..
Közepest adnék, de a rettentő szag és fénylés miatt csak kettes, kérdés, használom e még valaha.. mivel csak a tégely belső tetejére kenődött cuccot használtam, lehet, inkább elcserélem, mert nekem nem tetszik, pénzkidobásnak érzem.
Tipikus példája annak, hogy nem hiába tartok ki a megszokott krémeim mellett, Héliám 20 éve volt utoljára, most tettem egy kísérletet, mert dizájnos a megújult külső, meg "hátha", de nekem nagyon nem. Aki csak most kezd krémezni, végül is tegyen próbát, beválhat, én ennél egy krémtől jóval többet várok, a vonzó külső-ár ellenére is.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

gyalogbodza

2014. január 3.

Nagyon könnyű krém, gyorsan beszívódik és nem tolakodó az illata! E éc C vitamin is van benne, amelyek bizonyítottan jó kombinációt alkotnak a ráncosodás ellen. Remek ár/érték arány!

gyalogbodza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

Tettix

2013. november 9.

Nem hidratált eléggé, felkenés után kb. fél órával már éreztem, hogy húzódik a bőröm, pedig nem olyan rettenetesen száraz egyébként. Nagyobb problémám, hogy a krém kb. egy hónap alatt - a fele se fogyott el - egészen egyszerűen megsárgult és a textúrája is megváltozott. Gusztustalanná vált, úgyhogy kidobtam. Egyértelműen nem értem meg az árát.

Tettix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

Gitaroscsaj

2013. november 2.

Nekem nagyon beválik, minden nap használom és semmi bajom nincsen vele. Bátran ajánlom, nekem nincsen az a "csípő érzés" mint amit mondanak róla. :)

Gitaroscsaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 2.

peonies

2013. október 29.

A hatása jó, de nekem is előfordul, hogy irritálja a szemkörnyéket, bár oda nem kenek. Elhasználom, de nem veszek újat.

peonies
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.