Helia-D

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1190 Ft

Könnyű, gyorsan felszívódó, lágy arckrém, amely intenzív és tartós hidratálást biztosít. Növényi hatóanyagai, a szőlőmagolaj és a jojoba olaj puhábbá, bársonyosabbá varázsolják bőrét, valamint csökkentik a bőr szárazságát. A krémben lévő E-vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. B5 provitamin tartalma elősegíti a bőrsejtek regenerálódását.

Ár: 1190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
LisaH

2013. július 1.

Felkenés után leszedi a bőröm, nagyon nem jöttünk ki jól :\

LisaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Felkenés után leszedi a bőröm, nagyon nem jöttünk ki jól :\

u.nonó

2013. május 28.

A normál bőrre valót szereztem be, és a kombinált bőrömre tökéletes, hetek óta használom! Odavagyok a Helia-D termékekért! Eddig egyikbe se csalódtam! Szeretem az állagát, könnyen és gyorsan beszívódik (egyáltalán nem csíp, pedig az arcom érzékeny is), ápol és hidratál egész nap (a bőröm hideg időszakban különösen is igényes ilyen szempontból). Az illatával sincs semmi gondom,és BB krém alá is tökéletes! Nekem eddig ez a legjobb arckrémem! :)

Update: Sajnos eljött az a pillanat is, amikor módosítanom kell a leírtakat. Sajnos néhány hete elkezdte csípni az arcomat. Nagyon kellemetlen érzés. Gyakorlatilag abba kellett hagynom a használatát, mielőtt nagyobb kárt okozna ez az irritálás. Amúgy jól hidratált, beszívódott, az illatával semmi gondom, de ez a csípő érzés, irritálás nagyon kellemetlen. Úgyhogy mínusz 2 csillag, sajnos...

u.nonó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Sminkakademia

2013. május 27.

Abszolút helia d párti vagyok, de ez szörnyű. Extra szappan illatos, szárította a bőröm (!) és a szemem lángolt tőle, pedig nagyon elkerültem. A kezemre használtam el és még oda is nagyon rossz volt. Nem tudom ez milyen bőrre jó, de biztos lesz, akinek megfelel. Sajna nekem nem jött be.

Sminkakademia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

kozmano

2013. május 18.

Hát ez valami borzadály:( Ahogy felkenem már el is illan a hidratált érzés, olyan semmilyen lesz a bőröm utána, nem húzódik, de nem is hidratált, egyszerűen száraz marad mintha be sem kentem volna, és a bőröm egy újabb adagért kiált. A szememet borzasztóan irritálja, csípi, nem tudom rendesen bemasszírozni mert folyton arra kell figyelnem, hogy a szemem környékét még véletlenül se kenjem be, pedig egyáltalán nem vagyok egy érzékeny típus. Sajna a kukában landolt.

kozmano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Berberis

2013. május 16.

A hidratáló hatására már nem emlékszem, csak arra, hogy mennyire irritálta a szemem és az orrom az erős illata. Egyet elhasználtam, de újra biztos, hogy nem venném.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Sylvy

2013. április 27.

Nekem nagyon bevált. Egy hete használom, jól hidratál, nem okozott irritációt az ekcémára hajlamos részeimen sem. A normál bőrre valót választottam. Hamar beszívódik, nincs zsíros utóhatása. Az illata valóban szörnyű, de meg lehet szokni.
Kicsit féltem tőle, de kellemesen csalódtam.

Sylvy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 27.

Kicsit féltem tőle, de kellemesen csalódtam.

borocnono

2013. március 29.

Nagyon jó hidratáló krém a vízhiányos bőrre, de télre talán kicsit kevés. Újra venném, ha nem csípné irtózatosan a szememet, de látom ez sokaknak probléma..egy darabig szenvedtem vele, de nem tudtam elhasználni mindet, mert hiába nem kentem a szemkörnyékre, a végén már ha kinyitottam a tégelyt, attól is ömlött a könnyem.

borocnono
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Kera

2013. március 22.

Nekem is nagyon csipi a szemem, annak ellenere,hogy nem kenem a szemkornyekre...nekem keves, nem hidratal elegge.

Kera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

bokros

2013. március 19.

Amilyen negatívan álltam ehhez a krémhez (úgysem válik be...), olyan pizitívan csalódtam benne. :) Én a normál bőrre valót vásároltam meg. Nagyon szuperül hidratál, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után az amúgy is zsírosodásra hajlamos bőrömön és tökéletesen végzi a dolgát egész nap folyamán. Könnyű állagának következtében én sminkelés alá is ezt szoktam használni. Nekem a szememet sem csípi egyáltalán, pedig kontaktlencsét viselő, állandóan kivörösödő, érzékeny szemű vagyok. Az illatával is kezdek kibékülni, bár egy kicsit tényleg erős parfümös illata van.
Amikor pár évvel ezelőtt kivonták a kedvenc hidratáló krémemet a forgalomból, azt hittem soha többet nem fogok találni egy hozzá hasonló krémet, de szerencsére a Helia-D ezen termékében megtaláltam a tökéletes helyettesítőt. Igaz több évvel később, mint szerettem volna. De ami késik, az nem múlik... és jobb később, mint soha... :)

bokros
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

poppy

2013. március 13.

Érdekes hogy mennyi rosszat írtatok erről a krémről, nekem nagyon tetszik. Az illata hasonlít egy nagyon régi parfümhöz (most nem jut eszembe a neve, de majd update-elek), eléggé erős, de aztán hamar elillan. Extra érzékeny a szemem, de nekem nem csípte. Mondjuk nem is kentem rá, csak ahova lehet. Pihe-puha lett a bőröm tőle, tényleg hidratál, és a smink is szépen megáll rajta. Azoknak nagyon ajánlom, akik úgy általában utálják a krémeket és az érzést, hogy "valami izé van a bőrömön".

poppy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lanolin, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.