KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nashua, Módosítva: 2015. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ár: 800 Ft , Eladó: Rejetke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Lajosmizse , fizetés: Fizetés banki utalással, postával /csomagautomatával küldöm

hamcsi

2017. szeptember 3.

Nekem eddig ez az első olyan arckrém amit a bőröm rögtön megszokott. Kevés bőrhibám volt, amióta ezt használom semmi pattanás vagy csúnya miteszer.

hamcsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

poplacsek

2017. július 31.

Nagyon jó hidratáló krém. Ápol, a kicsattogó bőröm egész jól kezeli. Figyelni kell mennyit visz fel az emberfia, mert hajlamos egy bizonyos mennyiségnél zsírosítani a bőrt.

poplacsek
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Eszti07

2017. július 3.

Egy barátnőmtől kaptam, mert neki a zsíros bőrére nagyon sok volt, én pedig pont egy nehezebb hidratálót kerestem, de ez minden várakozást felülmúlt nehézségben, és bár érzékeny bőrre való, egy használat után már felkenéskor kipirosodott a bőröm, gondolom a rengeteg illatanyag miatt, másnapra tele lett apró pattanásokkal az arcom. Soha többet.

Eszti07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

nemeth.anita

2017. április 22.

Érzékeny, irritációra, mitesszerre hajlamos bőröm van, így kipróbáltam sok érzékeny bőrre való terméket. Ezt eredetileg a húgomnak vettem, akinek teljesen normál bőre van, csak korából fakadóan kezd ráncosodni. Neki nagyon bevált, nagyon szereti. Én akkor használtam, amikor náluk voltam, de már egy használat is hozott elő pattanásokat. Érdekes, ahogy a véleményeket olvasom az érzékeny bőrre ajánlott krémhez és a a klasszikus, normál bőrre ajánlott eredeti krémhez, ennél van több panasz irritációra, pattanásra. Lehet, hogy adok egy esélyt még a normál krémnek, mert nem hagy nyugodni a dolog, hogy egy volt kolléganőm nagynénje, aki az USÁ-ban él és a 80-as évektől kezdve Helia-D-vel keni az arcát, úgy néz ki mint egy botox-reklám, semmi ránca. Szóval ez nem vált be, de a másikat is kipróbálom, az ára miatt nem vállalok nagy kockázatot.
Az illatát, azaz a klasszikus Helia-D illatot én személy szerint nagyon szeretem.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

katagali92

2017. február 25.

Annyira kezelhetetlen lett mostanában az arcbőröm, hogy kezdenem kell vele valamit, így gondoltam megveszem ezt az arckrémet. Első benyomàsom ròla, hogy annyira tömör a szerkezete, hogy víz nélkül nem lehet kenni ( ezt írja is az instrukció, hogy enyhén nedves arcbőrre ajánlott felvinni). Feszítő érzést ad, ami vagy jót, vagy rosszat jelent. Pirosságomat enyhítette, az áll-orca-orr területei egész hidratáltak lettek, de a homlokom jobban pereg mint előtte... :( Nos,várom a fejleményeket, egy közepest most megkap.

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

luciusscavo

2017. január 9.

Úgy gyötröm magam, hogy megvettem. Kipattogtam tőle, vöröses folt lett a két orcámon és csípett. Odaadtam anyukámnak, ő pattanásos lett. Borzalmas! Lehet, hogy csak nekünk nem vált be, óvatosabb leszek ezentúl a márka termékeivel!

luciusscavo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Xxvivus

2017. január 7.

Nagyon tömény állaga van, ami gyakorlatilag nem szívódik fel és eltömíti a pórusokat. Amióta használom az arcom teljesen bezsírosodott és ki is pattogott :(
Hatalmas csalódás.
Annyi pozitív élményem volt vele, hogy mivel egy réteget képzett az arcomon, amikor kimentem az utcára, a téli hideg nem marta ki az arcomat annyira.

Xxvivus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Hatalmas csalódás.

free

2017. január 4.

Szerintem felejtse el ezt a krémet, akinek igazán problémás bőrre van. Felületesen el tömíti a pórusokat, ragyogóan előhívja a pattanásokat. A bőrfeszülést, pirosságot valóban kicsit csökkenti. Ránctalanító hatása nulla.

free
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

Andreina

2016. augusztus 7.

Iszonyatos nagy csalódás!!! Két napig próbálkoztam ezzel a krémmel; katasztrófa, ahogy kinéz most az arcom!!! Tiszta rücsök, fáj, piros!!! Holnap mehetek a bőrgyógyászatra....
Soha többé, egyetlen Helia terméket nem vásárolok, ez meg megy a kukába, miután megmutattam a dokinak!!!!

Andreina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Frumus

2016. július 16.

Karakteres illata van, állagra kicsit töményebb mint az átlag krémek... nem is mindig szívódik be nekem rendesen, néha sok a bőrömnek (lehet inkább a normál verziót kéne vennem...), viszont feszesítő hatást érzek tőle, kisimítja a bőröm.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sorbitol, Urea, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Panthenol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Zea Mays (Corn) Oil, Triceteareth-4 Phosphate, Peg-4 Polyglyceryl-2 Stearate
Tisztítószerek: Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Triceteareth-4 Phosphate
Illatanyagok: Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Amyl Cinnamal, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance, Isopropyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktív anyag.