KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc
Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Julmi

2017. április 7.

Érzékeny, kombinált bőröm van, már nagyon sok krémet próbáltam(főleg a drágábbakat), mivel mindegyik inkább rontott a bőröm állapotán, vagy szárította vagy piros foltok jelezték a termék alkalmatlanságát. Amikor ugyanis a fekete kis doboz, jó árral hívta fel magára a figyelmet... megvettem, haza vittem, tetszett a visszahúzódó,parfümtől mentes illata, reggelre is ápolt, zsír mentes, száraz foltoktól mentes az arcom. Ezentúl is csak ezt veszem.

Julmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

heni91

2017. március 22.

Kerestem egy éjszakai hidratálót, erre esett a választásom, nem bántam meg, teszi a dolgát, amire hivatott. Semmilyen bőrproblémám nem jelentkezett tőle, úgyhogy marad. :)

heni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

iren79

2017. március 21.

Nem ismertem a Helia-D terméket, csak a krémmánia kedvenc jelölés miatt vásároltam meg. Jó vásárt csináltam vele, tetszik.

iren79
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

AlinaaB

Korcsoport: < 18
2017. március 18.

Nagyon jó termék, én ajándékba kaptam. Nem zsírosít, puha lesz tőle az arcom, és az illata is nagyon finom. 5*

AlinaaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 18.

Anita333

2017. február 21.

Télen mint sok embernek nekem is könnyen kiszárad az arcom, sokszor hámlik is. Ez a kis krémecske egy csoda. Könnyen beszívódik, reggelre szép puha böröm lesz tőle, sminkelés előtt nem szükséges hidratálnom sem. Az illata kellemes.

Anita333
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Mariliisa

2017. február 14.

Néhány hete kezdtem el használni, mert a régebbi hidratálóm kevés lett a bőrömnek ezen a télen. Gondoltam, megér egy próbát, hiszen jó híre van a márkának, és az ára is kedvező, nem bosszankodtam volna nagyon, ha nem válik be.

Az esti arctisztítás után a nedves bőrömbe argánolaj és E-vitamin olaj keverékét masszírozom, azután jön ő. Már az első használat után éreztem, hogy sokkal jobb állapotú lesz reggelre a bőröm, a rendszeres használata pedig minden várakozásomat felülmúlta. A száraz foltok eltűntek az arcomról, a homlokomon az apró ráncok határozottan halványodtak, úgy érzem, nem szomjas a bőröm, és nagyon jó puha, ruganyos, sőt, már nem is nyújtok olyan ijesztő látványt, amikor reggelente tükörbe nézek. Az állaga sűrű, de jól kenhető és nem túl nehéz a bőrömön. Az illata is kellemes, zsíros érzetet nem hagy, reggelre maradék nélkül beszívódik.

Annak még ki kell derülnie, hogy nyárra is beválik-e, vagy akkor majd sok lesz a bőrömnek, de az biztos, hogy a téli időszakra nálam ötcsillagos.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Encilla

2017. február 6.

Nagyon szeretem, nincs túl illatosítva, jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Elég száraz bőröm van, és arra is kiváló. Hibátlan krém.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

tamasirebi

2017. január 6.

Nagyon jó kis arckrém... kellően hidratál.. a nappali krémét is használom:)
az illata is finom:)

tamasirebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Nagyon jó kis arckrém... kellően hidratál.. a nappali krémét is használom:)
az illata is finom:)

Csigavér

2017. január 6.

Szeretem. Kellően hidratál. Jó az illata, alig érezhető. Sűrű az állaga, mégis könnyen beszívódik. Nem pattogtam ki tőle.

Csigavér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Bagi93

2017. január 3.

Az itteni vélemények miatt vettem meg és nekem valami borzasztó volt. Kár, mert az ára igazán baráti, de engem nem hidratált, sőt kipattogtam tőle.

Bagi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!