KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lucinella

2017. augusztus 19.

Régóta nézegettem az üzletben, aztán az itteni vélemények hatására vettem meg. Nagyon jó kis krém, az én vegyes típusú bőrömmel is csodát művel egy éjszaka alatt. Nem zsírosít, jól hidratál, és reggelre szép arcbőrt varázsol. Nálam ez újra vevős lesz,imádom!

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Andii17

2017. július 27.

Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, anyukámmal előszeretettel használjuk a Hélia-d hidratáló krémeit. Mindet nagyon ajánlom!

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

LPE

2017. június 24.

Fiatal korom óta használok ránctalanító krémeket, megvan a bevált rutinom. Viszont nem ragaszkodom adott termékhez, így ami ígéretesnek tűnik, azt megveszem. Jártam már így rosszul, de ez a krém jó vásár volt. Megfelelően táplálja a bőröm, kellemes az illata, elég sűrű, de mégsem nehezíti el a bőröm. Volt olyan is, mikor az egyetemre utazva elfelejtettem nappali krémet vinni. Csak ez volt nálam, hát felkentem nappalra is. Úgy is működik, nem volt zsirosan fénylő az arcom tőle. Szóval szeretem. Hamarosan elfogy. Lehet, hogy újra veszem, hacsak nem találok valami más ígéretesnek tűnő cuccot.

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

springee

2017. június 14.

Összességében kedvelem a Helia-D termékeit, az illatukkal főleg elégedett vagyok. Télen jó szolgálatot tett ez a kissé nehezebb, sűrűbb krém, itta az arcbőröm. Nyáron nem használom, télen viszont alap darab! Nagy kiszerelés, sokáig elég, ár-érték arányban abszolút jó.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Wish

2017. június 7.

Nagyon jó termék! Karácsony után vásároltam, ahol a leárazott szett része volt és nagyon megkedveltem! Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és mégis táplál.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

blackcat00616

2017. május 12.

Régen használtam már, ezért nosztalgiázásként megvettem a normál nappali arckrémjével együtt. Az első, ami feltűnt, az az illata. Kissé ablakmosóra hajaz, szerencsére nagyon enyhe ezért negatívan nem befolyásolja számomra. Mióta használom tömörebb a bőröm, nem okoz patikat, cseppet sem irritál, pedig a krémek többségét nem bírja az arcbőröm, így szuper érzékeny bőrűeknek is ajánlom :)

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

xxxx911118

2017. május 5.

Hidratál, gyorsan beszívódik, éjszakás műszak végén is frissnek tűnik az arcbőröm :)

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

AnnaLAKK

2017. május 4.

Anyukám használt Helia-D terméket ezért amikor felnőttem, mindig retronak tűnt a márka ami egy kozmetikumnál nálam nem jó pont. Az itteni jó értékelések miatt gondoltam mégis kipróbálom amikor megláttam 25% olcsóbban a Rossmanban (1145 ft). Nagyon kellemes meglepetés volt már első használatra. Érzékeny bőrömet nem irritálja, ugyanakkor könnyen felszívódott. Reggelre szép sima bársonyos lett a bőröm, bár kicsit fénylett, de a reggeli arctisztítás után kipihentnek tűnt az arcom.

AnnaLAKK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Julmi

2017. április 7.

Érzékeny, kombinált bőröm van, már nagyon sok krémet próbáltam(főleg a drágábbakat), mivel mindegyik inkább rontott a bőröm állapotán, vagy szárította vagy piros foltok jelezték a termék alkalmatlanságát. Amikor ugyanis a fekete kis doboz, jó árral hívta fel magára a figyelmet... megvettem, haza vittem, tetszett a visszahúzódó,parfümtől mentes illata, reggelre is ápolt, zsír mentes, száraz foltoktól mentes az arcom. Ezentúl is csak ezt veszem.

Julmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

heni91

2017. március 22.

Kerestem egy éjszakai hidratálót, erre esett a választásom, nem bántam meg, teszi a dolgát, amire hivatott. Semmilyen bőrproblémám nem jelentkezett tőle, úgyhogy marad. :)

heni91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!