KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 990 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 2 alkalommal használt - borsónyi mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Zugló vá., Keleti, Blaha környéke / foxpost

dunaimano

2018. november 6.

Update: Sajnos a nappali társához hasonlóan ezt is le kell pontozzam. Nagyon nehéz állaga lett a vége felé, inkább a kezemre használtam el, az arcom már nem bírta volna beszívni. Tégelyes csomagolás, én téged nem szeretlek... Nem vettem újra.

Csodaszer, komolyan! Elsőre nem tetszett annyira, sem az illata, sem a telt állaga. Mostanra viszont megszerettem nagyon az illatát is, és tényleg gyönyörű lesz tőle a bőröm! Átlagos hétköznap nagyon kevés is elég belőle, más különben nagyon zsírosítja az arcom. Ha viszont száraz az arcbőröm, kicsit vastagabban teszek rá. Puha és kellemes arcom lesz tőle, miteszert és pattanást pedig nem okoz. :)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

melaniabalazs

2018. október 29.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de számomra nem megfelelő. Nem szívódik be, az illata sem jön be.

melaniabalazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

noriszia

2018. október 19.

Nem rossz krém, néha még nappalra is simán felkenem, mert nem csillog tőle az arcom, viszont még sajnos e mellett is nagyon száraz az arcom.
De a krém állaga és illata valóban nagyon jó.

noriszia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

De a krém állaga és illata valóban nagyon jó.

csakmoni

2018. október 18.

2015. Az illata miatt majdnem egypróbás krém lett....Azóta megszoktam, meglepően jó, könnyen beszívódik (nedves bőrre kenem), nem hagy zsíros érzést, pedig szinte kenőcsszerűen sűrű. Megszerettem.

2018. Ezek szerint három éve használom, és tegnap csodálkozva láttam, hogy ez is új ruhát kapott. Az állaga is megváltozott, kicsit töményebb, kevésbé "vizes". Kár, szerettem a fekete tégelyt.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.

LSTE

2018. október 13.

Vannak olyan krémek, amik számomra teljesen átlagosak. Olyankor kenem fel őket, amikor nincs kedvem kísérletezni. Ez a krém is ilyesmi, főleg ősszel, illetve főleg idén ősszel. Klasszul hidratál, könnyen felszívódik, annyira, hogy reggelente is ezt használom.
Ha biztosra akarok menni, ezt veszem, de életet (még) nem mentett.

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

Ha biztosra akarok menni, ezt veszem, de életet (még) nem mentett.

TabbyChu

2018. szeptember 19.

Elég "gazdag" krém, lassan de biztosan beszívja a bőröm. Még mindig van benne egy kicsi, pedig már elég régen vettem kb 3-4 hónapja. Mondjuk amióta olajozok, kb 1 hónapja, nem használom minden este de tényleg nagyon sokáig elég. Nem egy csodaszer, de legalább nem gyullad be tőle a bőröm, szóval 4 csillag.

TabbyChu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Ditti79

2018. szeptember 7.

Valóban jól táplálja a bőrt,felvitel után kellemes,pihe-puha érzetem van.Reggelre is kisimultabbnak látom az arcomat,ha használom és nem "veszett össze" a hámlasztó szérumommal sem - együtt szépen teszik a dolgukat,míg én alszom :)

Ditti79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

RenaTasi

2018. július 19.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom.

RenaTasi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Imádom! Már fél éve, hogy csak is ezt használom.

Laren

2018. július 10.

Nekem ez a basic krém. Sokszor kísérletezem más krémekkel is, de valahogy ez teszi igazán rendbe a bőröm, mindig visszatérek hozzá. Illatra, állagra, hatásra mind tökéletes!

Laren
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

mercibalint99

2018. július 3.

Ez volt az első éjszakai krém, amit használtam. Nagyon bevállt, tökéletesen hidratált, de nyárra kicsit sok, télen viszont vissza fogok térni hozzá. Könnyen felvihető, viszont én jobban szeretem a tubusos kivitelű termékeket, mert műkörömmel nehéz megküzdeni a tégelyben lévő krémmel, hogy ne a körmöm alá menjen az összes. Sokáig, kb. 2 hónapig tudtam használni, mert kevés krémet is könnyen el lehet oszlatni az arcon és a nyakon.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!