KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

LillaTNagy

2017. október 19.

Számomra kicsit nehéz krém, estére egy könnyedebb arckrémet választanék, de reggelre ez az érzés elmúlik. Illata elsőnek kicsit kellemetlennek hatott, de egy kis idő múlva nekem sikerült megszoknom.

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

KDoraa

2017. október 16.

Szeretem ezt a krémet, szépen hidratál és bár jóval "nehezebb", mint mondjuk az aqua boom verzió, mégsem érzem azt, hogy a bőröm ne tudná beszívni, vagy hogy zsírosodna tőle. Igazi éjszakai krém, jól végzi a dolgát és az ára sem túl magas.

KDoraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

ipszilonze

2017. október 1.

A legtöbb Helia-D krémmel úgy vagyok, hogy nem tudom se szeretni, sem utálni. Ez sem különbözik sokban; fura illat, de jó állag, hidratál, de nem tudom, miért ezt vegyem le a polcról más helyett. Középkategóriásnak mondanám, elhasználom, de újravenni nem fogom.

ipszilonze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

mismatch

2017. szeptember 4.

Kellemes az illata és az állaga, gyorsan beszívódik. Jól és könnyen szét lehet oszlatni.
Valóban puhább lesz a bőröm tőle, ha elfelejtem ápolni akkor ha jobban kiszárad azt is gyorsan rendbe rakja.
Az INCI-je nem a legszebn, ezért a -1 csillag. Amíg nem találok jobbat addig ezt használom.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

aiisha

2017. szeptember 1.

Sokkal többet vártam tőle, elvégre ő a Nagy Magyar Krém. Nagyot csalódtam. Mondjuk az árához képest annyira nem szörnyű, végül is hidratál vagy ilyesmi... azért a ránctalanítás erős túlzás. Nem zsíros, de nehezen issza a bőröm, a retro illat sem jön be sajnos. A feleennyibe kerülő, tripla mennyiségű Balea Q10 testápolótól is sokkal szebb az arcom reggelre. Kézkrémnek elhasználom, abból úgyis ipari fogyasztónak számítok.

aiisha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Lucinella

2017. augusztus 19.

Régóta nézegettem az üzletben, aztán az itteni vélemények hatására vettem meg. Nagyon jó kis krém, az én vegyes típusú bőrömmel is csodát művel egy éjszaka alatt. Nem zsírosít, jól hidratál, és reggelre szép arcbőrt varázsol. Nálam ez újra vevős lesz,imádom!

Lucinella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Andii17

2017. július 27.

Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, anyukámmal előszeretettel használjuk a Hélia-d hidratáló krémeit. Mindet nagyon ajánlom!

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

LPE

2017. június 24.

Fiatal korom óta használok ránctalanító krémeket, megvan a bevált rutinom. Viszont nem ragaszkodom adott termékhez, így ami ígéretesnek tűnik, azt megveszem. Jártam már így rosszul, de ez a krém jó vásár volt. Megfelelően táplálja a bőröm, kellemes az illata, elég sűrű, de mégsem nehezíti el a bőröm. Volt olyan is, mikor az egyetemre utazva elfelejtettem nappali krémet vinni. Csak ez volt nálam, hát felkentem nappalra is. Úgy is működik, nem volt zsirosan fénylő az arcom tőle. Szóval szeretem. Hamarosan elfogy. Lehet, hogy újra veszem, hacsak nem találok valami más ígéretesnek tűnő cuccot.

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

springee

2017. június 14.

Összességében kedvelem a Helia-D termékeit, az illatukkal főleg elégedett vagyok. Télen jó szolgálatot tett ez a kissé nehezebb, sűrűbb krém, itta az arcbőröm. Nyáron nem használom, télen viszont alap darab! Nagy kiszerelés, sokáig elég, ár-érték arányban abszolút jó.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Wish

2017. június 7.

Nagyon jó termék! Karácsony után vásároltam, ahol a leárazott szett része volt és nagyon megkedveltem! Kellemes az illata, gyorsan beszívódik és mégis táplál.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!