KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 990 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 2 alkalommal használt - borsónyi mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Zugló vá., Keleti, Blaha környéke / foxpost

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Nekem nem jött be
;(

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Nekem nem jött be
;(

dunaimano

2018. január 2.

Csodaszer, komolyan! Elsőre nem tetszett annyira, sem az illata, sem a telt állaga. Mostanra viszont megszerettem nagyon az illatát is, és tényleg gyönyörű lesz tőle a bőröm! Átlagos hétköznap nagyon kevés is elég belőle, más különben nagyon zsírosítja az arcom. Ha viszont száraz az arcbőröm, kicsit vastagabban teszek rá. Puha és kellemes arcom lesz tőle, miteszert és pattanást pedig nem okoz. :)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Bettu

2017. december 14.

Nekem a megszokotthoz képest kicsit "keményebb" krém, az illata tetszik, teszi a dolgát.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

estherkovacs

2017. december 14.

Számomra tökéletes éjszakai krém. Télen nagyon száraz a bőröm, főleg a szám körül, fürdés után különösen. Vizes bőrre kenem, azonnal eltűnnek a száraz, fehér foltok, ami a legtöbb krémre igaz persze, csak épp' a legtöbb krémmel vissza is térnek hamar, de legkésőbb reggelre. Ezzel nem, puha, selymes, feltöltött bőrrel ébredek. Nappali társával használom, karácsonyi csomagban vettem őket a dm-ben, a kettőt 2000 Ft-ért, nagyon megérte ennyiért. Az illatával voltak fenntartásaim, de nagyon hamar megszerettem.

estherkovacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

juditka70

2017. december 10.

A kombinált bőrtípusomra télen kiváló. Mélyen hidratál,és puhítja az arcbőrt. Nekem nagyon bevált. A zsíros és a kombinált bőrtípusúaknak csak télre ajánlom. Kicsit nehézkes,tömör krém.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 10.

bandifr15

2017. december 5.

jó,nem lett kedvenc mert a testessége előny egyben nekem hátrány. tényleg hidratál de zsíros bőrön reggelre is zsírosan megül. én csak télre tudom elképzeln ,amikor tényleg kell

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

bvera23

2017. december 3.

Egy csodaszer tényleg. Este megmosom az arcomat és négy pöttyöt eloszlatok az egész arcomon. Reggelre puha és kellemes tapintású lesz a bőröm. Must have, nagyon örülök, hogy megvettem.

bvera23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

nikiii.*

2017. december 3.

Sokáig (évekig...) a Balea krémeket használtam, azonban egyre többször nem találtam azt a fajtát, amit az én száraz-normál és minimálisan érzékeny arcbőröm szeret, így gondoltam, újra visszatérek a Helia-D-hez, amit még édesanyám ajánlott. Az illatát imádom, a bőröm egyáltalán nem irritálja, nem tudom túlzásba vinni a krém felvételét, mert mindent felszív belőle az arcbőröm, és nem okoz függőséget. Értsd: nyaraláson időhiány miatt néha az arcápolási rutinom nem állt másból, mint a jó öreg csapvízből, és nem akadt ki tőle a bőröm.

Teszi a dolgát, viszonylag jó áron van, nem irritál, nem zsírosít, nem szárít, nekem ilyen egy jó krém. :)

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

LillaTNagy

2017. október 19.

Számomra kicsit nehéz krém, estére egy könnyedebb arckrémet választanék, de reggelre ez az érzés elmúlik. Illata elsőnek kicsit kellemetlennek hatott, de egy kis idő múlva nekem sikerült megszoknom.

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

KDoraa

2017. október 16.

Szeretem ezt a krémet, szépen hidratál és bár jóval "nehezebb", mint mondjuk az aqua boom verzió, mégsem érzem azt, hogy a bőröm ne tudná beszívni, vagy hogy zsírosodna tőle. Igazi éjszakai krém, jól végzi a dolgát és az ára sem túl magas.

KDoraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!