KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: 990 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 2 alkalommal használt - borsónyi mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Zugló vá., Keleti, Blaha környéke / foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

susieesonic

2016. december 31.

Akartam szeretni de nem :S olyan mintha neogranormont kennék az arcomra, pattogok tőle..alig a negyede fogyott, megválnék tőle

susieesonic
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

rockhormon

2016. december 29.

Anyukám nagyon szereti, puha és telt lesz tőle a bőre.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Anyukám nagyon szereti, puha és telt lesz tőle a bőre.

2016. december 12.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

zsidai

2016. december 2.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Most kedvező áron kapható a karácsonyi ajándék csomag /nappali+éjszakai/!

zsidai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 2.

deborika

2016. november 7.

Bevallom őszintén, ezelőtt nem igazán értettem az éjszakai krémek lényegét. Amikor megvásároltam az itteni vélemények alapján, nem számítottam különösebben semmire, csak ápolni akartam a bőrömet. Viszont amikor reggel felkeltem és tükörbe néztem, nem hittem a szememnek! Gyönyörűen kisimult az amúgy reggel rettentően fáradtnak tűnő bőrömet, a pórusaim összehűzódtak és pihe-puha volt. Nagyon boldog voltam tőle, és azóta is tart a szerelem. Az illatát is nagyon szeretem. Az állaga ahhoz képest, hogy milyen sűrűnek néz ki a dobozban, könnyedén kenhető és nem hagy zsíros érzetet maga után.

deborika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Mesi13

2016. november 1.

Karácsonyi ajándék volt a nappalival együtt, de érdekes módon ez kevésbé zsírosít, jobban szeretem és bátrabban használom, pedig zsírosodásra hajlamos a bőröm. Hideg, szárazabb időben jobban esik használni, mert azért elég sűrű, de reggelre finom puha lesz a pofim.

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Zsofi23

2016. október 20.

Régen nagyon szerettem ezt a márkát. Kipróbáltam ezt az éjszakai krémet, mert annak idején nagyon jó volt a bőrömnek főleg az ilyen hűvösebb időkben. Meglepett, hogy az állaga már nem olyan lágy krémes, hanem inkább kenőcsös, mint amit a gyógyszertárban lehet kapni. Ez a felvitelét is megnehezíti. Az illata még mindig nagyon kellemes, valamelyest segített is a száraz bőrömnek, aztán pár nap múlva kipattogott a homlokom, most abba hagytam a használatát, hogy kiderítsem ő e a bűnös.

Zsofi23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

Hajni12

2016. október 4.

Anyukám rendszeresen használja neki nagy kedvence ez a márka, teljesen megéri az árát! :)

Hajni12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

paranoidcat

2016. szeptember 23.

Az őszi/téli időszakban nagyon kiszárad a bőröm, a jó vélemények meggyőztek és megvettem. Tényleg szuper a hidratáló képessége, csodaszépen helyrehozza a kiszáradt bőröm, de cserébe pattanásokat hozott elő, nem is keveset...

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Hilarie

2016. augusztus 12.

Az egyik első Helia D termékem ez volt, egy ajándékcsomag részeként kaptam. Nagyon szeretem. Nem zsírosítja a bőröm, csak puha lesz reggelre. Az illatáért pedig plusz pont jár, én kifejezetten szeretem.

Hilarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!