KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1350 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nimras, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1350 Ft

Arcbőrünk különleges ápolást kíván éjszaka, mivel ez a bőr megújulásának legfontosabb időszaka. A bőrünket nappal ért stresszhatások látható jeleit csökkenthetjük az éjszakai krém használatával. Ez segít, hogy hosszú távon megőrizzük ruganyosságát, fiatalosságát. A shea vaj a bőr textúráját hosszantartóan hidratálja, regenerálja és üdévé varázsolja. Az E vitamin segíti a szabad gyökök megkötését. A mandula és búzacsíra olajok gazdagon táplálják a bőrt.

Dermatológiailag tesztelt. Parabénmentes

Ár: 1350 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 990 Ft , Eladó: Moonlight
Állapot: 2 alkalommal használt - borsónyi mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Zugló vá., Keleti, Blaha környéke / foxpost

dorisz93

2016. március 18.

Ugyan zsíros bőröm van, éjszakára mégis szeretek tartalmasabb krémeket felkenni, hogy a bőröm megfelelő hidratálást is kapjon. Megszerettem ez a terméket, mert azokat a területeket, amiket esetleg túlhámlasztottam és szárazzá váltak, könnyen és gyorsan visszaállította. Csak egy egyszerű krém szép összetevőlistával, de nagyon szeretem használni. A csomagolása nagyon igényes, bár nem túl higiénikus. A termék jó illatú és állagú, könnyen beszívódik, szerintem megéri az árát.

dorisz93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

panneszka

2016. február 25.

Nem sok krém használ télen a száraz bőrömre, de ez szuper! Decemberben újra veszem.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

kicsim1978

2016. január 13.

Nem cifràztam ,a legegyszerűbb Helia -D éjszakai krémet vettem meg!Valami ragacsos cuccra szàmítottam,hogy egy időre megint lebeszéljem magam az éjszakai krém vàsàrlàsról.De nem így lett!A fényes,olajos bőröm reggel nem csillogott,puha és friss volt!Egy hasznàlat utân!Reggel akàr alapozó nélkül is be mertem volna vàllalni a napot!Csak azért nem tettem,mert megvettem a màrka BB krémjét is!Àr-érték arànyban is szuper!Biztos hogy újra veszem ,ha elfogy!

kicsim1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

leader90

2015. december 7.

Télen a hideg miatt kiszáradt bőröm ugyanolyan hálás érte mint nyáron. Imádom az illatát, tipikus :) Gyorsan beszívódik, a mennyiséggel szoktam variálni, mikor mennyi kell. Az utolsó cseppig megéri az árát!

leader90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

csakmoni

2015. december 6.

Az illata miatt majdnem egypróbás krém lett....Azóta megszoktam, meglepően jó, könnyen beszívódik (nedves bőrre kenem), nem hagy zsíros érzést, pedig szinte kenőcsszerűen sűrű. Megszerettem.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 6.

pritiriti

2015. december 1.

Ajándékba kaptam, de valahogy nagyon jól el lett találva. Nem zsírosít, csak táplál, és puhít.

pritiriti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 1.

jbbogi

2015. november 26.

Nagyon szeretem... főként télen nagyon jól hidratál... utánna szép, puha és selymes a bőröm.

jbbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Bonnieoo7

2015. november 21.

Először nagyon örültem ennek a krémnek a számomra kedvező összetevői miatt. Úgy 1 éve vásárolhattam és nem rendszeresen használtam. Nemrég át akartam tenni 1 műanyag spatulával másik tégelybe. Erre nem került sor, mert a hajfestéskor tapasztalt ammónia szag csapta meg az orromat. Állagra semmit sem változott, de mivel ez nem normális "jelenség" krémek esetén, így sajnos ez kuka!!

Bonnieoo7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

natasa

2015. november 8.

Ó, milyen érdekes ez...Ami másnak "nyanyaszag", az nekem az egyik legfinomabb illat a világon, gyermekkoromat idéző, szívmelengető illat.
Nézegettem a Helia-D krémeket, és nagyon biztató volt ennek a krémnek az értékelési átlaga. Döbbenet, milyen olcsó krém, vettem is egyet gyorsan.
Külföldi oldalakon is olvasgattam a Hélia - D krémekről, nem is tudtam, hogy ennyire népszerű.
Éjszakára eddig nem nagyon kentem semmit, de most minden este héliadézek. Nagyon kevés elég belőle, kiválóan kenhető, jól beszívja a bőröm, puha és illatos lesz tőle. Reggelre szintén marad a szép, hidratált arcbőr. Nagyon megérdemli az öt csillagot!

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

kovacsrekaa

2015. október 1.

Zsiros boru voltam, ebbol lett egy normal/vegyes bor. Az utobbi idoben az arctisztitast el tudtam hagyni, es bolti arctisztitokat sem vettem mar, max a dmben kaphato sajat markas kendot. Ajandekba kaptam egy Garnier arclemosot, ami utan huzodott a borom, ezt meg itthon ki tudtam kuszobolni az Oriflame zsiros borueknek valo kremevel. Karacsonyra most levendulas kecsketejes szappant is kaptam, elso probalas utan annyira feszult a boeom, es a krem sem hasznalt, ezert vettem ezt. Arcmosas utan ezzel kentem be az arcborom. Beitta az egeszet, nagyon finom puha lett, es nem feszul. :) dmben 1499 Ft most

update: imadom ! Nyarra nekem nagyon sok, igy akkor egy vizesebb kremet hasznalok. Viszont ahogy beutott ez a hirtelen hideg, a borom sikoltozik utana. Nagyon szuper, jol hidratal. A borom reggel sokkal szebb. Kombinalt borom van, de nem zsirosit es nem okoz pattanasokat :)

update: tavalyi maradekot kenegetem, az uj krem pedig mar a szekrenyben varakozik. Meg mindig imadom. Szep tole a borom, kisimult, puha. Nem szaraz :)

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Csicsóka gyökerének a kivonata. A magyar wikipédia oldal szerint a csicsóka gumójának regeneráló, hidratáló, bőrnyugtató, bőrtápláló és frissítő hatása van. A CosIng egyszerűen bőrkondícionáló összetevőnek sorolja be.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!