KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. november 7.

Kategória:   Szemkrémek

Szemránckrém Q10 koenzimmel és tubarózsa kivonattal minden bőrtípusra

Természetes növényi hatóanyagokat és Q10 koenzimet tartalmaz, melyek segítségével hatékonyan veszi fel a küzdelmet a ráncok ellen. A Q10 koenzim optimális energiaforrást biztosít a bőrnek, és egyedülálló antioxidáns hatásának köszönhetően lehetővé teszi, hogy a bőr feszes és üde maradjon. A tubarózsa és napraforgószár kivonat segít csökkenteni a mimikai ráncokat és a szarkalábakat. A benne lévő E-vitamin antioxidánsként hozzájárul a sejteket károsító szabadgyökök semlegesítéséhez.

EBoglarka

2018. október 27.

Néhány napja használom. Még nincsenek ráncaim, megelőzésre gondoltam kipróbálom, de mégis látok némi javulást a karikáimon. Teljesmértékben megérte, viszont csodákat nem kell tőle várni. Reméltem, hogy a tubuson folytatódik majd a doboz mintája, de sajnos hiába :D

EBoglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

radioaktiva

2018. augusztus 14.

Imádom ezt a krémet, semmi rosszat nem tudok írni róla, de ami miatt levonok egy csillagot, az a csomagolása. Alig egy hét használat után letört a tubus csőre. Bízom benne, h ez egy egyedi eset, mert nagyon szeretném újravenni.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Mangoka

2018. augusztus 8.

Tényleg kicsit puritán a szép doboz után, de elég jó. Csodát tényleg nem tesz, de hozza amit az ember elvár tőle.
Kicsit aggódom viszont, hogy egy minőséghibás terméket fogtam ki... ugyanis olyan mintha "kétfázisú" lenne. A krém mellé mindig kifolyik valami kis olajos cucc is, nem tudom, hogy ezt más is tapasztalta-e.

Mangoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Enci76

2018. július 12.

Egy hangyányi maradt még belőle, ideje megosztanom a tapasztalatom.Csomagolása nagyon egyszerű, nem hivalkodó, igazi klasszikus, nem mondaná meg az ember fia, hogy igazi kis csoda krémet talál benne. Esténként tisztitás után kenem be vele a szem alatti részt, de nem is igazán kenem! Jó vastagon eloszlatom az ujjbegyemmel, és hagyom beszívodni magától. Illata majdnem semleges, sűrű az állaga, nem folyik. A bőröm hamar beszívja még így is, hogy vastagon kenem rá. Maximális hidratáltság, életteli szín, és azok a piszok szarkalábak majdnem eltűnnek. Épp hogy csak látszik, ha közelebbről mustrálom magam a tükörben. Gondolkoztam, hogy még keresgélek mást is, de minek. Azt amit szeretnék egy szemránckrémtől, ez megadja nekem. Persze ha telik az idő, pár év múlva, lehet ez már nem lesz elég, de addig újraveszem.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 12.

katagali92

2018. július 3.

Csodákat nem művel, de jó kis szemkörnyékápoló. Kellemes használni, a szemem alatti bőr már 1 hét használat után is simább, nem tűnik annyira nyúzottnak.

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

marylou

2018. június 5.

Én úgy látom, hogy reggelre kisimultabban ébredek, mintha nem használnám. Gyorsan beszivódik, kellemes használni és jól hidratálja a szemkörnyéket.

marylou
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

nyauka

2018. április 25.

3napja használom, még nem mondom, hogy csodát tett, de egész kellemes. Mintha a mimikai szemráncom kissé gyengébb vonalban látszódna. Olyan sűrűnek hat mikor felkenem, de aztán valahogy mégis eltűnik, felszívja a bőröm. Jó pár hét eltelt, minden nap használom általába, (ha nem felejtem el éppen) és egész jó. Nem mondom hogy ránctalan lettem, de egy élesebb mimikai ránc tutira halványabb mióta kenegetem.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

tinyblackpaw

2018. április 20.

Könnyen és gyorsan felszívódik annak ellenére hogy meglehetősen sűrű krém. Az illata szokásos Helia-D-s kellemes, nem tolakodó illat. Nem irritálja a szemem és szépen hidratál. Különösebb extrát nem fedeztem fel a használata során de még nincs is nagyon mit felfedezni, egyelőre nem küszködök ráncokkal. Ha hosszabb távon is jól teljesít, újraveszem :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

natasa

2018. április 19.

Kellemes használni, könnyen beszívódik, nem ragacsos, nem feszíti szét a szemkörnyéki finom bőrt. Hidratál, ápol. Remélem, hosszabb távon is lesz hatása...

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Martu0508

2018. április 12.

Gazdag krèm, de pillanatok alatt beszìvja a bőröm. Valamennyire feltölti a szemem alatti rèszt. Ami hatalmas pozitìvum, hogy nem irritál. Csodaszernek nem mondanám, de ha nem találok jobbat, maradok ennèl.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Polianthes Tuberosa Callus Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.