KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   950 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 950 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Helia-d.hu, 950 Ft

Ár: 950 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: 500 Ft , Eladó: nettazsofia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: --
Ár: 500 Ft , Eladó: 78nora
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
springee

2017. június 13.

Nem szedi le maradéktalanul a sminket, de jóval többet eltávolít, mint azok az arclemosók, amiket eddig próbáltam. Elégedett vagyok vele, nem érzem egyelőre szükségét a váltásnak.

springee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

dalmuska

Korcsoport: < 18
2017. április 13.

Ár/érték arányban megfelelő, szuperül tisztít, és a bőröm is sokkal puhább lesz a használata után, mindez alig 1000 Ft-ért. Elég érzékeny a bőröm, de szerencsére ettől a terméktől nem pirosodik ki, nem húzódik.
Kedvenc. ❤️

dalmuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 13.

Kedvenc. ❤️

Lucyshyne

2017. március 24.

Száraz arcbőrre szuper! Finom puha, hidratált lesz tőle a bőröm.

Lucyshyne
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Száraz arcbőrre szuper! Finom puha, hidratált lesz tőle a bőröm.

Agi789

2017. március 16.

Teszi a dolgát, de csak 4* a parabének miatt.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

Teszi a dolgát, de csak 4* a parabének miatt.

Lis

2017. március 11.

Eddig teljesen elégedett vagyok vele, számomra már abban megelőzi a garnier arclemosó tejét, hogy a márka nem tesztel állatokon. Lehozza a sminket,és én nem is szeretem a micellás vizeket. Számomra ez 5*

Lis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

ylexe

2017. január 23.

A nem tökéletes összetevőlista miatt kap 4-et, mert amúgy arra, amire én használom tejesen (haha) jó (reggelente arctejjel mosakszom). A Yamunát próbáltam még, azt is nagyon szerettem, ez sem csípi a szememet, de maradéktalan sminkeltávolításra nekem nem alkalmas, ezért ha ehhez nyúlok este smikelt arc után, akkor kiegészítem a lemosást micellással. Nem szárít, de nem is hidratál. Ez lehetne kicsit sűrűbb, de más bajom nincs vele. Hosszabb távon majd eldől, hogy ezt választom hű társamul vagy a Yamunát. A Douglas arctejét is használtam, de az sem tudott többet, és nem is olcsó.
UD: Október óta használom, szinte minden nap. Kb. a negyede fogyott el... A hidratáló hatásáról már jobbat mondanék, és azt leszámítva, hogy nem tudom maradéktalanul eltávolítani a sminket minden másra alkalmas, tudja amit egy tejtől várok.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

CzFru

2017. január 20.

Régebben próbálkoztam vele...nálam nem nyújtott kiemelkedő eredményt, volt ennél jobb. A tisztító hatásáról nem voltam meggyőződve száz százalékban, itt is felmerült az az érzésem, hogy csak kenegetem. Egy erős közepes.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

LauraDorina

2016. december 23.

Zsírosodik az arcom tőle, leszedi tényleg a sminket, nem kelek arra, hogy a szempillaspirált "lealudtam" magamról, mert vééééégre valami le is mossa rendesen! Az illata is tetszik, mert nem tolakodó és tiszta érzetet ad, nem pattanásosodik, foltosodik tőle az arcom és nagyon kevés is elég belőle a kívánt hatás elérése érdekében! Ami még tetszik az állaga. Nem egy vizes, de nem is a túl tömör zsíros állag így vattakorongon szépen eltudom oszlatni és a bőröm gyorsan beszívja.

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 23.

Szandi95

2016. december 22.

Nagyon jót tesz a száraz bőrnek és a sminket is szépen eltávolítja.Bár a krémes állaga miatta szem környékén kicsit nehezebb használni, de összességében szerettem.

Szandi95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Effendigirl

2016. december 7.

Az összetevői is jók (már nem azonosak a fentiekkel, így kezdődik: Aqua, octyl stearate, glycerin, zea mays oil, triceteareth-4 phosphate, butyrospermum parkii fruit, stb. Nincs benne parabén.) nem drága, szépen lehozza a smink-maradékot, hidratál is.

Effendigirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.