KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Helia-D Intenzív Hidratáló Testápoló

Ár:   890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. március 6.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A kifejezetten száraz és nagyon száraz bőr mindennapos ápolására ajánlott. Értékes növényi hatóanyagai segítenek megszüntetni a száraz bőr okozta kellemetlen húzó érzést, valamint fokozzák a bőr nedvességmegkötő képességét. A benne lévő homoktövis olaj és argán olaj gyulladáscsökkentő hatása révén megnyugtatja az érzékeny, száraz bőrt. E-vitamin tartalma segít a szabad gyökök megkötésében, regeneráló, bőrfiatalító hatású. Gyorsan felszívódik, bőrét bársonyosan puhává varázsolja. Dermatológiailag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viva885

2017. május 26.

Imádom az illatát! Nagyon sokáig hidratált marad tőle a bőröm.

viva885
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Imádom az illatát! Nagyon sokáig hidratált marad tőle a bőröm.

omely13

2017. május 25.

Csodás termék, jó illat, remek hidratálás, kiváló árfekvés, viszont az összetétele miatt le kell vonnom egy csillagot.

omely13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

jatekny

2017. március 24.

Télen az egyik legjobb hidratáló amit eddig próbáltam

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

Télen az egyik legjobb hidratáló amit eddig próbáltam

Agi789

2017. március 16.

Jó, de csak 3 csillagot adok, mert tele van parabénekkel, meg illatanyaggal. Kaptam, így elkenem, de biztosan nem veszek magamtól. Annyira nem nagy durranás.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 16.

medeam9

2017. február 28.

Évek óta használom és imádom. Nem annyira könnyű vizes, de nem is egy zsíros krém. Akármikor kísérleteztem más testápolókkal, mindig visszatértem erre. Finom az illata (nekem ez jobban tetszik, mint a száraz bőrre való terméke), hatékony, könnyű felkenni és hamar beszívódik. Számomra ez a best.

medeam9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

pcsillu

2017. január 7.

Én nem szerettem. Nem tetszett az illata, túl zsíros, nagyon lassan szívódik.

pcsillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Én nem szerettem. Nem tetszett az illata, túl zsíros, nagyon lassan szívódik.

thisisbeka

2016. december 29.

Csoda, csak lassan szárad. Nagyon sokáig használtam, de meguntam az illatát, viszont csak ajánlani tudom, viszont inkább csak "sima" száraz bőrre, nem "nagyon száraz" bőrre.

thisisbeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Lin

2016. december 16.

Az illatát imádom, bárcsak ennyire jó hidratáló hatása lenne, de nincsen.
Az én extra száraz bőrőmre kenve, olyan mintha nem is használtam volna testápolót.
Csak az illata miatt adok 1 csillagot, de mint hidratáló testápoló 0 csillag.

Lin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 16.

Az illatát imádom, bárcsak ennyire jó hidratáló hatása lenne, de nincsen.
Csak az illata miatt adok 1 csillagot, de mint hidratáló testápoló 0 csillag.

Renike0824

2016. december 9.

Szuper testápoló:)
fürdés után szoktam használni,ha nincs kedvem felkenni az arckrémemet tökéletesen helyettesíti ez is.Hamar felszívódik,nagyon kellemes az illata is és hidratál.

Renike0824
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Szuper testápoló:)

Maxina

2016. november 22.

Száraz nagyon a bőröm gondoltam most kipróbálom....hiba volt. Nekem nagyon fura szagom lett tőle, nem szívta be a bőröm és ragadtam....

Maxina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Lanolin, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Linalool, Citronellol, Lyral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Hydroxymethylglycinate, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Sorbitol h 1 1