KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Professional

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 5190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Potyos, Módosítva: 2017. december 19.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 5190 Ft

Meggy tartalmának köszönhetően nagyon jó antioxidáns ,gyulladáscsökkentő,nyugtató,fertőtlenítő hatású,valamint A-,B-,C-,E- és P-vitamin tartalmának köszönhetően igazi vitalizáló. Regeneráló hatását mézzel és kukoricacsíra olajjal fokoztuk. Ezenkívül Matrixil 3000 peptid tartalmának köszönhetően erős ránccsökkentő hatást is kifejt. Minden bőrtípusra javasoljuk ahol már megjelentek az első felszíni ráncok. UVA és UVB védelemmel ellátott krém.

Ár: 5190 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Geo8

2018. május 30.

Én is tesztelésre kaptam.
Sajnos nem igazán nyerte el a tetszésemet, az illata eleinte tetszett és a krém sűrűbb állaga is, de egy idő után már terhesnek éreztem mindkettőt. Közepes krémnek mondanám, a márkától sokkal jobban tetszik a tokaji aszús hidratálókrém. Azért köszönöm, hogy kipróbálhattam.

Geo8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Én is tesztelésre kaptam.

KataMayaNagy

2018. május 22.

Annyira akartam szeretni, de valahogy mégsem. Az összetevők nagyon jók, a csomagolás nagyon elegáns, az állaga is tetszik, de az illata annyira tömény :( nem tudom megszokni és megszeretni. Felkenve pedig valami furcsa réteget képez, nekem sajnos nem vált be. Maradok valamelyik másik Helia-D terméknél, vagy a Mizonnál.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

treni91

2018. március 7.

Én is tesztelésre nyertem a krémet. Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga jó, gyorsan beszívódik. Én csak éjszakára használom.
Negatív ha egymás után 3-4 napon kenen fel, akkor utána nagyon fényes és zsíros lesz tőle a bőrőm. Így csak heti 3-4x használom.
Ráncaim nem nagyon vannak, így arról nem tudok nyilatkozni.
Szerintem újra fogom venni, ha elfogy. Az ára kicsit sok, de cserébe nagy kiszerelés ami sokáig elég.

treni91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Ráncaim nem nagyon vannak, így arról nem tudok nyilatkozni.

rocksteadycat

2018. február 14.

Tesztelésre nyertem a krémet, és nekem nagyon tetszik! Finom az illata, finom az állaga, élvezettel masszíroztam minden este az arcomba.
Sebeket is gyógyított, gyulladást is csökkentett, másnapra pedig nagyon szépen hidratált és kisimult bőröm lett. Szóval én szerintem fogok majd venni belőle, ha ez elfogy. Örülök neki, hogy tesztelhettem, mert magamtól "csak úgy" biztosan nem veszem meg, egy próbának kicsit húzós az ára.

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

galivali

2018. január 29.

Tesztelésre kaptam a krémet.
Jól beszívódik, de nem szabad belőle túl sokat kenni. Télen elég száraz az arcom, de megfelelően hidratál, éjszakára használtam. Ráncaim szerencsére még nem nagyon vannak, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Eddig sok változást nem vettem észre, de nem is rontott a bőröm állapotán. Az egyetlen, ami nekem nem tetszett az az illata.
Majd meglátjuk, ha elfogy az egész üveggel...

galivali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Tesztelésre kaptam a krémet.
Majd meglátjuk, ha elfogy az egész üveggel...

angi9207

2018. január 24.

Köszönöm a Krémmániának a lehetőséget, hogy kipróbálhattam! :)

Sajnos viszont nekem nem jött be. Az illatát nem igazán tudom elviselni, nagyon mű meggy illat. Inkább ilyen alkoholos-meggy. Brrr.... Hamar beszívódik, puhává varázsolja a bőrömet.
DE!
Éjszakára használtam csak, mert nappalra túl fényes lett volna. Apró kis göböcskéket, és egy-két pattanást okozott az arcomon, illetve hiába éjszakára kentem fel, reggel ugye arcmosás stb., az alapozók egyszerűen botrányosan festettek az arcomon, mikor használtam a krémet. Mintha felkenésnél puhított volna éjszakára, de nappalra meg kiszáradt az arcom... Vagy nem is nagyon tudom körülírni. De ezelőtt az alapozók már kezdtek valahogy állni a bőrömön, tünedeztek a száraz részek, tökre örültem neki. Viszont ezután a krém után tele lett száraz foltokkal az arcom, és minden ilyet kiemelt. Nagyon furcsa, de így volt.
Kb. egy hétig használgattam minden este, de abbahagytam, mert a bőröm nem viseli el, nem akartam tovább rontani a helyzeten, Az illatanyagokra gyanakszom.
Anyukám viszont használt/használ Hélia-D krémeket, sosem volt panasza, így nekiadtam, hogy használgassa el.

angi9207
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Köszönöm a Krémmániának a lehetőséget, hogy kipróbálhattam! :)

DE!

dori1993

2018. január 24.

Tesztelésre nyertem én is. Őszintén szólva a honlapjukon lévő leírás alapján nehezebb, sűrűbb krémre számítottam, de nagyon könnyed, könnyen felszívódó krémről van szó. Az illata szerintem nagyon finom, marcipános, de azért szerencsére nem érezni sokáig, amint felszívódik a krém, az illat is eltűnik. Még nem ráncos a bőröm, inkább kisebb vonalak vannak csak a szemem körül, szám környékén, igazából egyelőre (kb. 2 heti használat után) nem látok semmi változást. A bőröm kombinált-zsíros-dehidratált, és szerencsére nem okozott pattanásokat rajtam (csak a gélkrémek nem szoktak, szóval ez abszolút plusz pont), és használat után frissnek, hidratáltnak érzem a bőröm. Az biztos, hogy el fogom szép lassan használni, szívesen kenem fel, de nem hiszem, hogy csodaszer lenne azért.

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

kispajkos

2018. január 23.

Krémmániás nyereményként jutottam a krémhez :) reggel és este hasznalom hialuronsavas szérummal kiegészítve. Csodaszép elegáns a doboza. Illata marcipános meggyes, felkenés után elillan, nem zavaró. Krémes állagú, könnyen a bőrbe dolgozható krém, az ideális mennyiséget el kell talalni, mert olajos réteget képez a bőrömön. Ráncok tekintetében még nem látok változást, de ennyi idő alatt nem is várom el. Egyelőre egy erős 4 csillagot kap, aztán ha elfogy jelentkezem a hosszabb távú tapasztalatokkal.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Lolychan

2018. január 18.

Első reakció: az illata a marcipánra és a Garrone cherry likőrre emlékeztet. :D Kissé nehezebb krém, mint amire számítottam, de gyorsan beszívódik és garantált a puha bőr. Később még uppolok. :)

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

tinyblackpaw

2018. január 17.

A Krémmánia tesztelős játékában volt szerencsém kézhez kapni a krémet.

Legfőképpen szemránckrém helyett használom, smink alá teszem fel és dekoltázsomat is ezzel hidratálom testápoló helyett.
A krém kicsit sűrű, az illata kellemes meggyes, nem kifejezetten tolakodó, nem túl erős.
1 heti mindennapos használat alatt azt tapasztaltam, hogy egy picit kisimítja a szem alatti bőrt, illetve enyhén feszesíti és - talán ez meglepő - de mintha picit világosítaná a szem alatti karikákat. A hidratáló funkcióját tökéletesen betölti, smink alatt is jól viselkedik, lassabban szívódik be de nem zsírosít kifejezetten.
Eddig nem okozott pattanásokat. Ami az összetevőket illeti, egész szép, bár személy szerint én minden arcra való termékből kihagynám az illatanyagot.

Összesítve eddigi tapasztalataim alapján azt kell hogy mondjam jobban teljesít mint a Tokaji aszús társa, ami a hidratálást és a ránctalanítást illeti, negatív hatást eddig nem tapasztaltam, megadom neki a négy csillagot egyelőre :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

A Krémmánia tesztelős játékában volt szerencsém kézhez kapni a krémet.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Soluble Collagen, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.