KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hamucipocske

2017. július 5.

Már jó pár hónapja használom és imádom, az illata nagyon kellemes, nem nehezíti el a hajamat és egészen kis mennyiség is elég pedig viszonylag sok hajam van, de könyen, egyenletesen eloszlatható.

Hamucipocske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

dodessz

2017. július 4.

a km boxban volt benne, és IMÁDOM. annyira finom az illata, és a hajam is nagyon selmyes tőle. biztos, hogy újra meg fogom venni.

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

mona82

2017. június 27.

Rövid,vékonyszálú és tartás nélküli a hajam,semmit nem vártam egy olajos hajvégápolótól max azt,hogy atomra lehúzza a frizkómat. KM-es beauty boxban volt szerencsém hozzá és azóta is bőszen használom!Finom az állaga,az illata egy álom,nem zsírosít,nem nehezíti el a hajam,könnyen fésülhető és fényes lesz.Szuper termék!

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Zatanii

2017. június 23.

Ennek a remek hajvégápoló hatásának (hiányának) köszönhetően teljesen széttöredeztek a hajvégeim, valamint zsírosodott is tőle a hajam. Amint leváltottam, azonnal látszott a különbség. örömmel hajtottam a kukába.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

zami86

2017. június 20.

Nagyon jó hajvégápoló, ez az új kedvencem. :) Nem nehezíti el a hajam, nem hagy olajos érzetet és kevés is elég. Nagyon sokáig elég a 100ml a hátközépig érő hajamra.

zami86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Csucsi08

2017. június 19.

Minden hajmosás után használok hajvégápoló szérumot. Eddig ez a 3. féle, amit kipróbáltam.
Engem pont az illata nem nyűgözött le. Az AVON-os hajvégápolómat például még sokáig érzeni a hajamon, és annak imádom az illatát is.
Nem zsírosítja el túlzottan a hajat, illetve kiadós mennyiség, de még a hosszútávú tesztelés fogja megmutatni az eredményt.
Mindenesetre hasznos cuccok ezek, mert a töredezésre hajlamos vékony szálú hajamnál mindig küzdöttem a hajvég-problémákkal, de legutóbb, már alig kellett vágatnom belőle, mert egyre jobb az állapota.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Viki9727

2017. június 12.

Nagyon jó az illata, hamar beszívja a hajam. Szép fényes lesz tőle a hajvégem. A töredezett hajszálakon nem vettem észre változást.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

gnesh

2017. június 9.

kicsit nehéz olajosnak érződik kézen, de hajba meglepően hamar felszívódik, nem régóta használom, de egy kis változást mintha látnék már :)

gnesh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

vikee06

2017. június 8.

Elég nagy kiszerelés,sokáig elég fog lenni,Én egy nagy nyomást szoktam használni a hajamra,maximálisan elég,nem nehezíti el a hajam.

vikee06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

instantlia

2017. június 7.

A KM beuatybox-ban volt, nagyon örültem neki, imádom kenegetni a hajam különösen finom illatú, olajos/krémes dolgokkal :) Látom, hogy sokaknak fennforgást okoz, hogy van benne szilikon, én annyira nem értem ezt a hype-ot, nem ezért a 3 csillag. Igazából sem nem árt, se sem csinál semmit, az illata nem rossz, persze a fésülhetőség jegyében abszolút lehet használni, de nem ugranék rá magamtól.

instantlia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil