KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

ramma

2017. szeptember 4.

Az én hajam csak úgy issza magába. Kifejezetten szereti, annak ellenére, hogy nem natúr., jó termék

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Állandóan az arcomba tolta itt az oldal, gondoltam ha ennyire jó, nézzük meg milyen.
-zsírosít
-úgy elnehezíti a hajat, hogy ilyen rossz hajápolóm még nem volt
-az illata borzasztó erős, édes, émelyítő
-az eredmény fényes, de rövid időn belül fullzsíros haj
-agyonparfümözött szilikon
-puha a haj, de utána meg nagyon száraz és mindig kenni kellene...

Számomra abszolút pénzkidobás.
Maradok a jól bevált Matrix olajnál, kösz.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

-zsírosít
-úgy elnehezíti a hajat, hogy ilyen rossz hajápolóm még nem volt
-az illata borzasztó erős, édes, émelyítő
-az eredmény fényes, de rövid időn belül fullzsíros haj
-agyonparfümözött szilikon
-puha a haj, de utána meg nagyon száraz és mindig kenni kellene...

Számomra abszolút pénzkidobás.
Maradok a jól bevált Matrix olajnál, kösz.

Viru28

2017. augusztus 20.

Amikor először bekentem a hajam,annyira puhává varázsolta, hogy menten elaléltam.
Sajnos a töredezésem nem szüntette meg teljesen, de határozottan javított a helyzeten.
Jó termék, ajánlom !:)

Viru28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Jó termék, ajánlom !:)

DorothySoldier

2017. augusztus 17.

Egyszerűen IMÁDOM! Hajmosás (esetleg hajvasalás) után használom, egyáltalán nem ragacsos tőle a hajam, hamar beivódik, puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kicsit drágának tartom, de a minőségéért és a mennyiségért megéri!

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

balalajka

2017. augusztus 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de valahogy mégsem az igazi. Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó, viszont a kiadósságát és az árát is figyelembe véve megért egy próbát. Tulajdonképpen nincs vele baj, de nagy csodát nem tesz, picit lágyabb a hajam vége használat után, de tartósan nem javított a hajvégeimen. Elhasználgatom lassan, de azért keresem tovább az igazit.

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

bebe95

2017. augusztus 4.

Imádom. A hajam meg főleg. :))

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádom. A hajam meg főleg. :))

prinszepsz

2017. augusztus 1.

Nem hiába krémmánia kedvenc :) Nekem is tökéletesen bevált.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nem hiába krémmánia kedvenc :) Nekem is tökéletesen bevált.

Miaaa

2017. július 27.

Puhává teszi a száraz hajvégeket, remekül hidratál azonnal. Egy flakon nagyon sokáig elég ezért igen gazdaságos is.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

jkrisztie2

2017. július 25.

Km boxos szerzemény. Még van sok az Elseve virágosból, de nagyon kíváncsi voltam rá, kipróbáltam .... Hát, nekem ez nem jó hajra. Zsírosít, elnehezít, illata sem tetszik émelyítő, rossz édes. Lábápolónak, körömágybőr ápolónak viszont tökéletes lesz 😃

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Corra

2017. július 25.

Számomra teljesen hihetetlen, hogy mennyire nem csinál semmit a hajammal ez a kézben sűrű, nehéz olaj. Nekem nem alapból van bajom a szilikonokkal a hajápolókban, hanem emiatt. Az nem lehet véletlen, hogy a legerősebben mattító primerek is szilikonalapúak (pl. The Ordinary), akkor a szilikonalapú hajvégápolótól miért várnánk hidratálást, táplálást? Tudom, persze, sokféle szilikon létezik. Nos, ebben kétségkívül olyan van, ami nem zsírosít ugyan, de az én hajamat nem is táplálja, ennyi erővel vízzel is kenhetném. Ehhez képest drága és számomra zavaróan erős az illata is (igaz, gyorsan elillan, de akkor meg annál feleslegesebb volt beletenni).

Corra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil