KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

pavac

2018. szeptember 10.

Hajmosás után ezzel hagyom száradni. Ad fényt, simaságot. Jobb fésülni is tőle. Újravevős!

pavac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Rendbe tette a hajvégeimet. Imádom. :)

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rendbe tette a hajvégeimet. Imádom. :)

juliannav

2018. augusztus 21.

Az itteni vélemènyek alapjàn vettem meg,de hatalmas csalódás. Semmi hatását nem mutatja csak zsírosította a hajvégeket.Nekem nem jött be.

juliannav
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

veresbianka12

2018. augusztus 13.

Felvitelkor tényleg puhábbak tőle a hajvégeim, de javítani nem javít a helyzeten, inkább csak elfedi. Én már inkább csak tiszta jojoba olajat használok, az több mindenre jó és nem kell itthon annyi vackot tartani.

veresbianka12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

exhocmomento

2018. augusztus 11.

Nagyon jól puhít és szépen rendben tartja a hajvégeimet. Baromi sűrű, nekem 2 pumpálás az, ami nem tapaszt vagy kelt zsíros érzetet (bár én csak a //hajmosás utáni, nedves// hajvégembe dolgozom bele). --> Emiatt egyébként naaagyon lassan fogy, tehát hihetetlen gazdaságos, ár-érték arányban pöpec kis cucc. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

bogyo95

2018. augusztus 10.

Lassan 1 éve használom és szemmel látható az eredmény. Sokkal fényesebb a hajam tőle. A hajvasalástól eléggé vékony a vége a hajamnak de ez a szérum nagyon szépen helyre állítja a hajvégeket. Nem gubancos a hajam, könnyen fésülhető. Az illata is nagyon kellemes. Hosszú és dús a hajam ezért nekem 4 pumpányi mennyiség kell rá. Csak ajánlani tudom. :)

bogyo95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Pudlipollipotty

2018. augusztus 9.

Valóban sokat segít a gubancosságon, viszont egy hónap használat után annyira zsíros lesz két nappal hajmosás után a hajam, hogy rossz ránézni...és ez bizony ettől volt. Abbahagytam, visszatértem a mezei balzsamhoz, most ismét rendben. Pedig csak hajvégre kentem.

Pudlipollipotty
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

balintnina

2018. augusztus 5.

Az első Helia-D termékem. Már első használat után éreztem a hatását. Szőkített hajam vége nagyon megtört, fénytelen lett ls gubancos. A hajvégem azóta szép fényes és könnyen kifésülhető. Nagyon elégedett vagyok!

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

fairynorah

2018. augusztus 2.

Egy jó ideje nem vettem semmilyen szilikonos dolgot a hajamra (se), de csak nem hagyott nyugodni ez a sok csillag. Megvettem. Illat: férfipacsuli! Szeretem én a férfiparfümöket, de leginkább a páromon, nem magamon, nem is értem hogy gondolták,hogy egy (elsősorban) női termékbe ez lesz a legmegfelelőbb :/ Már várom a párom mikor szagolja ki, hogy valami nem az igazi xD Állag: sűrű, csúszós, nem hagy zsíros érzetet-látszatot,a kézen sem marad ragacs. Ápolás: én elhiszem, hogy a mindenféle olaj fejt ki valamilyen ápoló hatást, de mivel nagy részt szilikon (=műanyag) ez a cucc is, így hosszútávon olyan,mintha csak félig (se) ápolnám a hajam...Szóval marad nappali puhításra-fényesítésre, és emellé ugyanúgy egy "rendes" olajat fogok használni,mint eddig is.
Up: nem rossz egyébként nappalra, nem kopik annyira gyorsan le,mint pl az aussie, de ez a szag :S ez irritál benne a legjobban,komolyan. plusz 1*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Innn

2018. augusztus 2.

Az illata kellemes, nem ragad össze tőle a haj, de semmi különöset nem veszek észre használatakor. Amikor felkenem, olyan, mintha nem is lenne rajta semmi. :D

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil