KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

sarria

2018. június 12.

Sok hajápoló olajjal ellentétben egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik és nem hagy nyomot maga után. Az illatát én nem igazán kedvelem, de hamar elillan, így nem zavaró. Nagyon száraz, töredezésre hajlamos a hajam, de ennek a terméknek a segítségével sokkal egészségesebbnek tűnik, és a hajszálak se töredeznek.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

mercibalint99

2018. június 10.

Már egy éve használom, nagyon szeretem. Nem hagy zsíros érzetet, nagyon könnyű utána kifésülni a hajam és az illata is jó. A hajam sokkal kevésbé töredezik, pedig előtte nagyon sokat szenvedtem vele,sosem tudtam növeszteni.

mercibalint99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

cserkoo

2018. május 25.

Kolleginám ajánlotta, és adott is belőle egy kicsit, hogy kipróbáljam, és akkor teljesen elvarázsolt, olyan szép és sima lett a hajam. Most megvettem magamnak is, de valahogy nem érzem, ugyan azt hatás, mint első használatkor. Talán nem kentem el eléggé, vagy egyébként is a száraz szőkített hajamon idővel látszik meg majd a hatása. Viszont négy pontot adok, illata tetszik, és remélem én nem tudom megfelelően használni, és azért zsírosítja egyelőre a hajam. Nyilván ki kell még taktikáznom mennyi kell belőle, hogy ne is nehezítse el a hajam, és hatását is kifejtse.

cserkoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

tikkamakka

2018. május 20.

Az illata kezdetben erős, bár én kedvelem, de hajon egyáltalán nem lehet érezni. Nekem kifejezetten sokat segített. Nem nehezíti el hajamat, nem hagy zsíros érzetet, nem ragad össze tőle.
Nagyon sokáig elég.

tikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Nagyon sokáig elég.

Barboka89

2018. május 7.

2 éve használom, de csak mert még nem fogyott el. A hajam ugyanúgy törik, viszont könnyebb kifésülni. Nem zsírosít, nem nehezíti el, de a várt hatást nem hozta, ezért nem veszem újra.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Mancsoska

2018. május 6.

A legjobb hajvégápoló olaj, ami drogériákban kapható! Már a második üveg végén járok, egy üveg körülbelül háromnegyed évre elég. Az illata szerintem isteni. Én száraz hajra viszem fel hajmosás után, nagyon puha marad a következő hajmosásig. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat, nem utolsósorban pedig csodálatos a hatása is. A hajvégeim kevésbé töredeznek, sokkal fényesebb és rugalmasabb a hajam tőle. Ha hosszabb ideig nem használom megérzem a hiányát. Imádom!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

monu

2018. április 28.

Töredezésre hajlamos a hajam, és eléggé száraz is ezért kerestem olajat, reméltem hogy segít a helyzeten, Még csak 2 hete használom, kevés elég belőle, sokáig ki fog tartani a kiszerelése. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele, engem az illata sem zavar, jó kis termék!

monu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Julicika

2018. április 25.

Az KM box -Magyar kiadásból ismerem a terméket, azóta használom, kb 2 naponta.
Nagyon lassan fogy és jól ápolja a hajvégeim, nem nehezíti el, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Szeretem

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Az KM box -Magyar kiadásból ismerem a terméket, azóta használom, kb 2 naponta.

Fancsy91

2018. április 22.

Hónapok óta használom, kevésbé száraz tőle a hajam.

Fancsy91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Hónapok óta használom, kevésbé száraz tőle a hajam.

Blackerin

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

eddig 3x újravettem. illata kicsit erős, kiszerelése megfelelő, én göndör, száraz hajamra használom minden hajmosásnál.

Blackerin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil