Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balintnina

2018. augusztus 5.

Az első Helia-D termékem. Már első használat után éreztem a hatását. Szőkített hajam vége nagyon megtört, fénytelen lett ls gubancos. A hajvégem azóta szép fényes és könnyen kifésülhető. Nagyon elégedett vagyok!

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

fairynorah

2018. augusztus 2.

Egy jó ideje nem vettem semmilyen szilikonos dolgot a hajamra (se), de csak nem hagyott nyugodni ez a sok csillag. Megvettem. Illat: férfipacsuli! Szeretem én a férfiparfümöket, de leginkább a páromon, nem magamon, nem is értem hogy gondolták,hogy egy (elsősorban) női termékbe ez lesz a legmegfelelőbb :/ Már várom a párom mikor szagolja ki, hogy valami nem az igazi xD Állag: sűrű, csúszós, nem hagy zsíros érzetet-látszatot,a kézen sem marad ragacs. Ápolás: én elhiszem, hogy a mindenféle olaj fejt ki valamilyen ápoló hatást, de mivel nagy részt szilikon (=műanyag) ez a cucc is, így hosszútávon olyan,mintha csak félig (se) ápolnám a hajam...Szóval marad nappali puhításra-fényesítésre, és emellé ugyanúgy egy "rendes" olajat fogok használni,mint eddig is.
Up: nem rossz egyébként nappalra, nem kopik annyira gyorsan le,mint pl az aussie, de ez a szag :S ez irritál benne a legjobban,komolyan. plusz 1*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Innn

2018. augusztus 2.

Az illata kellemes, nem ragad össze tőle a haj, de semmi különöset nem veszek észre használatakor. Amikor felkenem, olyan, mintha nem is lenne rajta semmi. :D

Innn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

antaleva86

2018. augusztus 1.

A terméket körülbelül másfél hónapja használom, nagyon meg vagyok elégedve vele. Nem kell sok belőle, és puha lesz a hajam tőle.

antaleva86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Imádom. Még a krémmánia beauty box hungarian edition dobozból szereztem meg. És most fogyott el, pedig ketten használtuk anyával minden hajmosás után. Egyszerűen annyira szuper termék. Mivel sűrű tényleg elég egy pumpányi az egész hajra. Táplál, ápol szép fényt ad a hajamnak. mivel kicsivel több mint egy évig kitartott nekem ezért számomra a legtartósabb és leggazdaságosabb hajápolószer amit valaha próbáltam. Űjravevős termék.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

tkati

2018. július 18.

A hajam közel vállig érő, vékonyszálú, de sok, hullámos és festett, ezért a vége száraz, az átlagnál több ápolást igényel. Ez a hajvégápoló szuperül bevált! Nedves hajra kb. hat pumpálásnyit oszlatok szét. Az állaga kissé ragacsos, mégis gyorsan beszívódik. Az illata szerintem nehéz, öreges, de gyorsan és teljesen elillan. A hullámos tincseimet szépen formázza, kiemeli, de nem tapasztja össze, a szénaboglya helyett szép, fényes loknikat varázsol. Két hajmosás között eddig szükségtelennek találtam használni. Nem használom olyan hosszú ideje, hogy a töredezettség elleni hatásáról is tudjak véleményt mondani, de vélhetően attól, hogy a száraz hajvéget ápolja, a töredezés is később kezdődik el.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

zsofc

2018. július 5.

Hajmosás után mindig, illetve reggelente alkalmanként használom, az én extrán száraz és rossz minőségű hajammal nem nagyon tud mit kezdeni, de valamennyit segít rajta. Plusz pont, hogy cruelty free és hogy jó az illata, és nagyon sokáig elég.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

kakonyiflora

2018. július 1.

Hajmosás után a vizes hajamra használok kb. 3-4 pumpányit. Nagyon szép fényt ad a hajamnak és puhává, kezelhetőbbé varázsolja. Hajtöredezésem mióta használom teljesen megszűnt. Ajánlom!

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

FatimeFay

2018. július 1.

Rengeteg hajolajat próbáltam már, ez az egyik legjobb. Én mindennap használom reggel és este kb. két pumpálásnyit eloszlatok a hajvègeimen. Sűrű, de nem nehezíti el a hajat, nem ragacsos, szépen el lehet oszlatni. Az én hajamat nagyon szép puhává és könnyen kezelhetővé tette, így nem is törik annyira.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Nikki53

2018. június 30.

Szerintem az egyik legjobb a drogériásak közül és a nagyon jó az illata is. Árban se rossz, sokáig elég. Selymessé teszi a hajat, de nem nehezít, zsírosít.

Nikki53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil