Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: 3, 4 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Andi07

2018. november 23.

Nagyjából 1 éve vettem, heti kétszer hajmosás után használok 2-3 pumpányit és még mindig van benne. Szeretem az illatát is, de a legjobb az benne, hogy tényleg alig töredezik a hajvégem. A hajvégeket nem nehezíti el. Korábban több hajolajat próbáltam már, de ez a kedvenc. Biztosan újraveszem!

Andi07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

doraspill

2018. november 23.

A Kremmaniàs ajànlàs alapjàn vettem meg ezt a termèket ugy kb. fel evvel ezelott, ès meg mindig kb. fèlig van az uveg, ugy, hogy minden egyes hajmosasnàl hasznàlok belole. Nekem nagyon bevàllt egyèbkènt. Alapjàban zsirosodàsra hajlamos a hajam, igy nagyon fontos, hogy a hajvegàpolo olaj ne nehezitse el a hajszàlaimat, na ès ez a termèk egyàltalàn nem neheziti el a hajszàlakat, ugy hogy kozben szèpen àpolja a hajvèget ami ràadàsul nekem szokitett is, szoval nagyon meg vagyok vele elegedve!

doraspill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Scillamolnar

2018. november 22.

Hajmosásnál nálam állandó kellék. Törölköző nedves hajon oszlatok szét 4-6 pumpálást (derékig érő hajam van). Tényleg sokkal könnyebben fésülhető, jobban kezelhető a hajam. Amióta használom kevésbé törik, szebb fénye van, egészségesebbnek tűnik. Elég sokat használom de így is nagyon sokáig elég. Egyértelműen újravevős termék!

Scillamolnar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Csilipaprika

2018. november 22.

4 hónapja bedaueroltattam a hajam, így muszáj volt beszereznem valami jó kis olajat, leginkább a hajvégeimre.
Jó vélemények hatására ezt vettem meg (általában ragaszkodom a szebb összetevőlistákhoz, de mivel ez csak a hajamra kerül, nem a fejbőrömre, így ez nem zavart, csak legyen hatásos).
Teljesen jól működik. Törölközőszáraz hajamon 4 cseppet eloszlatok, a fejbőrömtől kezdődő 10 centit hagyom csak ki (hajam vállam alá ér). Eredmény: Szebb hajvégek szárítás/száradás után, szép loknik, természetes hatás, nem tapad össze. Illata mamás, de hamar elmegy. 4 hónap alatt a negyede fogyott el, úgy, hogy kb 4-5 naponta hajat mosok.
Szóval azt mondhatom, teljesen megéri. Ajánlom!

Csilipaprika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Szóval azt mondhatom, teljesen megéri. Ajánlom!

Doribako93

2018. november 19.

Most, hogy elköltözött a húgom és elvitte magával rájöttem, hogy ha nem használom borzalmas állapotba kerül a hajam. Én két kisebb nyomásnyit szoktam belőle a hajamra tenni, ami bőven elég, így nem áll össze és nem lesz ragacsos. Szerintem ketten egy jó év alatt használtunk el egy üveggel. Finom illatot kölcsönöz, fényt ad és ami a legfontosabb, hogy amikor kivasalom a hajamat megvédi ha kissé párásabb a levegő a visszagöndörödéstől.

Doribako93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Goldiphone

2018. november 16.

Annak ellenére, hogy havonta 1x formázom, vasalom a hajam, nagyon könnyen töredezik a vége. Sajnos ezzel a termékkel sem sikerült megállítanom, pedig egy frissitő hajvágás után rögtön megvettem és elkezdtem használni. Viszont használatnál nagyon puhává és ápoltá tette a hajam, kellemes viselet volt számomra, ezért 4 csillagot adok rá. De a töredezés ellen erősebb szérumra van szükségem.

Goldiphone
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 16.

Beya93

2018. november 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon jól hidratálja és ápolja a hajam. Iszonyat száraz a hajvégem, cirok seprű szinten úgyhogy nekem jól jön hogy sűrű, "nehéz" olaj. Simán felszívja a hajam. Hajszárítás után puha és FÉNYES lett az amúgy matt száraz hajvégem. Az illata is tetszik és árban is jó.

Beya93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Lindi86

2018. november 12.

KM boxból ismerem ezt a terméket. Alapvetően nem rossz cucc, sokáig elég, az illata is kellemes, és nem nehezíti el a hajam, de nekem mégsem hidratálja igazán a száraz, töredezett hajvégeimet, mintha nem szívódna be teljesen.

Lindi86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nancika

2018. november 6.

Csak áradozni tudok erről a termékről: sokáig kitart (fél év alatt félig fogyott csak), tényleg ápolja a hajam (teljesen száraz hajra szoktam hajmosás után, illetve száraz sampon után is kenni), kellemes tapintású, puha és lágy lesz tőle, nem tapad és nagyjából finom az illata. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

innafiz

2018. november 1.

A "kísérletmentesítés" projektem eredménye, a L'Oréal halvány lila kupakos olaja helyett. Hosszú göndör/hullámos hajam van, ebből sokkal több kell, hogy ki tudjam fésülni, és nem érzem teljesen elégnek. Én nem csak a végére teszek, hanem a teljes hosszra, csak a tövét hagyom ki, nem vettem észre, hogy zsírosítana. A színe sárga, és ha épp többet teszek, a világosabb szőke tincseket kicsit sárgítja. Az illata nekem túl édes. Hajhab + száradás után puha a hajam.

innafiz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil