Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: 3, 4 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Rency

2016. december 26.

Az illata kellemes, de az én hajamat tönkretette. Sprőd lett tőle a vége és száraz, vasalás után ha kimentem a szabadba, azonnal oroszlánfejem lett.

Rency
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Burya

2016. december 18.

Csodákat ez sem művel, de az én száraz hajamat viszonylag tűrhető állapotban tartja, kevésbé törnek a végei. Nagyon ritkán használok csak hajvasalót, de olyankor látszik igazából, hogy milyen szép selymessé varázsolja a hajat, enélkül nekem vasalva is olyan a vége, mint a drót. Hajmosás után és minden este lefekvés előtt használom, a célnak megfelel és tetszik az illata is. Nem olcsó, de nagy kiszerelés, majdnem 3 hónapja vettem és még csak a felénél járok, pedig gyakran használom és elég sokat a derékig érő hajamra. Újra fogom venni.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

eclipse

2016. december 15.

Az osszetevoit es az arat tekintve magasan veri az osszes drogerias hajapolo olajat. Naponta hasznalom a hajvegekre, es tenyleg csokkentette azt a drotszeru szarazsagot - amit persze annak koszonhetek, hogy reg jartam fodrasznal, szoval hajvagas utan megelozeskepp hasznalva biztos meg jobb eredmenyt ad :) Ezen kivul az Yves Rocher hajapolo olajat hasznaltam meg, annal merfoldekkel jobb. Addig veszem, amig aruljak :)

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

henike22

2016. december 8.

DM-ben akciósan vettem és nagyon nagyon szeretem. Nagyon finom illata van és tényleg puhább tőle a haj és ad neki egy egészséges kinézetet.

henike22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

tani

2016. december 5.

Azt hiszem ez a legjobb hajszérum. Könnyen fésülhető, selymes tapintású a hajam tőle és később sem nehezül el. A Helia-D samponjához kell is, mert önmagában a sampontól kócos a hajam. Azonban a kettő együtt nagyon jó. Nem kell olyan gyakran hajat mosnom és formázni is jól lehet.

tani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

riella1994

2016. december 5.

Az itteni jó vélemények hatására vettem meg. Az első ami nagyon tetszett - sokakkal ellentétben- az az illata. Nagyon finom édes-virágos, legalábbis számomra :) Az állaga kicsit sűrűbb a többi olajhoz képest, amiket eddig használtam. Azt nem mondanám, hogy a hajsérüléseimet javítaná, viszont nagyon szépen csillog a hajvég tőle és ápoltabbá, rendezettebbé teszi. Ami nem tetszik benne: jobban is hidratálhatna, mert legalább 5-6 pumpálásnyit kell a hajamra tenni és így gyorsan fogy. Egyenlőre még nem tudom, hogy újra veszem-e.

riella1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Hester

2016. december 4.

Én mostanában elég sok illatmentes, vagy kevésbé illatos terméket használok, ezért a tömény, negédes cuccoktól kikészülök, így akár a Baba testápolómat is csak a pazarlás elkerülése végett pihentetem az ágyam szélén, de ezt a szérumot imádom. Puha és egyből kifésülhető lesz tőle a hajam, minden reggel használom a hajvégekre, amik végre elég egészségesnek tűnnek.

Hester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

minigreenday

2016. december 2.

Nagyon szeretem!! Könnyen fésűlhető és puha lesz tőle a hajam!! Tuti, hogy újra megveszem majd, de szerencsére lassan fogy :D

minigreenday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Dalmicica

2016. november 18.

Hát én az őszi DM dobiban kaptam...nem tudok nagyon nyilatkozni a hatásáról ugyanis borzalmas szaga miatt nem bírom elvisleni magamon...próbáltam hogy felrakom mint pakolást utána kimosom...de nem ...ezt az ocsmány szagot semmi nem veszi el...napokig érzem...Nem értem miért kell ezt ennyire túlzásba vinni???? :(

Update: Fel kell pontozzam :) a szaga még mindig nem valami kellemes számomra. De a hatása elég jó. A felénél tartok és rég használom. Hajmosás előtt bepacsmagolom a fejem és kimosom. Hajmosás után is szoktam picit, így szárítom meg. Elhasználom de nem fogom megvenni.

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Daisy13

2016. november 17.

Közvetlenül használat után puha, selymes hajvég, még a töredezettség is eltűnt. Azonban már másnapra teljesen kiszáradt a hajam, még csúnyább (szárazabb, töredezettebb) lett, mintha nem használtam volna.

Daisy13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil