KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Alicee4

2016. április 17.

Én is a Dm kedvencek dobozból jutottam hozzá, és szintén megörültem neki, mert a régi hajolajom már épp kifogyóban volt.Az illata nagyon tetszik, derékig érő sötét hajam van, ami nagyon hamar kócolódik. Amióta ezt használom sokkal könnyebben tudom kifésülni a hajam és az illata is sokáig megmarad felkenés után. Én imádom! 5*

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

bova

2016. március 29.

Dm Kedvencek dobozban jutottam hozzá, és nagyon megörültem neki. Én viszonylag sok terméket használok a hajam minőségének megőrzésére, mert nagyon sokat vasalom. Ezek együttes hatása miatt mára alig van töredezett hajvégem, szerencsére. Szóval ez a termék is a mentőcsomagomban tartozik. Nagyon sokáig kitart, és nekem elegendő két pumpálásnyi egy-egy hajmosás után (vállnál kicsit hosszabbra ér a hajam), ha többet használok, nagyon sok a kezemen marad, így pazarlás lenne. Illata nagyon tetszik. Nem tudom, hogy újraveszem-e, mert előtte egy Gliss Kur terméket használtam, és azzal is meg voltam elégedve. Igazából akkor derülne ki a számomra, hogy mennyire jó termék, ha ez tenné helyre a nagyon rossz állapotban lévő hajamat, de ezt már megtette a Gliss Kur korábban, így a Helia D most csak "szinten tart". :) Egyébként utóbbi állaga jobban tetszik. 4/5

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

dorcsigo

2016. február 24.

Szőke, derékig érő hajamon csodát nem tud tenni, de szeretem, mert jó az illata, megfelelő az állaga, de csodát szerintem nem tesz. Magamtól nem vettem volna meg, jobban hiszek a mythic oilban, de DM boxban volt, így azóta is használom valamelyest.

dorcsigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

vera00

2016. február 21.

Nagyon meglepődtem mikor megláttam hogy a Helia-D forgalmaz hajra való termékeket is. Ezelőtt alig tettem valamit a hajvégeimre. Amikor a Dm Kedvencek dobozban megláttam megörültem hogy újra extra táplálást kap a hajam. Azt írták csak pár pumpálás de nekem nem volt elég az a kevés 2-3 és a dupláját rakom rá már a hajam hosszúsága miatt is. Az illata isteni! Hosszan megmarad a hajamban még napok múlva is érzem, nekem ez nagyon tetszik! Mivel olaj azt hittem folyni fog mindenhová de nem mégis kicsit sűrű és hamar beszívja a hajam. Láthatóan szebb lett, puhább, fényesebb, egészségesebb és könnyen kifésülhetőbb. Nagyon lassan fogy még így is hogy én dupla adagot nyomok a tenyerembe. Nagyon szeretem és tuti ha elfogy újra fogom vásárolni!

vera00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

corleona

2016. február 15.

Használat előtt a frissen mosott hajra azért rászárítok kicsit, még kifésületlenül. Korábban az volt a tapasztalatom, hogy ilyenkor nehezebben bírok a gubancokkal, de ha ezt a szert (2 pumpálásnyit széttörzsölve a kezemen) belefésülöm a hajamba az ujjaimmal, akkor sokkal könnyebb dolga van a hajkefének. Nagyon szolid, kellemes illata van, de csak akkor érződik, ha konkrétan beleszagolok a loboncomba, egyébként nem. Mióta használom erősebb hajvégződéseket vélek látni, de az tény, hogy kissé leszűkíti a hajmosások közti időt (4 napról 3-ra), talán kicsit nehezít. Kíváncsi vagyok, megteszi-e a hatását hosszú távon, a korábbi vélemények alapján vettem meg (na meg mert a Kérastase ennek kb négyszerese :) )

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Kimi

2016. január 3.

Tapasztalatom szerint mosás után törölközőszáraz hajon hatásos leginkább. Mióta használom puha a hajam és kevésbé töredezik, de az illata is nagyon kellemes.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

VDorka

2015. december 7.

A kedvenc hajvégápolóm! DM boxban sikerült hozzájutnom, de teljes áron is megvenném, mert isteni az illata, sokáig elég, és tartósan puhábbá, ápoltabbá teszi a tincseimet. :)

VDorka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

vargacilii

2015. november 16.

DMbox-ban volt, amúgy előtte nem is tudtam létezéséről. Nagyon finom illata van, de nem tartós, amint rákenem a hajamra, már nem is érzem. A gubancos hajamra kiváló, könnyen ki tudom fésülni a hajam, de egyéb hatást nem vettem észre.

vargacilii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Ancsibaba1993

2015. november 9.

Legutóbbi vásárlásom alkalmával találkoztam vele :-) amit nem bántam meg... először elég ragacsosnak,nehezen beszívódónak tűnt,aztán... Rákentem a hajvégeimre,és rá nem sokra arra lettem figyelmes,hogy mindezeknek a kellemetlen dolgoknak nyoma sincs csak sima,fényes,pihepuha hajacska.. Nagyon sok van benne,sokáig elég lesz,és az illata is szerethető.

Ancsibaba1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

ann23

2015. november 9.

Imádom az illatát és puha lesz tőle a hajam, nekem nagyon bevált.

ann23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Imádom az illatát és puha lesz tőle a hajam, nekem nagyon bevált.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil