KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

2016. október 11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

babyface

2016. október 11.

épp kifogytam a hajvégápolókból (azóta persze már rahedli számra vettem... :D) és mivel nagyon dicsérték itt a krémmánián gondoltam legyen ő a következő. :) az illata számomra elég érdekes, volt már jobb illatú hajvégápolóm az fix. a hatásával sem vagyok kibékülve próbáltam már többféle samponnal kombinálni, sajnos a szőkített hajvégeimnek nem nyújt elegendő ápolást pár nap és pumpálhatok rá akármennyit a nap végére már száraz szénaboglya lesz... :( pozitívuma, hogy nagyon gazdaságos (ami az én esetemben nem túl szerencsés...:D)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

hladpat

2016. október 5.

Dm-kedvences dobozban jutottam hozzá, egyből ki is próbáltam. Finom az illata, megfelelő a textúrája és valóban nagyon szépen ápolja és táplálja a hajvégeket. Mivel nagyon kevés kell belőle, abszolút gazdaságos, még mindig meg van a fele.

hladpat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Tánya88

2016. október 4.

Az Avonos argán olajos hajvégápolómat cseréltem le erre. Először kicsit sokalltam,aztán számolgattam, hogy csak 2x annyiba került, mint az Avonos, ellenben a mennyiség 3x annyi. Sikerült is a DM-ben 25% akcióval beszerezni, így végképp megérte!
Ennek is nagyon-nagyon finom az illata, kicsit "szárazabb" olaj, mint az Avonos (és ennek én nagyon is örülök!) és szépen táplál.
Jár az 5 csillag.

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Jár az 5 csillag.

Hajni12

2016. október 4.

Nagyon jó az illata és selymessé, könnyen fésülhetővé teszi a hajam! Az egyedüli hátránya kicsit az ára, de szerintem megéri befektetni rá :)

Hajni12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

gabryella69

2016. szeptember 27.

Nagyon jó illata van!Talán eddig ez a legjobb amit használtam!Nem nehezíti el a hajam,nem tűnik úgy mintha 2hete nem mostam volna hajat! :)

gabryella69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

TimiRajna

2016. szeptember 23.

Annyit tud mint legtöbb hajvégápoló, vagyis nem hozza rendbe a töredezést, de látszatra szebb tőle ahajam, és amikor használom úgy látom, hogy fésülésnél kevesebb töredezik le. Jobban megéri mint pl. az avonos, mert több van benne, de árban nem sokkal drágább.

TimiRajna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

BereBogar

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 25.

Én nagyon szeretem! Ha hajmosás után 2 pumpányit eloszlatok a hajvégeken, puha és sima lesz tőle. A hajvégem száraz, viszont a fejbőröm könnyen zsírosodik, és nem igazán tapasztaltam, hogy zsírosított volna Már egy pár hónapja megvan, viszont még felét sem használtam el, nagyon megérte.

BereBogar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Skincaremania

2016. augusztus 12.

Már írtam ide egy véleményt, de az illatával azóta sem tudok betelni, függő lettem. Valaki nem tudja véletlen, hogy nincs-e esetleg hasonló parfüm? Láttam hozzászólásokban, az Oriflame Garden Lovely-t mondták, hogy arra hasonlít, meg is vettem rögtön, mint valami elvetemült, de nekem nem ez az illat. :(

Skincaremania
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

toti

2016. augusztus 3.

Nagyon jó. Dm kedvencek dobozban volt, de ha elfogy akkor is újra veszem.

toti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon jó. Dm kedvencek dobozban volt, de ha elfogy akkor is újra veszem.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil