KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

B.Enci

2015. november 3.

A DM boxban jutottam hozzá , egyébként nem figyeltem volna fel rá. Nem mondanám rossznak , de van más termék ami nekem sokkal jobban bejott, osszehasonlitva ez messze nem olyan hatásos ( a másik termék a tony&guy olaja ...azt nagyon ajánlom mindenkinek )

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

Vanie

2015. október 30.

A dm boxban jutottam hozzá ehhez a kis csodához. Az illatát imádom, nem az a ragacsos olajos ápoló, hanem könnyen felvihető a hajra és hamar beszívja. Hajszárítás előtt és hajvasalás után is teszek a hajam végére. Sajnos már rég voltam fodrásznál ezért borzasztóan töredezett a hajam vége és nemrégóta van meg ez a szérum, de azóta nem lett rosszabb. Újravenném

Vanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

domnora

2015. október 26.

Eddig az avonos hajvégápolót használtam,a Dm boxban jutottam hozzá így már egy ideje használom :)
Nálam átlagos nem kiemelkedő,de nem is rossz. Azt kapom amit egy ilyentől elvárok ;)
Az ár-érték aránya viszont tényleg pozitív felé dönti a mérleget.

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 26.

Az ár-érték aránya viszont tényleg pozitív felé dönti a mérleget.

aalexaa

2015. október 14.

Úgy látom én leszek itt a mumus... Dm boxban jutottam hozzá, magamtól nem vettem volna meg. Először örültem neki, viszont nem hozza a (kommentek alapján is) várt hatást. Hajmosás után használva nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam, de ez nem tart sokáig, másnapra már nagyon száraz a hajam, szárazabb, mint enélkül lenne. Minden nap használva nem rossz, nem zsírosít (értelemszerűen nem kenem a hajtőre), de én azt várom egy olajtól, hogy a következő hajmosásig kitartson a hatása. A Isana jóval olcsóbb hajolaja nekem sokkal jobban bevált, azzal nincs ilyen probléma. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 14.

csibe0704

2015. október 12.

Több alkalommal is hasznàltam màr mert annyira spröd volt a hajam és azt kell mondjam, hogy megszüntette a szàlkàsodàst. Imádom! Minden hajmosàsnàl előkerül. Könnyű eloszlatni a hajon, nem hagy zsíros érzést és nem zsírosítja a hajam :)

csibe0704
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

trudee

2015. október 9.

De jó, hogy végre valaki feltöltötte, ez a termék az egyik legjobb dolog, ami az utóbbi időben történt velem. Sokféle hajvégápoló olajam volt már, Alfaparftól kezdve Avonon át, Rossmann márkás olcsóig és Kallos is, és ez nálam olyan alapkellék mint a fogkrém. Igazán jó összetételűt viszont ez idáig nem találtam, mindegyiknek a napraforgó olaj (rosszabb esetben a szilikon) az alapja általában, minimális argán és ricinusolajjal tuningolva. Nagyon megörültem amikor reményvesztetten a dm-ben megpillantottam a Helia-D hajvégápolóját, ami nem túl olcsó ugyan, de elég jó alapanyagokat tartalmaz és mellőz minden olyasmit amit nem szeretek. Ráadásul végre egy magyar márka alatt találtam meg a kedvenc kozmetikai termékemet. Rendkívül gazdaságos, több, mint 2 hónapja megvan és még csak az 1/4-e hiányzik.

trudee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

faatama

2015. október 6.

Olyan sejtésem van, hogy beindulnak majd a kommentek, mivel benne van a mostani dm boxban... :) Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de tény és való, hogy szuper termék!! Vizes hajra is kentem egy picit, majd szárazon is. Az illata kellemes, semmi tolakodó (az a kicsit sem marad meg), a hatása pedig nagyszerű. Tényleg örülök, h benne volt a boxban, magamtól sosem vettem volna meg, de így teljesen megérte. :)

faatama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 6.

averna

2015. szeptember 12.

Tényleg nagyon jó hajolaj. Kellemes illata van és elég jó a száraz hajvégeknek. Sokat dob a használata a hajam kinézetén, állagán.

averna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil