Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

filmszalag7

2016. május 14.

Teljesen elégedett vagyok vele. Mióta használom kevesebb töredezett hajvégem van. Nagyon kevés elég belőle, minden hajmosás után használom a már megszárított hajvégeimre. Nagyon jó az illata ami sokáig érezhető. Dm dobozban jutottam hozzá, azóta használom és még csak a fele fogyott el.

filmszalag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

simongela

2016. május 9.

Én elégedett vagyok vele. Elég szárazak a hajvégeim, és nehéz kifésülni vizesen is. Minden hajmosás után használom, könnyen fésülhető és puha lesz tőle a hajam. De ügyelek, hogy csak a hajvégekre kerüljön, mert egyébként zsírosítaná a vékonyszálú hajamat. Gyorsan beszívódik, és elég 2-3 nyomás belőle. Már majdnem fél éve meg van és még a negyede sem fogyott el. Ja, és szerintem az illata is nagyon jó.

simongela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

kocsan98

2016. május 4.

Régóta ezt használom, számomra ez a nyerő! A hajvégeim sokkal egészségesebbek tőle

kocsan98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 4.

dorisforesst

2016. május 1.

Nemrég jöttem haza Thaiföldről, ahol fél évet éltem, és ezt a hajam is nagyon megérezte! A majdnem mindennapos sós víz és intenzív napsütés teljesen kiszárította az amúgy sem túl dús hajam, a hajvégem is rendkívül töredezetté vált, de a gyakori hajfestés is betett neki (a sok fürdés miatt gyorsan kopott a hajfesték a hajamból). Ilyen szinten még sosem volt satnya a hajam, és mikor nemrég otthon voltam Magyaro.-on és benéztem a DM-be, jó 2 perc termékszemle után kiválasztottam ezt a terméket, bár szkeptikus voltam vele szemben az elején. Azóta már egy hónapja hogy kenegetem a kis hajvégemet vele, ami nem 100%-os még, de szemmel láthatóan jobb állapotban van. Nem tudom hogy azért, mert az én hajam nagyon le volt strapálva, de naponta kell kenegessem, hogy könnyen fésülhető, fényes és ne száraz legyen. Amin meg vagyok még lepődve az az, hogy még a mindennapi használattól sem zsírosodik vagy ragad össze a hajvégem, ill. nagyon kellemes kis illata van úgy jó egy percig! :D Pontosan teszi a dolgát, ápolja a hajat, 5 csillag!

dorisforesst
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Annaakiss

2016. május 1.

Finom illata van és nagyon puhítja a hajvégeim amellett hogy nem nehezíti el.Nagyon sokáig elég .

Annaakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Alicee4

2016. április 17.

Én is a Dm kedvencek dobozból jutottam hozzá, és szintén megörültem neki, mert a régi hajolajom már épp kifogyóban volt.Az illata nagyon tetszik, derékig érő sötét hajam van, ami nagyon hamar kócolódik. Amióta ezt használom sokkal könnyebben tudom kifésülni a hajam és az illata is sokáig megmarad felkenés után. Én imádom! 5*

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

bova

2016. március 29.

Dm Kedvencek dobozban jutottam hozzá, és nagyon megörültem neki. Én viszonylag sok terméket használok a hajam minőségének megőrzésére, mert nagyon sokat vasalom. Ezek együttes hatása miatt mára alig van töredezett hajvégem, szerencsére. Szóval ez a termék is a mentőcsomagomban tartozik. Nagyon sokáig kitart, és nekem elegendő két pumpálásnyi egy-egy hajmosás után (vállnál kicsit hosszabbra ér a hajam), ha többet használok, nagyon sok a kezemen marad, így pazarlás lenne. Illata nagyon tetszik. Nem tudom, hogy újraveszem-e, mert előtte egy Gliss Kur terméket használtam, és azzal is meg voltam elégedve. Igazából akkor derülne ki a számomra, hogy mennyire jó termék, ha ez tenné helyre a nagyon rossz állapotban lévő hajamat, de ezt már megtette a Gliss Kur korábban, így a Helia D most csak "szinten tart". :) Egyébként utóbbi állaga jobban tetszik. 4/5

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

dorcsigo

2016. február 24.

Szőke, derékig érő hajamon csodát nem tud tenni, de szeretem, mert jó az illata, megfelelő az állaga, de csodát szerintem nem tesz. Magamtól nem vettem volna meg, jobban hiszek a mythic oilban, de DM boxban volt, így azóta is használom valamelyest.

dorcsigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

vera00

2016. február 21.

Nagyon meglepődtem mikor megláttam hogy a Helia-D forgalmaz hajra való termékeket is. Ezelőtt alig tettem valamit a hajvégeimre. Amikor a Dm Kedvencek dobozban megláttam megörültem hogy újra extra táplálást kap a hajam. Azt írták csak pár pumpálás de nekem nem volt elég az a kevés 2-3 és a dupláját rakom rá már a hajam hosszúsága miatt is. Az illata isteni! Hosszan megmarad a hajamban még napok múlva is érzem, nekem ez nagyon tetszik! Mivel olaj azt hittem folyni fog mindenhová de nem mégis kicsit sűrű és hamar beszívja a hajam. Láthatóan szebb lett, puhább, fényesebb, egészségesebb és könnyen kifésülhetőbb. Nagyon lassan fogy még így is hogy én dupla adagot nyomok a tenyerembe. Nagyon szeretem és tuti ha elfogy újra fogom vásárolni!

vera00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

corleona

2016. február 15.

Használat előtt a frissen mosott hajra azért rászárítok kicsit, még kifésületlenül. Korábban az volt a tapasztalatom, hogy ilyenkor nehezebben bírok a gubancokkal, de ha ezt a szert (2 pumpálásnyit széttörzsölve a kezemen) belefésülöm a hajamba az ujjaimmal, akkor sokkal könnyebb dolga van a hajkefének. Nagyon szolid, kellemes illata van, de csak akkor érződik, ha konkrétan beleszagolok a loboncomba, egyébként nem. Mióta használom erősebb hajvégződéseket vélek látni, de az tény, hogy kissé leszűkíti a hajmosások közti időt (4 napról 3-ra), talán kicsit nehezít. Kíváncsi vagyok, megteszi-e a hatását hosszú távon, a korábbi vélemények alapján vettem meg (na meg mert a Kérastase ennek kb négyszerese :) )

corleona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil