Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: 3, 4 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
kriszti98

2016. november 8.

A dm boxban jutottam hozzá ehhez a kis csodához. Az illatát imádom, nem az a ragacsos olajos ápoló, hanem könnyen felvihető a hajra és hamar beszívja. Hajszárítás előtt és hajvasalás után is teszek a hajam végére. Sajnos már rég voltam fodrásznál ezért borzasztóan töredezett a hajam vége és nemrégóta van meg ez a szérum, de azóta nem lett rosszabb. Újravenném

kriszti98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

chreka

2016. november 4.

Nagyon szeretem, sokkal kifésülhetőbb és fényesebb lett tőle a hajam. Az illatát különösebben nem szeretem, de attól el tudok tekinteni. Nagyon sok ideig kitart, nekem már fél éve megvan, és alig használtam el a felét.

chreka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

viireich

2016. november 3.

Illata, állaga is nagyn tetszik. 1 éve használom már, és eddig ez a legjobb hajvégápoló olaj, amit valaha használtam, pedig már nagyon sokfélét kipróbáltam. Újravettem már és még újra is fogom!

viireich
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Adrien11

2016. november 2.

Az illata nem különösebben tetszik, de a termékkel meg vagyok elégedve. Puha lesz tőle a hajam és sokáig elég.

Update: véletlen az egyik hajmosásnál elfelejtettem használni és csak most döbbentem rá, hogy milyen jót tesz a hajammal, így javítom 5 pontra.

Adrien11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Kac

2016. október 30.

Kb.1 hónapja fogyott el,vizes hajra,hajmosás után,hajszárítás előtt használtam. Egy DM kedvencek dobozban volt benne,és mivel többek között neki is köszönhetem,hogy nem töredezett a hajam,nagyon gyorsan és sokat nőtt. Jelenleg más olajokat vettem a hajamra,de tutira újraveszem majd,merg nagyon szerettem,nagyon jól bevált. :)

Kac
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Kittuskaaa1993

2016. október 25.

Elhasználtam egy egész flakonnal, így véleményezem :) sajnos váltottam másra, de visszasírom :) nagyon szerettem, puhává, könnyen kezelhetővé varázsolta a hajam, az illata is nagyon tetszett. Nagyon gazdaságos is, hónapokig elég volt. Abszolút megéri az árát, még ha nem akciós, akkor is, szerintem én is vissza fogok rá térni, nem fogom megvárni, hogy a mostani elfogyjon, mert ez sokkal jobban bevált :)

Kittuskaaa1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

2016. október 11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

babyface

2016. október 11.

épp kifogytam a hajvégápolókból (azóta persze már rahedli számra vettem... :D) és mivel nagyon dicsérték itt a krémmánián gondoltam legyen ő a következő. :) az illata számomra elég érdekes, volt már jobb illatú hajvégápolóm az fix. a hatásával sem vagyok kibékülve próbáltam már többféle samponnal kombinálni, sajnos a szőkített hajvégeimnek nem nyújt elegendő ápolást pár nap és pumpálhatok rá akármennyit a nap végére már száraz szénaboglya lesz... :( pozitívuma, hogy nagyon gazdaságos (ami az én esetemben nem túl szerencsés...:D)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

hladpat

2016. október 5.

Dm-kedvences dobozban jutottam hozzá, egyből ki is próbáltam. Finom az illata, megfelelő a textúrája és valóban nagyon szépen ápolja és táplálja a hajvégeket. Mivel nagyon kevés kell belőle, abszolút gazdaságos, még mindig meg van a fele.

hladpat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Tánya88

2016. október 4.

Az Avonos argán olajos hajvégápolómat cseréltem le erre. Először kicsit sokalltam,aztán számolgattam, hogy csak 2x annyiba került, mint az Avonos, ellenben a mennyiség 3x annyi. Sikerült is a DM-ben 25% akcióval beszerezni, így végképp megérte!
Ennek is nagyon-nagyon finom az illata, kicsit "szárazabb" olaj, mint az Avonos (és ennek én nagyon is örülök!) és szépen táplál.
Jár az 5 csillag.

Tánya88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Jár az 5 csillag.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol