KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

toti

2016. augusztus 3.

Nagyon jó. Dm kedvencek dobozban volt, de ha elfogy akkor is újra veszem.

toti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon jó. Dm kedvencek dobozban volt, de ha elfogy akkor is újra veszem.

zso123

2016. július 17.

Nagyon takarékos, a pumpás kiszerelésnek köszönhetően éppen annyit lehet nyomni belőle, amennyire szükség van, jó pár hónapja használom, és még csak egészen kevés fogyott belőle. Isteni illata van, kár, hogy nem túl tartós.
Viszont nekem sajnos semmilyen hatása nincs. Igaz, vékonyszálú, könnyen töredező a hajam, így lehet, hogy kevésbé problémásoknak szuper megoldás. Ártani biztosan nem árt, így mindenképpen elhasználom, de újból nem veszem meg.

zso123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Krisztina11

2016. július 10.

Elso hasznalat utan erezheto hatasa.Tenyleg jo.

Krisztina11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

Elso hasznalat utan erezheto hatasa.Tenyleg jo.

faffy

2016. június 26.

Eddig ez a legjobb. Szépen rendbe rakja a hajvégeket és nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam, mint egyébként. Az illata szerintem egész kellemes, de egyébként nem sokáig érződik.

faffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

scisneros

2016. június 13.

Legszuperebb hajvégápoló, amit valaha használtam! Október óta minden nap használom, de szerencsére még mindig ugyanolyan jól hat, mint az elején.

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

sophienyuszi

2016. június 1.

Ahogy látom kap ez a kis termék hideget-meleget egyaránt. Szerintem sem váltja meg a világot, mégis nagyon szeretem használni. Két pumpányit szoktam eloszlatni a törölközőszáraz hajamon, főleg a hajvégekre, jó érzés megadni ezt a kis plusz törődést a hajamnak, amivel egyébként nem sok időt szoktam tölteni a szokásos sampon-balzsam kombón kívül. Nem túl töredezettek és szárazak a hajvégeim, de elöl egy kicsit sprőd, arra viszont ez tök jó. Ha nagyon csúnyának látom két mosás között, akkor egy adagnyit szárazon is rá szoktam kenegetni. Szerintem isteni illata van, a barátom mindig megkér, hogy nyomjak egy kicsit a rövid, fiús hajára, mert addiktív az illata. Szép fényt ad a tincseknek.

sophienyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 1.

kokuszmokusz

2016. május 30.

Szerintem is nagyon büdös...és semmit sem használ! Kukában landolt ez is

kokuszmokusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Szerintem is nagyon büdös...és semmit sem használ! Kukában landolt ez is

edwardkiraly

2016. május 27.

Nekem nem igazán vált be, váll alá érő hajam van, és szerintem semmit nem javított a hajam állapotán, az illatát sem szeretem. Szerintem a pumpálója sem az igazi, lecsúszik az ujjam. A baleás hajvégápoló sokkal jobb, és olcsóbb is.

edwardkiraly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

filmszalag7

2016. május 14.

Teljesen elégedett vagyok vele. Mióta használom kevesebb töredezett hajvégem van. Nagyon kevés elég belőle, minden hajmosás után használom a már megszárított hajvégeimre. Nagyon jó az illata ami sokáig érezhető. Dm dobozban jutottam hozzá, azóta használom és még csak a fele fogyott el.

filmszalag7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

simongela

2016. május 9.

Én elégedett vagyok vele. Elég szárazak a hajvégeim, és nehéz kifésülni vizesen is. Minden hajmosás után használom, könnyen fésülhető és puha lesz tőle a hajam. De ügyelek, hogy csak a hajvégekre kerüljön, mert egyébként zsírosítaná a vékonyszálú hajamat. Gyorsan beszívódik, és elég 2-3 nyomás belőle. Már majdnem fél éve meg van és még a negyede sem fogyott el. Ja, és szerintem az illata is nagyon jó.

simongela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil