KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Lolara

2018. április 7.

Nálam bevált. Először drágának hittem , de nem az, mivel nagyon hosszú időtartamig elég. Hosszú, kissé hullámos, vékonyszálú és törésre hajlamos a hajam, de ez a termék szépen rendbehozta, a hajvégek sérüléseit is minimalizálta. Nem beszélve arról, hogy nagyon kellemes illata van és kevés is elég belőle. (Nekem a megadott mennyiségen túl inkább 3 pumpálásnyi kell a hajam hossza miatt.) Érdemes kipróbálni az biztos. :)

Lolara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

puddin66

2018. április 3.

Már az illata is nagyon tetszett, a hatása még inkább.
Én úgy vettem észre, hogy használt, a kiszerelés is tökéletes, rengeteg ideig elég.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Már az illata is nagyon tetszett, a hatása még inkább.

Babsszi

2018. április 2.

Vacilláltam, hogy ezt vegyem meg vagy esetleg az olcsóbb baleásat hozzam haza, viszont mivel még sose volt egyetlen egy olyan hajvég ápolom se amivel elégedett lettem volna így inkább emellett döntöttem és nagyon jó döntésnek tartom így utólag. Szépen ápol, finom puha tőle a hajvégem, szerencsére be is szívja, egyáltalán nem marad olajos tőle a hajam és ez a kiszerelés kb. egy fél életre elég lesz.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

artsxdiana

2018. március 30.

Nemrég kezdtem el használni, a L’Oréal hajvégápolója után. Egyenlőre szép hatása van. Hennával való festés után kezdtem használni. A szaga borzasztó ezért csak 4*. Biztos, hogy sokáig ki fog tartani.

artsxdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

eyya

2018. március 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, előtte a Balea hasonló termékét használtam, azzal nagyon meg voltam elégedve, de ez tényleg jobb. Hajmosás után belemasszírozom a hajvégeimbe, nem szálkásodik annyira, nem is zsírosít, nekem egyik kedvenc lett. Ja és már megvan egy jó fél éve, de még mindig van belőle bőven, abszolút újra vevős.

eyya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Megyeritimi

2018. március 18.

Kb 4 pumpálasnyit teszek a vállig érő hajamra. Nem zsîrosît, nem nehezît. Illata kellemes.

Megyeritimi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

amigocska

2018. március 18.

Nagyon szépen puhítja a hajamat. Mennyiséggel vigyázni kell ha picit többet használunk zsírosítja.

amigocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

szzsofi22

2018. március 18.

Nagyon szeretem. Még nyáron vettem, most tartok kb a flakon felénél. Finom illata van és a hatása is jó (a fodrászom meg is dicsérte a hajam végét :D) plusz könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam.

szzsofi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Elenir

2018. március 15.

Már használtam többféle hajvégápolót de eddig ez a tuti befutó. Nagyon szeretem az illatát. Minden hajmosás után a hajvégekre viszem fel,elég 1- 2 pumpányi belőle. Könnyen fésülhető a hajam tőle. :-) Nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Kb.6 hónapja használom és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Neszti89

2018. március 2.

Kb. 1,5-2 éve használom, még DM dobozban "kaptam". Minden hajmosásnál használom, heti 2-3 alkalommal, és még mindig van belőle. Hajhossztól függően 2-3 pumpálásnyit. Néha hajpakoláshoz használom Shea vajjal/kókusz olajjal/ricinus olajjal fejbőrbe masszírozva és néhány órán keresztül rajta hagyva.
A hajvégeim szárazak voltak, mióta ezt használom, nem szárazak. Nagyon finom illata van, a hajam sem zsírosodik tőle.

Neszti89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil