Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: 3, 4 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Lunacska

2018. október 31.

Illata finom, törölközőnedves hajra rakom (3 pumpálásnyit), főként a hajvégekre. Hidratál, könnyebben fésülhetővé teszi a hajamat, nem nehezít el, nem lesz 1-2 nap múlva sem zsíros.

Lunacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 31.

mppl

2018. október 31.

Kétszer vettem újra, tényleg nagyon jól hidratálja a hajat de csak közvetlenül hajmosás után mikor még nedves egy kicsit. Ha száraz hajra teszem akkor inkább csak elnehezíti az. Viszont az illata nagyon jó, lassan is fogy a sűrű állaga miatt, szóval összességében jó kis olaj.

mppl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Gubucsino

2018. október 23.

Állandó helye van a polcomon, teszi amit ígér, imádom az illatát, kár hogy az én hajamon nem tartós.

Gubucsino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

egyedszilvi

2018. október 17.

Kb 10 alkalommal használtam.
Maximálisan ápolja a hajvégeim,extra száraz pedig.
Felveszi a versenyt a Revlon olajommal,pedig az 3x ennyibe kerül.
Ajánlom kipróbálásra😊

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

Kb 10 alkalommal használtam.
Maximálisan ápolja a hajvégeim,extra száraz pedig.
Felveszi a versenyt a Revlon olajommal,pedig az 3x ennyibe kerül.
Ajánlom kipróbálásra😊

Renus

2018. október 3.

Nem rossz, de az én hajammal nem igazán tud mit kezdeni.
Nem szívódik be a hajamba, csak egy csúszós réteget képez.
Nekem sajnos ez kevés.

Renus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nem rossz, de az én hajammal nem igazán tud mit kezdeni.
Nem szívódik be a hajamba, csak egy csúszós réteget képez.
Nekem sajnos ez kevés.

zsófi84

2018. szeptember 19.

Én ettől oda vagyok, meg vissza. Nagyon sokat próbálkoztam olajokkal, de ez az egyetlen, amit újravettem. Nem zsírosít, tökéletesen hidratál, nagyon kellemes illata van (mondjuk ez szubjektív). Szoktam száraz, és nedves hajra is tenni.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

barnajudit87

2018. szeptember 10.

Nagyon jól rendbe tette már az első használat után hajamat/hajvéget, amit a rendszeres hajszáritás és hajvasalás tönkretett. Én hajvasalás után tettem csak hajvégekre, és valahogy úgy éreztem,hogy a hajam "szomjazik" rá, annyira ki volt száradva. Ha elfogy, biztos hogy újra veszem!

barnajudit87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

pavac

2018. szeptember 10.

Hajmosás után ezzel hagyom száradni. Ad fényt, simaságot. Jobb fésülni is tőle. Újravevős!

pavac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Rendbe tette a hajvégeimet. Imádom. :)

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Rendbe tette a hajvégeimet. Imádom. :)

juliannav

2018. augusztus 21.

Az itteni vélemènyek alapjàn vettem meg,de hatalmas csalódás. Semmi hatását nem mutatja csak zsírosította a hajvégeket.Nekem nem jött be.

juliannav
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil