Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

Mancsoska

2018. május 6.

A legjobb hajvégápoló olaj, ami drogériákban kapható! Már a második üveg végén járok, egy üveg körülbelül háromnegyed évre elég. Az illata szerintem isteni. Én száraz hajra viszem fel hajmosás után, nagyon puha marad a következő hajmosásig. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat, nem utolsósorban pedig csodálatos a hatása is. A hajvégeim kevésbé töredeznek, sokkal fényesebb és rugalmasabb a hajam tőle. Ha hosszabb ideig nem használom megérzem a hiányát. Imádom!

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

monu

2018. április 28.

Töredezésre hajlamos a hajam, és eléggé száraz is ezért kerestem olajat, reméltem hogy segít a helyzeten, Még csak 2 hete használom, kevés elég belőle, sokáig ki fog tartani a kiszerelése. Eddig teljesen meg vagyok elégedve vele, engem az illata sem zavar, jó kis termék!

monu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Julicika

2018. április 25.

Az KM box -Magyar kiadásból ismerem a terméket, azóta használom, kb 2 naponta.
Nagyon lassan fogy és jól ápolja a hajvégeim, nem nehezíti el, nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzetet. Szeretem

Julicika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Az KM box -Magyar kiadásból ismerem a terméket, azóta használom, kb 2 naponta.

Fancsy91

2018. április 22.

Hónapok óta használom, kevésbé száraz tőle a hajam.

Fancsy91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Hónapok óta használom, kevésbé száraz tőle a hajam.

Blackerin

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

eddig 3x újravettem. illata kicsit erős, kiszerelése megfelelő, én göndör, száraz hajamra használom minden hajmosásnál.

Blackerin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Lolara

2018. április 7.

Nálam bevált. Először drágának hittem , de nem az, mivel nagyon hosszú időtartamig elég. Hosszú, kissé hullámos, vékonyszálú és törésre hajlamos a hajam, de ez a termék szépen rendbehozta, a hajvégek sérüléseit is minimalizálta. Nem beszélve arról, hogy nagyon kellemes illata van és kevés is elég belőle. (Nekem a megadott mennyiségen túl inkább 3 pumpálásnyi kell a hajam hossza miatt.) Érdemes kipróbálni az biztos. :)

Lolara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

puddin66

2018. április 3.

Már az illata is nagyon tetszett, a hatása még inkább.
Én úgy vettem észre, hogy használt, a kiszerelés is tökéletes, rengeteg ideig elég.

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Már az illata is nagyon tetszett, a hatása még inkább.

Babsszi

2018. április 2.

Vacilláltam, hogy ezt vegyem meg vagy esetleg az olcsóbb baleásat hozzam haza, viszont mivel még sose volt egyetlen egy olyan hajvég ápolom se amivel elégedett lettem volna így inkább emellett döntöttem és nagyon jó döntésnek tartom így utólag. Szépen ápol, finom puha tőle a hajvégem, szerencsére be is szívja, egyáltalán nem marad olajos tőle a hajam és ez a kiszerelés kb. egy fél életre elég lesz.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

artsxdiana

2018. március 30.

Nemrég kezdtem el használni, a L’Oréal hajvégápolója után. Egyenlőre szép hatása van. Hennával való festés után kezdtem használni. A szaga borzasztó ezért csak 4*. Biztos, hogy sokáig ki fog tartani.

artsxdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

eyya

2018. március 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, előtte a Balea hasonló termékét használtam, azzal nagyon meg voltam elégedve, de ez tényleg jobb. Hajmosás után belemasszírozom a hajvégeimbe, nem szálkásodik annyira, nem is zsírosít, nekem egyik kedvenc lett. Ja és már megvan egy jó fél éve, de még mindig van belőle bőven, abszolút újra vevős.

eyya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil