KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pocok96

2018. február 26.

Na nekem ez a Helia-D termék se vált be! Nem segített semmit a hajamnak, nagyon zsíros volt utána a hajvégem, nem szívta be rendesen soha!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Viruke

2018. február 17.

Ez az eddig legjobb a drogériás hajolajok körül nálam.

Viruke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Ez az eddig legjobb a drogériás hajolajok körül nálam.

eayolee

2018. február 14.

Pár éve elkezdtem festetni a hajamat, ami eléggé kiszárította azt, így keresnem kellett egy plusz terméket a szokásos sampon-hajbalzsam kombó mellé, és erre a termékre esett a választásom. Nem csalódtam benne, nagyon jó az illata, alig fogy belőle és szépen rendbe teszi a száraz hajam, plusz nem nehezíti el, még akkor sem ha száraz hajra kenem. Egyik kedvenc termékem lett.

eayolee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

rebus666

2018. február 13.

Nekem az illata tetszik, és tényleg szép és puha lesz tőle a hajam aznap amikor használom, viszont másnap reggelre mintha szárazabb lenne mint előtte..

rebus666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

native

2018. február 11.

Elég régóta használom, meg merem kockáztatni, hogy talán 2 éve is. Mint ahogy már előttem is leírták: hihetetlenül lassan fogy. Annyira, hogy a "talán 2 év" alatt egy sem fogyott el. :D
Nem mindig használom, de ha esetleg nem használtam balzsamot, akkor biztosan. Persze balzsam ide vagy oda, csodásan hidratál, nincs furcsa, kellemetlen illata, és nem lesz tőle zsíros a hajam. Én a hajvégeimre szoktam felvinni 3-4 pumpát, kicsit nedves hajra. Igazi csodaszer!

native
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

mujerconfused

2018. február 10.

Csak most jutottam el a Krémmánia boxos kis tubusomhoz :D Én a hajam teljes hosszára szoktam bemasszírozni hajmosás után. Jól hidratál, nem zsírosítja hajat és tényleg lassan fogy.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

PiciBia

2018. február 9.

Nagyon megszerettem ezt az olajat, imádom az illatát, nem érzem azt, hogy elnehezítené a hajamat vagy zsírosítaná. Szép fényes, ápolt, rendkivül puha és egészséges tőle a hajam. Száraz hajon használva is kiváló, de nekem kényelmesebb hajmosás után még a nedves hajon eloszlatni.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

SzornyetegLajos

2018. február 9.

Régebben egyáltalán nem törődtem a hajammal, naponta mostan, havonta festettem, de közben még arra is lusta voltam, hogy rendszeresen használjak balzsamot vagy valamit. Aztán egyszercsak totál tönkrement, a véjonyszálú de extrém dús hajam még vékonyabb szálú lett és kiesett a fele. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy a lustaságom és a nem létező hajápolási rutinom nyírta ki ennyire. Akkor valahogy a kezembe került ez a kis cucc. Már két éve nagyon jóban vagyunk. Közben minden mással átálltam szilikonmentesre (egyedül a Kallos placentás pakolása figyel be néha), de őt megtartottam és meg is fogom tartani. 1-2 pumpálásnyit kenek el belőle a hajam utolsó kb 10 centijére, két év után még mindig van benne vagy két hónapra való legalább, elképesztő illata van, nem zsírosít, egyszóval abszolút megéri az árát. Ebbe nyilván belejátszik a rutinom többi része is, de tény, hogy másfél éve növesztem a hajam, azóta egyszer voltam fodrásznál és akkor is csak 3-4 centit kellett vágni a hajamból. Sokkal rosszabb állapotúnak láttam a hajam, mint amilyen valójában volt, ezért állig érő bubira akartam lenyesetni, de a fodrász lebeszélt róla, azt mondta, olyan jó állapotban vannak a hajszálaim a száraz rész felett, hogy neki fájna a szíve értük :D

SzornyetegLajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pandahapci

2018. január 27.

Nagyon szeretem! Nővéremtől örököltem át, mert neki kiütéseket okozott nyak tájékon, amit később én is tapasztaltam sajnos. Azóta inkább felkötött hajra kenem hogy sehogy se érje a nyakam, Nehezen válnék meg tőle, hiszem nagyon puhává varázsolja a hajam és nem nehezíti el, nem hagy zsíros érzetet maga után.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

valamijoonev

2018. január 25.

Imadom. Hajmosas utan mindig felviszek 2-4 nyomasnyit a problemasabb reszeimre a hajamon, es puhava, fenyesse, egeszsegesse varazsolja. Alig fogy, aminek szinten orulok:)

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil