KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

leszkovarmoni

2018. január 4.

Csupa jó összetevő, puha, fényes, egészséges haj, és nagyon-nagyon lassan fogy!

leszkovarmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Csupa jó összetevő, puha, fényes, egészséges haj, és nagyon-nagyon lassan fogy!

Nashuaaa

2018. január 3.

2.5 éve használom, úgyhogy elég kiforrott a véleményem. Jah és ugyanazt az egy tubust :D Pedig tényleg nem spórolok vele, minden hajmosáskor használom (heti 1-2) és kb 10-12 pumpálásnyit. Szóval: irgalmatlanul sokáig elég, tehát az árát kimondhatatlanul megéri. A hatása: nagyon nagyon szeretem,eddig nem leltem jobbat, pedig próbáltam. Igazából annyira jól hozza,amit ígér, hogy semmi mást nem használok már rég óta,csak sampont és ezt.De tényleg csodás, maximálisan ápol, táplál, puha és selymes tőle a hajam, anélkül, hogy zsíros lenne, vagy elnehezülne, esetleg összetapadna. Könnyen eloszlatható, hamar beszívja a hajam és én az illatát is nagyon szeretem, többen megdícsérték már :)

Persze mindig elkap a láz, és veszek valami mást, meg kondicionálókat kezdek el használni, meg ilyen olajat, olyan olajat, de minden más csak ideig órái köt le, ez az egyetlen, amit tényleg stabilan és mindig használok, mert elég. Évek óta úgy gondolom, hogy ez örök része marad a hajápolási rutinomnak, közben meg néha ráunok ,mint pl most is :D

De hogy teljes legyen a kép, vannak negatív oldalai is: csupa szilikon, amit valaki vagy szeret vagy sem, mindenesetre nem hiszem, hogy valóban belülről táplál, inkább csak egy szép réteget képez. Ezzel együtt én szeretem, és szerintem lesz itthon belőle.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

ramici

2017. december 28.

Több hajvégápoló olajat is használtam már ez lett a kedvenc. Én 5-6 pumpányit használok egy alkalomra, tenyeremben összedörzsölöm és úgy kenem a hajvégekre. Én nagyon szeretem az illatát és és egyáltalán nem zsírosodik gyorsabban a hajam a kelleténél.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

esztitu

2017. december 27.

hosszú hajam van és a vége sajnos száraz. nagyon puhává varázsolja ez az olaj, nekem az illata is tetszik. kevés is elég és jók az összetevői. újra fogom venni.

esztitu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

WiliTheSparrow

2017. december 24.

Immár 2 éve használom ezt a terméket. Ami miatt megérdemli az 5 csillagot (akár többet is), az nem csak az, hogy segít puhábbá és ápoltabbá tenni a hajvégeket. Hanem az, hogy szerintem ennek a terméknek köszönhetően tudott megnőni a hajam, mert amióta ezt használom NEM TÖREDEZETT a hajam. Ami nálam egy hatalmas csoda. :-D Ráadásul egy fél éve szőke vagyok, ami kicsit sokkolhatta a vékony szálú, gyenge hajamat, de még mindig nem törik. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem kb 2-3 pumpa a tenyérbe, jó melegre összedörzsölöm és mehet a haj legvégére mosás után. Voliá, kész a csoda. :-) Plusz, nekem bejön az illata is. ;-)

WiliTheSparrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Szanszi

2017. december 18.

Nagyon szeretem, szépen rendbe teszi a száraz hajvégeimet. Kevés kell belőle és így szerintem hamarabb fog rám romlani mintha elhasználnám... 😂 Az illatával nem vagyok kibékülve, kicsit “mamás” de elnézem neki, mert tényleg puha és fényes utána a haj! ☺️

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nancika

2017. december 15.

Csak áradozni tudok erről a termékről: sokáig kitart (fél év alatt félig fogyott csak), tényleg ápolja a hajam (teljesen száraz hajra szoktam hajmosás után, illetve száraz sampon után is kenni), kellemes tapintású, puha és lágy lesz tőle, nem tapad és nagyjából finom az illata. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

lngyla

2017. december 9.

Selymesse es konnyen fesulhetove teszi a hajat, a baleas valtozaton kivul vegre egy olyan termek, ami nem ragasztja ossze a hajszalaimat:D viszonylag gyorsan fogy, sajnos az illata egyaltalan nem megnyero, engem ferfiparfumre vagy olcsobb arcszeszekre emlekeztet, de szerencsere gyorsan elillan.

lngyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

kristinakroes

2017. november 26.

Szép fényessé és puhává teszi a hajam. A Baleas oil repair olajnak sokkal jobban szeretem az illatát.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

xfxff349

2017. november 15.

Igazából olyan óriási nagy változást nem vettem észre a hajamon. Tény, hogy ápoltabbak lettek a hajvégeim, de ezt ugyanúgy el tudom érni bármelyik másik ilyen ápolóval. Semmi extra. Sokáig elég viszont, így az árát megéri. Nekem egyszeri tapasztalatra elég volt, nem venném újra.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil