Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: 3, 4 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
zsofc

2018. július 5.

Hajmosás után mindig, illetve reggelente alkalmanként használom, az én extrán száraz és rossz minőségű hajammal nem nagyon tud mit kezdeni, de valamennyit segít rajta. Plusz pont, hogy cruelty free és hogy jó az illata, és nagyon sokáig elég.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

kakonyiflora

2018. július 1.

Hajmosás után a vizes hajamra használok kb. 3-4 pumpányit. Nagyon szép fényt ad a hajamnak és puhává, kezelhetőbbé varázsolja. Hajtöredezésem mióta használom teljesen megszűnt. Ajánlom!

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

FatimeFay

2018. július 1.

Rengeteg hajolajat próbáltam már, ez az egyik legjobb. Én mindennap használom reggel és este kb. két pumpálásnyit eloszlatok a hajvègeimen. Sűrű, de nem nehezíti el a hajat, nem ragacsos, szépen el lehet oszlatni. Az én hajamat nagyon szép puhává és könnyen kezelhetővé tette, így nem is törik annyira.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Nikki53

2018. június 30.

Szerintem az egyik legjobb a drogériásak közül és a nagyon jó az illata is. Árban se rossz, sokáig elég. Selymessé teszi a hajat, de nem nehezít, zsírosít.

Nikki53
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Pdori888

2018. június 28.

Nagy jó termék, szépen rendbe tette a töredezett, száraz hajvégemet. Hatalmas a kiszerelés, nagyon kiadós és tartós. Az illata is finom. Biztosan újra veszem ha egyszer elfogy. :)

Pdori888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

zsofiab

2018. június 27.

Nagyon nagy a kiszerelése, szerintem nekem a 3-4 pumpálással 1-2 évig biztosan elég lesz. Kellemes illata van és jól kifésülhető lesz a használata után a hajam. A töredezéseken nem tapasztaltam annyira, hogy változtatna, nem tartom jobbnak mint bármelyik másik hajvégápolót.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

zsazsix

2018. június 26.

az itteni vélemények miatt vettem meg azt olajat, a sok pozitív értékelés ellenére sem voltak nagy elvárásaim, mert nekem eddig egy hajvégápoló olaj sem vált be igazán, de ez tényleg szuper!! már pár napja használom és csodálatosan puha a hajam tőle és nekem az illata is nagyon kellemes, ajánlom ha nagyon szálkás a hajad :)

zsazsix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Az egyik legjobb a piacon. Van jobb, de ez is élen jár. Hajmosás után közvetlenül, illetve két hajmosás közt a hajvégekre és a haj alsóbb felére kell tenni. De sokkal többet, mint amennyit a hátoldalon ír. :D Nem lesz zsíros, elnehezült, ragacsos, hanem könnyen kifésülhető, puha, fényes és hidratált lesz tőle a haj.

BeautyFeelsLikeHavingWings
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

nagydetta

2018. június 13.

Szuper termék, a hajam sajnos az utóbbi időben szárazzá és kissé kezelhetetlenné vált. Mindig használtam valamilyen ápoló szérumot. Ezt ajándékba kaptam nemrégen, és nagyon finom puhává teszi a hajamat. Azóta csak ezt használom.

nagydetta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

sarria

2018. június 12.

Sok hajápoló olajjal ellentétben egyáltalán nem hagy zsíros érzetet, gyorsan beszívódik és nem hagy nyomot maga után. Az illatát én nem igazán kedvelem, de hamar elillan, így nem zavaró. Nagyon száraz, töredezésre hajlamos a hajam, de ennek a terméknek a segítségével sokkal egészségesebbnek tűnik, és a hajszálak se töredeznek.

sarria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil