KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

amigocska

2018. március 18.

Nagyon szépen puhítja a hajamat. Mennyiséggel vigyázni kell ha picit többet használunk zsírosítja.

amigocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

szzsofi22

2018. március 18.

Nagyon szeretem. Még nyáron vettem, most tartok kb a flakon felénél. Finom illata van és a hatása is jó (a fodrászom meg is dicsérte a hajam végét :D) plusz könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam.

szzsofi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Elenir

2018. március 15.

Már használtam többféle hajvégápolót de eddig ez a tuti befutó. Nagyon szeretem az illatát. Minden hajmosás után a hajvégekre viszem fel,elég 1- 2 pumpányi belőle. Könnyen fésülhető a hajam tőle. :-) Nagyon szép fényes és puha lesz tőle a hajam. Kb.6 hónapja használom és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Neszti89

2018. március 2.

Kb. 1,5-2 éve használom, még DM dobozban "kaptam". Minden hajmosásnál használom, heti 2-3 alkalommal, és még mindig van belőle. Hajhossztól függően 2-3 pumpálásnyit. Néha hajpakoláshoz használom Shea vajjal/kókusz olajjal/ricinus olajjal fejbőrbe masszírozva és néhány órán keresztül rajta hagyva.
A hajvégeim szárazak voltak, mióta ezt használom, nem szárazak. Nagyon finom illata van, a hajam sem zsírosodik tőle.

Neszti89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Viky0123

2018. február 27.

A jó vélemények miatt vásároltam meg, mert épp nem volt az üzletben a Pantene olajam... Kb 1 hónapja próbálkozom vele, a derékig erő hajamat 2 pumpálásnyi is zsírosítja, pedig csak hajvégekre kenem. 2 naposan vállalhatatlan zsíros és lelapuló a hajam, konkrétan tinikoromban nem volt ilyen gáz. 1 Ft-ot nem ér sajnos, pedig bíztam benne.

Viky0123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Pocok96

2018. február 26.

Na nekem ez a Helia-D termék se vált be! Nem segített semmit a hajamnak, nagyon zsíros volt utána a hajvégem, nem szívta be rendesen soha!

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Viruke

2018. február 17.

Ez az eddig legjobb a drogériás hajolajok körül nálam.

Viruke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Ez az eddig legjobb a drogériás hajolajok körül nálam.

eayolee

2018. február 14.

Pár éve elkezdtem festetni a hajamat, ami eléggé kiszárította azt, így keresnem kellett egy plusz terméket a szokásos sampon-hajbalzsam kombó mellé, és erre a termékre esett a választásom. Nem csalódtam benne, nagyon jó az illata, alig fogy belőle és szépen rendbe teszi a száraz hajam, plusz nem nehezíti el, még akkor sem ha száraz hajra kenem. Egyik kedvenc termékem lett.

eayolee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

rebus666

2018. február 13.

Nekem az illata tetszik, és tényleg szép és puha lesz tőle a hajam aznap amikor használom, viszont másnap reggelre mintha szárazabb lenne mint előtte..

rebus666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

native

2018. február 11.

Elég régóta használom, meg merem kockáztatni, hogy talán 2 éve is. Mint ahogy már előttem is leírták: hihetetlenül lassan fogy. Annyira, hogy a "talán 2 év" alatt egy sem fogyott el. :D
Nem mindig használom, de ha esetleg nem használtam balzsamot, akkor biztosan. Persze balzsam ide vagy oda, csodásan hidratál, nincs furcsa, kellemetlen illata, és nem lesz tőle zsíros a hajam. Én a hajvégeimre szoktam felvinni 3-4 pumpát, kicsit nedves hajra. Igazi csodaszer!

native
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil