KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szezsu

2017. október 18.

Szerintem több mint egy éve vettem meg a teméket és még mindig jócskán van az üvegben. Használom rendszeresen és a hajam nem töredezett, egészséges a vége. Bár nem tudnám megmonsani hogy ez a szérum miatt van, vagy azért mert viszonylag gyakran váhatom.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

SMH

2017. október 16.

Krémmánia boxban jutottam hozzá és azt kell, hogy mondjam, nagyon megszerettem. Eddig azt a hajvégápolót használtam, mait a fodrászom is, de most már többször nyúlok a Helia D-hez. Gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet, puha lesz tőle a hajvég és isteni finom illata van. Ha valaha elfogy, valószínű, hogy őt fogom újravenni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

Nálam elég gyorsan fogy, de gyönyörű, egészséges fénye van tőle a hajamnak. Külön tetszik, hogy kissé kiemeli a nyáron kiszőkült tincseket. Ha elfogy nem fogom újravenni, inkább kipróbálnék egy teljesen természetes terméket, ami parfüm és szilikonmentes, de ha valakinek ez nem számít igazán, akkor végülis ez egy nagyon jó hajápoló lehet.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

szlilly

2017. október 10.

Nekem ez az abszolút kedvenc hajápolóm. Rengeteg fajtát kipróbáltam már, de az egyetlen, amivel elégedett is vagyok. Nagy száraz és töredezett hajam van és még azt is képes rendbe hozni, nem érzem, hogy zsíros lenne tőle a hajam, szépen beszívódik, nem áll össze tőle a hajam. Az illata nagyon kellemes, sokáig érzem a hajamom :) Abszolút újravevős kis csodatermék!

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Ndr

2017. szeptember 16.

Nem örültem neki hogy szilikon van benne de mindenképp akartam egy jó hajvégápolót és erről jók a vélemények. Régen az avonos szérumot használtam amit ugyanúgy szerettem de most másra vágytam. Az illata egyszerűen isteni, imádom. Ilyen illatú parfümöt is szívesen viselnék magamon, nagyon tetszik. Nagyon jól el lehet dolgozni a végeken, hamar felissza a hajam. Szárítás előtt és után is rakok kicsit a hajamra. Nem bántam meg hogy megvettem

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Tényleg jó termék, nem száraz tőle a haj és ápolt tincseket kapsz. Egyébként maga az olaj eléggé sűrű, picit nehéz eloszlatni a hajon és a tubusból szerintem nehéz kinyomni a krémet, kicsit jobban meg kell nyomni a tetejét, olajos kézzel meg főleg nehéz nyomni a tartalmát.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

ramma

2017. szeptember 4.

Az én hajam csak úgy issza magába. Kifejezetten szereti, annak ellenére, hogy nem natúr., jó termék

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

CeCeDrake

2017. augusztus 27.

Állandóan az arcomba tolta itt az oldal, gondoltam ha ennyire jó, nézzük meg milyen.
-zsírosít
-úgy elnehezíti a hajat, hogy ilyen rossz hajápolóm még nem volt
-az illata borzasztó erős, édes, émelyítő
-az eredmény fényes, de rövid időn belül fullzsíros haj
-agyonparfümözött szilikon
-puha a haj, de utána meg nagyon száraz és mindig kenni kellene...

Számomra abszolút pénzkidobás.
Maradok a jól bevált Matrix olajnál, kösz.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

-zsírosít
-úgy elnehezíti a hajat, hogy ilyen rossz hajápolóm még nem volt
-az illata borzasztó erős, édes, émelyítő
-az eredmény fényes, de rövid időn belül fullzsíros haj
-agyonparfümözött szilikon
-puha a haj, de utána meg nagyon száraz és mindig kenni kellene...

Számomra abszolút pénzkidobás.
Maradok a jól bevált Matrix olajnál, kösz.

Viru28

2017. augusztus 20.

Amikor először bekentem a hajam,annyira puhává varázsolta, hogy menten elaléltam.
Sajnos a töredezésem nem szüntette meg teljesen, de határozottan javított a helyzeten.
Jó termék, ajánlom !:)

Viru28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Jó termék, ajánlom !:)

DorothySoldier

2017. augusztus 17.

Egyszerűen IMÁDOM! Hajmosás (esetleg hajvasalás) után használom, egyáltalán nem ragacsos tőle a hajam, hamar beivódik, puhává, könnyen kezelhetővé teszi. Kicsit drágának tartom, de a minőségéért és a mennyiségért megéri!

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil