KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

mujerconfused

2018. február 10.

Csak most jutottam el a Krémmánia boxos kis tubusomhoz :D Én a hajam teljes hosszára szoktam bemasszírozni hajmosás után. Jól hidratál, nem zsírosítja hajat és tényleg lassan fogy.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

PiciBia

2018. február 9.

Nagyon megszerettem ezt az olajat, imádom az illatát, nem érzem azt, hogy elnehezítené a hajamat vagy zsírosítaná. Szép fényes, ápolt, rendkivül puha és egészséges tőle a hajam. Száraz hajon használva is kiváló, de nekem kényelmesebb hajmosás után még a nedves hajon eloszlatni.

PiciBia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

SzornyetegLajos

2018. február 9.

Régebben egyáltalán nem törődtem a hajammal, naponta mostan, havonta festettem, de közben még arra is lusta voltam, hogy rendszeresen használjak balzsamot vagy valamit. Aztán egyszercsak totál tönkrement, a véjonyszálú de extrém dús hajam még vékonyabb szálú lett és kiesett a fele. Eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy a lustaságom és a nem létező hajápolási rutinom nyírta ki ennyire. Akkor valahogy a kezembe került ez a kis cucc. Már két éve nagyon jóban vagyunk. Közben minden mással átálltam szilikonmentesre (egyedül a Kallos placentás pakolása figyel be néha), de őt megtartottam és meg is fogom tartani. 1-2 pumpálásnyit kenek el belőle a hajam utolsó kb 10 centijére, két év után még mindig van benne vagy két hónapra való legalább, elképesztő illata van, nem zsírosít, egyszóval abszolút megéri az árát. Ebbe nyilván belejátszik a rutinom többi része is, de tény, hogy másfél éve növesztem a hajam, azóta egyszer voltam fodrásznál és akkor is csak 3-4 centit kellett vágni a hajamból. Sokkal rosszabb állapotúnak láttam a hajam, mint amilyen valójában volt, ezért állig érő bubira akartam lenyesetni, de a fodrász lebeszélt róla, azt mondta, olyan jó állapotban vannak a hajszálaim a száraz rész felett, hogy neki fájna a szíve értük :D

SzornyetegLajos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pandahapci

2018. január 27.

Nagyon szeretem! Nővéremtől örököltem át, mert neki kiütéseket okozott nyak tájékon, amit később én is tapasztaltam sajnos. Azóta inkább felkötött hajra kenem hogy sehogy se érje a nyakam, Nehezen válnék meg tőle, hiszem nagyon puhává varázsolja a hajam és nem nehezíti el, nem hagy zsíros érzetet maga után.

pandahapci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

valamijoonev

2018. január 25.

Imadom. Hajmosas utan mindig felviszek 2-4 nyomasnyit a problemasabb reszeimre a hajamon, es puhava, fenyesse, egeszsegesse varazsolja. Alig fogy, aminek szinten orulok:)

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

leszkovarmoni

2018. január 4.

Csupa jó összetevő, puha, fényes, egészséges haj, és nagyon-nagyon lassan fogy!

leszkovarmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Csupa jó összetevő, puha, fényes, egészséges haj, és nagyon-nagyon lassan fogy!

Nashuaaa

2018. január 3.

2.5 éve használom, úgyhogy elég kiforrott a véleményem. Jah és ugyanazt az egy tubust :D Pedig tényleg nem spórolok vele, minden hajmosáskor használom (heti 1-2) és kb 10-12 pumpálásnyit. Szóval: irgalmatlanul sokáig elég, tehát az árát kimondhatatlanul megéri. A hatása: nagyon nagyon szeretem,eddig nem leltem jobbat, pedig próbáltam. Igazából annyira jól hozza,amit ígér, hogy semmi mást nem használok már rég óta,csak sampont és ezt.De tényleg csodás, maximálisan ápol, táplál, puha és selymes tőle a hajam, anélkül, hogy zsíros lenne, vagy elnehezülne, esetleg összetapadna. Könnyen eloszlatható, hamar beszívja a hajam és én az illatát is nagyon szeretem, többen megdícsérték már :)

Persze mindig elkap a láz, és veszek valami mást, meg kondicionálókat kezdek el használni, meg ilyen olajat, olyan olajat, de minden más csak ideig órái köt le, ez az egyetlen, amit tényleg stabilan és mindig használok, mert elég. Évek óta úgy gondolom, hogy ez örök része marad a hajápolási rutinomnak, közben meg néha ráunok ,mint pl most is :D

De hogy teljes legyen a kép, vannak negatív oldalai is: csupa szilikon, amit valaki vagy szeret vagy sem, mindenesetre nem hiszem, hogy valóban belülről táplál, inkább csak egy szép réteget képez. Ezzel együtt én szeretem, és szerintem lesz itthon belőle.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

ramici

2017. december 28.

Több hajvégápoló olajat is használtam már ez lett a kedvenc. Én 5-6 pumpányit használok egy alkalomra, tenyeremben összedörzsölöm és úgy kenem a hajvégekre. Én nagyon szeretem az illatát és és egyáltalán nem zsírosodik gyorsabban a hajam a kelleténél.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

esztitu

2017. december 27.

hosszú hajam van és a vége sajnos száraz. nagyon puhává varázsolja ez az olaj, nekem az illata is tetszik. kevés is elég és jók az összetevői. újra fogom venni.

esztitu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

WiliTheSparrow

2017. december 24.

Immár 2 éve használom ezt a terméket. Ami miatt megérdemli az 5 csillagot (akár többet is), az nem csak az, hogy segít puhábbá és ápoltabbá tenni a hajvégeket. Hanem az, hogy szerintem ennek a terméknek köszönhetően tudott megnőni a hajam, mert amióta ezt használom NEM TÖREDEZETT a hajam. Ami nálam egy hatalmas csoda. :-D Ráadásul egy fél éve szőke vagyok, ami kicsit sokkolhatta a vékony szálú, gyenge hajamat, de még mindig nem törik. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem kb 2-3 pumpa a tenyérbe, jó melegre összedörzsölöm és mehet a haj legvégére mosás után. Voliá, kész a csoda. :-) Plusz, nekem bejön az illata is. ;-)

WiliTheSparrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil