Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc
Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

WiliTheSparrow

2017. december 24.

Immár 2 éve használom ezt a terméket. Ami miatt megérdemli az 5 csillagot (akár többet is), az nem csak az, hogy segít puhábbá és ápoltabbá tenni a hajvégeket. Hanem az, hogy szerintem ennek a terméknek köszönhetően tudott megnőni a hajam, mert amióta ezt használom NEM TÖREDEZETT a hajam. Ami nálam egy hatalmas csoda. :-D Ráadásul egy fél éve szőke vagyok, ami kicsit sokkolhatta a vékony szálú, gyenge hajamat, de még mindig nem törik. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nekem kb 2-3 pumpa a tenyérbe, jó melegre összedörzsölöm és mehet a haj legvégére mosás után. Voliá, kész a csoda. :-) Plusz, nekem bejön az illata is. ;-)

WiliTheSparrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Szanszi

2017. december 18.

Nagyon szeretem, szépen rendbe teszi a száraz hajvégeimet. Kevés kell belőle és így szerintem hamarabb fog rám romlani mintha elhasználnám... 😂 Az illatával nem vagyok kibékülve, kicsit “mamás” de elnézem neki, mert tényleg puha és fényes utána a haj! ☺️

Szanszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nancika

2017. december 15.

Csak áradozni tudok erről a termékről: sokáig kitart (fél év alatt félig fogyott csak), tényleg ápolja a hajam (teljesen száraz hajra szoktam hajmosás után, illetve száraz sampon után is kenni), kellemes tapintású, puha és lágy lesz tőle, nem tapad és nagyjából finom az illata. Semmi rosszat nem tudnék rá mondani. :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

lngyla

2017. december 9.

Selymesse es konnyen fesulhetove teszi a hajat, a baleas valtozaton kivul vegre egy olyan termek, ami nem ragasztja ossze a hajszalaimat:D viszonylag gyorsan fogy, sajnos az illata egyaltalan nem megnyero, engem ferfiparfumre vagy olcsobb arcszeszekre emlekeztet, de szerencsere gyorsan elillan.

lngyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

kristinakroes

2017. november 26.

Szép fényessé és puhává teszi a hajam. A Baleas oil repair olajnak sokkal jobban szeretem az illatát.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

xfxff349

2017. november 15.

Igazából olyan óriási nagy változást nem vettem észre a hajamon. Tény, hogy ápoltabbak lettek a hajvégeim, de ezt ugyanúgy el tudom érni bármelyik másik ilyen ápolóval. Semmi extra. Sokáig elég viszont, így az árát megéri. Nekem egyszeri tapasztalatra elég volt, nem venném újra.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

ErdelyiDiana

2017. november 14.

Nagyon nagyon szeretem. Festettt hajvégeimet gyönyörűen rendben tartja és ápolja. Nekem must have termék. ( a márka egyre több termékét fedezem fel és okoznak egymás után kellemes meglepetést). 😃

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

annamagyar94

2017. november 10.

Jo, jo, tenyleg jo, stb...
De csak szerintem budos pacsuli szagu???

annamagyar94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Jo, jo, tenyleg jo, stb...
De csak szerintem budos pacsuli szagu???

Kittic

2017. november 10.

Évek óta használom, és nem cserélném más termékre. Hosszú hajam van, kb. 6 pumpálásnyi mennyiséget viszek fel az alsó felére. Nagyon puha és sima lesz tőle a hajam, és nem zsírosítja vagy nehezíti el. Az illata is nagyon kellemes. Ami még nagy pozitívum, hogy nagyon sokáig elég.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Mistral

2017. november 10.

Imádom. Hajápolási rutinom része. Jól hidratál igazi kis csodaszer.

Mistral
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Imádom. Hajápolási rutinom része. Jól hidratál igazi kis csodaszer.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil