KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

balalajka

2017. augusztus 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de valahogy mégsem az igazi. Nem rossz, de nem is kiemelkedően jó, viszont a kiadósságát és az árát is figyelembe véve megért egy próbát. Tulajdonképpen nincs vele baj, de nagy csodát nem tesz, picit lágyabb a hajam vége használat után, de tartósan nem javított a hajvégeimen. Elhasználgatom lassan, de azért keresem tovább az igazit.

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

bebe95

2017. augusztus 4.

Imádom. A hajam meg főleg. :))

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádom. A hajam meg főleg. :))

prinszepsz

2017. augusztus 1.

Nem hiába krémmánia kedvenc :) Nekem is tökéletesen bevált.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nem hiába krémmánia kedvenc :) Nekem is tökéletesen bevált.

Miaaa

2017. július 27.

Puhává teszi a száraz hajvégeket, remekül hidratál azonnal. Egy flakon nagyon sokáig elég ezért igen gazdaságos is.

Miaaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 27.

jkrisztie2

2017. július 25.

Km boxos szerzemény. Még van sok az Elseve virágosból, de nagyon kíváncsi voltam rá, kipróbáltam .... Hát, nekem ez nem jó hajra. Zsírosít, elnehezít, illata sem tetszik émelyítő, rossz édes. Lábápolónak, körömágybőr ápolónak viszont tökéletes lesz 😃

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Corra

2017. július 25.

Számomra teljesen hihetetlen, hogy mennyire nem csinál semmit a hajammal ez a kézben sűrű, nehéz olaj. Nekem nem alapból van bajom a szilikonokkal a hajápolókban, hanem emiatt. Az nem lehet véletlen, hogy a legerősebben mattító primerek is szilikonalapúak (pl. The Ordinary), akkor a szilikonalapú hajvégápolótól miért várnánk hidratálást, táplálást? Tudom, persze, sokféle szilikon létezik. Nos, ebben kétségkívül olyan van, ami nem zsírosít ugyan, de az én hajamat nem is táplálja, ennyi erővel vízzel is kenhetném. Ehhez képest drága és számomra zavaróan erős az illata is (igaz, gyorsan elillan, de akkor meg annál feleslegesebb volt beletenni).

Corra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

klaudi0512

2017. július 25.

Krémmániás boxban volt, és nagyon szeretem,meg vagyok elégedve. Az illata is nagyon tetszik, de a legjobb benne,hogy nem nehezíti és zsírosítja a hajat mint a legtöbb hasonló termék. Nekem zsíros a hajam alapban,a vége száraz és töredezett és végre egy szérum,amit én is használhatok. Nagyon gazdaságos és biztosan újra fogom venni. Nálam 5 csillag.

klaudi0512
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

eszter123123123

2017. július 22.

szeretem

eszter123123123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

szeretem

LathatatlanOzike

2017. július 17.

Sok hajolajjal kísérleteztem eddig, most ő lett a soron következő. Van egy imádottam itthon, mellé kerestem egy másikat, hogy a Garnier olajához ne nagyon szokjon hozzá a hajam. Számomra még mindig a Garnier az Nr. 1, de a Helia-D sem rossz, csak őt kevésbé találom táplálónak.
Puhává teszi a hajam, nagyon gyorsan beszívódik, nincs ragacsos, zsíros érzés, és az illata is fincsi. Lassan fogy, sokáig kitart, az ára sem vészes.
Második olajnak tökéletes, többfélét már nem is szeretnék kipróbálni.

LathatatlanOzike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Második olajnak tökéletes, többfélét már nem is szeretnék kipróbálni.

Lourdes

2017. július 17.

Kellemes illatú, jól hidratálja a hajvégeket. Többször újra vásároltam.

Lourdes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 17.

Kellemes illatú, jól hidratálja a hajvégeket. Többször újra vásároltam.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil