KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Ár: csomagban , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: lásd leírást
Helia-d Dove Garnier Avon...stb kozmetikai csomag
Ár: 5000 , Eladó: ForestNymph
Állapot: Új és pár alkalommal használt, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Banki utalás, posta, személyesen.

serenita

2017. október 31.

Több olajat is próbáltam,de ez a legjobb. Puha lesz a hajam vége. Megszünteti a szénakazal hatást.

Viszont egy olaj sem csodaszer. Kértem a fodrászt, hogy egészségesre vágja a hajam. Levágott 20 centit. És tényleg egszséges, puha, selymes és fényes a hajam vége.

Szóval a fodrászt nem pótolja semmi.

serenita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Szóval a fodrászt nem pótolja semmi.

Bradshaw

2017. október 24.

Száraz kis szalma hajamra könnyek közt kenegetem. Nem tudom hogy látok-e javulást, az biztos hogy zsírtömeg lesz rajta 2 nap alatt, pedig nem hajlamos zsírosodásra a hajam. Nagyon sűrű olaj, én ilyet még nem láttam. Az illata nagyon jó, csak alig érezhető. Lehetne kicsit erősebb. Hát csodaszernek nem mondanám, de valamit művel a hajammal. Újra venni nem fogom. Többet vártam tőle.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

eperturmix

2017. október 23.

Én leszögezném előre,hogy funkcióját tekintve megvagyok vele elégedve,a hajam kevésbé törik mint előtte,szép fényes,nem zsírosít,nem tapasztja össze a szálakat,e tekintetben nem találok rajta belekötni valót.És ha mindez csak illúzió is,meg hogy a szilikon így úgy,én elfogadom azt a véleményt is,egyszerűen csak nem vagyok nagy összetevő figyelő,ha valami nem égeti le kopaszra a fejem,vagy nem csinál belőlem zsíroskenyeret,ráadásul még az összkép is tetszik amit alkot,hát szilikon,parfüm,ide vagy oda, én biza' elfogom használni.Ès örömmel.Itt be is lép az egyetlen problémám,mégpedig,hogy oly finom kis illata LENNE..de elég gyengusz.Már a kezemben alig érzem,vizes hajón még úgy ahogy,de megszárítom,sehol semmi.Óó pedig milyen jó lenne!Ezért az egyért kár,máskülönben szupi.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

petoandika

2017. október 19.

Semmi hűha érzés, egy sima hajolaj. Az illata jó, nagyjából teszi amit tennie kell. Ár-érték arányban egyébként megéri szerintem, de nem tud semmivel sem többet, mint másik hajápolók a piacon.

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Szezsu

2017. október 18.

Szerintem több mint egy éve vettem meg a teméket és még mindig jócskán van az üvegben. Használom rendszeresen és a hajam nem töredezett, egészséges a vége. Bár nem tudnám megmonsani hogy ez a szérum miatt van, vagy azért mert viszonylag gyakran váhatom.

Szezsu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 18.

SMH

2017. október 16.

Krémmánia boxban jutottam hozzá és azt kell, hogy mondjam, nagyon megszerettem. Eddig azt a hajvégápolót használtam, mait a fodrászom is, de most már többször nyúlok a Helia D-hez. Gyorsan beszívódik, nem hagy olajos érzetet, puha lesz tőle a hajvég és isteni finom illata van. Ha valaha elfogy, valószínű, hogy őt fogom újravenni.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

Nálam elég gyorsan fogy, de gyönyörű, egészséges fénye van tőle a hajamnak. Külön tetszik, hogy kissé kiemeli a nyáron kiszőkült tincseket. Ha elfogy nem fogom újravenni, inkább kipróbálnék egy teljesen természetes terméket, ami parfüm és szilikonmentes, de ha valakinek ez nem számít igazán, akkor végülis ez egy nagyon jó hajápoló lehet.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

szlilly

2017. október 10.

Nekem ez az abszolút kedvenc hajápolóm. Rengeteg fajtát kipróbáltam már, de az egyetlen, amivel elégedett is vagyok. Nagy száraz és töredezett hajam van és még azt is képes rendbe hozni, nem érzem, hogy zsíros lenne tőle a hajam, szépen beszívódik, nem áll össze tőle a hajam. Az illata nagyon kellemes, sokáig érzem a hajamom :) Abszolút újravevős kis csodatermék!

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Ndr

2017. szeptember 16.

Nem örültem neki hogy szilikon van benne de mindenképp akartam egy jó hajvégápolót és erről jók a vélemények. Régen az avonos szérumot használtam amit ugyanúgy szerettem de most másra vágytam. Az illata egyszerűen isteni, imádom. Ilyen illatú parfümöt is szívesen viselnék magamon, nagyon tetszik. Nagyon jól el lehet dolgozni a végeken, hamar felissza a hajam. Szárítás előtt és után is rakok kicsit a hajamra. Nem bántam meg hogy megvettem

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Tényleg jó termék, nem száraz tőle a haj és ápolt tincseket kapsz. Egyébként maga az olaj eléggé sűrű, picit nehéz eloszlatni a hajon és a tubusból szerintem nehéz kinyomni a krémet, kicsit jobban meg kell nyomni a tetejét, olajos kézzel meg főleg nehéz nyomni a tartalmát.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil