KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum DM Kedvenc

Helia-D

Ár:   1850 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 17.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1850 Ft

A növényi olajokkal gazdagított formula erőt és rugalmasságot kölcsönöz, belülről.

Argán, jojoba, szilikon és répa olajjal a nagyon száraz, szálkás hajat is képes regenerálni a kiváló minőségű olajos formulájának köszönhetően, a haj elnehezítése nélkül. A növényi olajokkal gazdagított formulája erőt és rugalmasságot kölcsönöz a hajnak, miközben belülről regenerálja és a külső hajsérüléseket javítja. Táplálja és erősíti a hajvégeket, fényessé és könnyen fésülhetővé teszi a hajat.

Szerkesztői kedvencek: 2016 április

Ár: 1850 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont
Helia-D Csomag
Ár: 2500 ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új és próbált, Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

boczagica

2017. július 14.

Nem régen vásároltam, mert kellett valami plussz a hajamra. Festéket váltottam, és ez jobban szárít. Nekem is a 3 pumpálásnyi adag vált be. nedves és száraz hajon is próbáltam. tényleg nem zsírosít. Szolíd az illata. Szeretem.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 14.

nreka

2017. július 14.

Krémmániás boxban volt, és nagyon szeretem. Régóta használok hajolajat minden hajmosás után, és már nagyon vágytam a változatosságra.
Ha kicsit szárító sampont találok, akkor külön balzsamozom is, egyébként pedig csak az olajat használom. Hét közben a száraz hajvégekre is felteszem, és úgy is jól működik, a hajam gyorsan beszívja. Összességében nagyon elégedett vagyok, újra fogom venni. :)

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

vrita1998

2017. július 13.

Nagyon jó illata van,puhává teszi a hajvégeket és nekem egy jó darabig elég is volt.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

itsmedalma

2017. július 12.

Krémmániás box miatt használom a terméket és teljesen elégedett vagyok vele. Puhávé,fényessé teszi a hajam és az illata is nagyon kellemes.

itsmedalma
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

cooleva

2017. július 12.

Nagy kedvencem! Alapvetően is száraz loboncom van, a hajvégekről ne is beszéljünk..jó az illata, fényessé és puhává teszi a hajamat mindenhol. Minden hajmosás után használom (heti 2 alkalom) vizes hajra..ennél jobbat még nem találtam:-)

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Kremcica

2017. július 9.

Km boxos, eddig a már megbontottak miatt félretettem. Kicsit félve kezdtem el használni, de pozitív csalódás. 3 pumpányi elég jól eloszlatva. Finom puha lesz tőle a hajam anélkül hogy zsírozná. Nem hiszem hogy a hajvégeim töredezését meg fogja akadályozni, ezt nem is lehet igazából elvárni. Viszont csak nekem van olyan régi Off szúnyogriasztó szaga?!? Kap egy 4*-ot ha elfogy és változik a véleményem updatelek.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Rumina

2017. július 6.

Nagyon szeretem a Helia-D termékeket, de ettől egy picit többet vártam. Az illata nagyon finom, és selymes lesz tőle a hajam. De a hajvégeimmel nem tett csodát.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Lileycat

2017. július 6.

Kellemes, jo allagu, jol felszivodik, nem ragacsos.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Kellemes, jo allagu, jol felszivodik, nem ragacsos.

Honeyhair

2017. július 6.

Kicsit félve kezdtem el használni a L'Oréal Mythic Oil és a Revlon Orofluido után, de meg kellett állapítanom, hogy a hatását tekintve nem marad el az előbbiektől. Finom az illata, könnyen eloszlatható, nem nehezít, nem zsírosít, viszont puhít és selymesít. Nemcsak a hajvégeimre szoktam kenni, hanem a hajtőtől számított kb. 10 centit leszámítva mindenhova, és nagyon bevált.

Honeyhair
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

szakszil

2017. július 5.

nagyon szuper én is a boxban jutottam hozzá, használom rendszeresen de lassan fogy szerencsémre hát nagyon jó kis termék, újravevős! :)

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil