KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rebus

2018. február 19.

sajnos nem vált be, több fájdalmas, sokáig megmaradó pattanásom lett míg szedtem, így hamar búcsút vettem ettől a vitamintól.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

LiiL

2018. február 13.

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással. Hajhullás miatt vettem meg. Amit szépen el is múlasztott, csakhogy közben tele pöttyözte az arcomat apró pattanásokkal. Egyszer leálltam vele, majd újra kezdtem, és akkor vált világossá hogy Ő a hibás. Kár érte.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kicc0807

2018. január 26.

Személy szerint nekem nagyon bevált ez a vitamin. Többet is kipróbáltam már ajánlásokra, de egyik sem vált be. (Revalid, DM hajvitamin, Natur sörélesztő kapszula, s még amikre már nem emlékszem..)
3 hónapos kúrát alkalmaztam ebből a vitaminból. Első hónapban nem volt túl feltűnő a változás. Majd ahogy telt az idoba hajam elkezdett rohamosan nőni. Tudni kell, nekem évekig vállig érő hajam volt.. Most pedig csodálatos egészséges hátközépig érő. (fekete hajfesték +plusz szőkítés+kék hajszínező)
A csodálatos változáshoz véleményem szerint a hajápoló termékeim leváltása is sokban segitett(szilikon és egyéb káros anyagoktol mentes csodaszereket használok)
Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

kicc0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

goracka

2018. január 7.

Óriásit csalódtam! Eddig magic hairt használtam, ami csak a hajamra és a körömre volt jó, a bőrömre nem. Az A-vitamin miatt gondoltam, hogy ez segíthet a mély, kinyomhatatlan és fájó / viszkető pattanásaimon, erre rengeteg pici patti jelent meg a szám körül.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

DorothySoldier

2017. december 30.

Mivel a Magic hair kapszula nekem semmit nem használt, gondoltam kipróbálom ezt. Sokkal olcsóbb, szinte ugyanazokkal az összetevőkkel és ahogy észrevettem hatásosabb is. A körmömöm vettem észre a legnagyobb változást, iszonyatos tempóban nő, és a zselé alatt se vékonyodik el. A hajam nem töredezik olyan mértékben mint eddig, és talán gyorsabban is nő

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

sziku

2017. december 22.

Elég durva hajhullásom lett, valószínűleg a stressztől, erre keresek valamilyen vitamint ami átmenetileg segít a helyzeten, ha már meg nem tudja oldani. Egyelőre azt vettem észre, hogy nekem ez beválni látszik. Amíg szedem, minimalizálódik a hajhullásom (Persze ha abbahagyom akkor újrakezdi, de legalább egy kicsit megnyugtat hogy nem fogok megkopaszodni) A DM-es hajtivamint szedtem sokáig, de annak nem volt ilyen látványos hatása.

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

annroi

2017. november 15.

Kb. a felénél járok, és vannak napok, amikor elfelejtem bevenni. Az extra durva hajhullásomra vettem. Még egyelőre nem igazán vettem észre változást, se a hajamon, se a körmömön. A bőröm se lett szebb, sőt, szerintem picit több pattanásom van mostanában, de nem tudom, hogy ettől lehet-e. Remélem mire beszedem az egészet, addigra lesz valami változás, majd jövök updatelni.
Ami viszont már most nem tetszik benne: a szaga és az íze. Egyszerűen borzalmas, alig tudom lenyelni, pedig nem vagyok az ilyesmikre érzékenyebb, de ezt tényleg nehezen viselem.

Update: Figyeltem rá, hogy minden nap bevegyem, de nem változott a helyzet. Nem vettem észre semmi extrát, a hajam pedig ugyanúgy hullik. Ennyit a dm-es hajvitamin is tud, talán még többet is, féláron. :( -1 csillag

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

pudinggie

2017. november 12.

Én nagyon szerettem, az első tabletta-kúrám, aminél nem felejtettem el egy nap sem, hogy be kell venni! Körmeim nagyon sokat erősödtek tőle, a bőröm élettel telibb lett.
Egyetlen negatívuma, hogy rettentően büdös, de a hatása miatt efelett könnyen szemet hunyok :)

pudinggie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

zsofc

2017. október 18.

A hajam miatt vettem meg elsősorban, némi változást érzékelek ezügyben, de azért nem mondanám valóságos csodának. Ezzel ellentétben a körmeim nőnek, mint a bolondgomba, a bőröm állapotában pedig nem érzékelek változást.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Nonoka96

2017. október 13.

Sajnos rossz tapasztalatom van. A háromnegyedét beszedtem miután gyanakodni kezdtem, hogy ettől nagyon pattanásos az arcom. Miután utána néztem, hogy másnak is eredményezett ilyet, abbahagytam. Úgyhogy nálam ez nem vált be, még ha az ígérteket beváltotta volna, akkor sem venném újra, csúnya lett tőle a bőröm :(

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.