KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

evettke7

2018. május 16.

Sajnos nekem nem vált be. Hajhullásra vettem, mert így tavasszal elég csúnyán elkezdett hullani a hajam. A hajam és a körmöm állapotában nem vettem észre változást, a bőröm sem lett szebb, sőt nagyon csúnya és rettenetesen fájó, kinyomhatatlan pattanások jelentek meg az arcomnak azokon a részein, ahol korábban sosem volt pattanás. A doboz felét szedtem csak be, kb egy hete hagytam abba, a pattik azóta sem gyógyultak meg, de így legalább újak nem jöttek ki. Sajnos kuka.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kovacsnikoletta92

2018. május 3.

Nagyon sokáig a Magic Hair kapszulát szedtem, aztán hónapok kihagyásával, ahogy csökkenni látszott a hatása, gondoltam váltok. A Helia-D-nek nagyon jónak igérkezett az összetételet és az ásványi anyagok mennyisége is (papíron). Sajnos 3 havi adag után semmi növekedést vagy babahaj burjánzást nem tapasztalok. A körmeim változatlan erősségűek, a bőröm állapota is ugyanolyan (hála). Nem bántam meg, a 3 adag ára még mindig kevesebb volt, mint a magic hairnél 2 havi adagé, de semmilyen hatását nem érzékeltem, így visszaváltok a Magic Hair-re. Pedig szerettem volna szeretni ezt a terméket, remélem másnak használ :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Shauna

2018. március 18.

Használtam már pár szépségvitamint, de eddig egyik sem nyerte el kifejezetten a tetszésem, így nem is vártam csodát a Helia-d ezen termékétől.
Igazából muszáj voltam vásárolni valamilyen vitamint, mivel elég szörnyű állapotban volt a körmön, illetve a hajam is a tél végére és őszintén szólva a kedvező ára miatt vásároltam meg ezt a terméket, még azt sem néztem meg, hogy pontosan milyen vitaminokat tartalmaz...
Mindezek ellenére ez a szépségvitamin képes volt arra, amire sok társa nem. Beszedtem az első dobozzal és a körmeim sokkal erősebbek lettek, igaz a hajamnál nem érzékelek változást, de a körmöm már nem töredezik, ami mindenképp pozitívum.
Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

barczimarika

2018. február 28.

2 hét használat után javult a körmöm és a hajam állapota,a bőröm is szebb lett. Az ára is nagyon jó. Ajánlom!

barczimarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

rebus

2018. február 19.

sajnos nem vált be, több fájdalmas, sokáig megmaradó pattanásom lett míg szedtem, így hamar búcsút vettem ettől a vitamintól.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

LiiL

2018. február 13.

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással. Hajhullás miatt vettem meg. Amit szépen el is múlasztott, csakhogy közben tele pöttyözte az arcomat apró pattanásokkal. Egyszer leálltam vele, majd újra kezdtem, és akkor vált világossá hogy Ő a hibás. Kár érte.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kicc0807

2018. január 26.

Személy szerint nekem nagyon bevált ez a vitamin. Többet is kipróbáltam már ajánlásokra, de egyik sem vált be. (Revalid, DM hajvitamin, Natur sörélesztő kapszula, s még amikre már nem emlékszem..)
3 hónapos kúrát alkalmaztam ebből a vitaminból. Első hónapban nem volt túl feltűnő a változás. Majd ahogy telt az idoba hajam elkezdett rohamosan nőni. Tudni kell, nekem évekig vállig érő hajam volt.. Most pedig csodálatos egészséges hátközépig érő. (fekete hajfesték +plusz szőkítés+kék hajszínező)
A csodálatos változáshoz véleményem szerint a hajápoló termékeim leváltása is sokban segitett(szilikon és egyéb káros anyagoktol mentes csodaszereket használok)
Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

kicc0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

goracka

2018. január 7.

Óriásit csalódtam! Eddig magic hairt használtam, ami csak a hajamra és a körömre volt jó, a bőrömre nem. Az A-vitamin miatt gondoltam, hogy ez segíthet a mély, kinyomhatatlan és fájó / viszkető pattanásaimon, erre rengeteg pici patti jelent meg a szám körül.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

DorothySoldier

2017. december 30.

Mivel a Magic hair kapszula nekem semmit nem használt, gondoltam kipróbálom ezt. Sokkal olcsóbb, szinte ugyanazokkal az összetevőkkel és ahogy észrevettem hatásosabb is. A körmömöm vettem észre a legnagyobb változást, iszonyatos tempóban nő, és a zselé alatt se vékonyodik el. A hajam nem töredezik olyan mértékben mint eddig, és talán gyorsabban is nő

DorothySoldier
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

sziku

2017. december 22.

Elég durva hajhullásom lett, valószínűleg a stressztől, erre keresek valamilyen vitamint ami átmenetileg segít a helyzeten, ha már meg nem tudja oldani. Egyelőre azt vettem észre, hogy nekem ez beválni látszik. Amíg szedem, minimalizálódik a hajhullásom (Persze ha abbahagyom akkor újrakezdi, de legalább egy kicsit megnyugtat hogy nem fogok megkopaszodni) A DM-es hajtivamint szedtem sokáig, de annak nem volt ilyen látványos hatása.

sziku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.