KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu

zorica85

2018. október 5.

A második dobozzal kezdtem meg néhány napja, egy ideje mindig szedek valami hajvitamint. Ennek ellenére pár héttel ezelőtt az tapasztaltam, hogy több hullik mint a megszokott ezért próbáltam ki ezt. Egyelőre úgy tűnik bevált, bár közben visszatértem az aranyköles őrleményhez, az nekem mindig segít amikor hajgondom van. A körmeim viszont beton kemények lettek, ez biztosan a vitaminnak köszönhető. Nekem bevált, picit sokallom az árát a tabletták mennyiségéhez képest, de mivel jó ezért úgyis megveszem.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Maze

2018. szeptember 29.

Júilus óta használom. Munkám miatt én nagyon figyelek minden összetevőre vitaminok esetében (is), arra is hogy mik az összetevők és abból mennyit tartalmaz. Ezt egyébként különösen jó terméknek gondolom, szuper összeállítás, és az ára is nagyon baráti. Rám is jött 1-2 plusz kiló (ez nem biztos, hogy a terméktől van mert most nincs edzés, de kajálás azért van), bár én kivételesen azok közé tartozom akik ennek örülnek. Viszont rohadt gyorsan nő a hajam tőle, nem törik, nem száraz. Igaz az illata nem a legjobb, de nem szagolgatni kell. Ami még +1 a termék mellett, hogy nem egy feleslegesen bazi nagy tablettát kell leszenvedni a torkodon, tehát elég könnyen csúszik :)

Maze
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Lolychan

2018. szeptember 22.

Sajnos ezzel is befuccsoltam.. :/ Nem elég, hogy a szaga és az íze borzalmas, de megnövelte az étvágyam és a rosszullét kerülgetett tőle... :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

orsolyap

2018. augusztus 27.

Három napja szedem és megállította a hajhullásomat. :) Eddig kiváló.

orsolyap
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Három napja szedem és megállította a hajhullásomat. :) Eddig kiváló.

Danka75

2018. augusztus 22.

Az egyik barátnőm használta, mindig lapos haja volt, és egyszer, amikor találkoztunk, észrevettem, hogy jobb lett a tartása a hajának. Megemlítettem neki, hogy milyen szép lett, akkor mondta, hogy már két hónapja szedi ezt a terméket. Mivel nekem is borzalmasan gyenge a hajam, eldöntöttem, hogy kipróbálom, és minimum két hónapig szedem, bármi is lesz. Kimondottan a hajamra vettem, meg sem néztem, mi másra jó még. Először a körmömön láttam javulást, majd feltűnt, hogy a bőröm sokkal szebb lett. Gőzöm sem volt, hogy a Helia D miatt lehet, azt hittem, kimondottan csak hajra való. Mivel más ötletem nem volt, mitől változott meg a bőröm, gyanús lett ez a termék, és végre elolvastam, mire jó. Akkor tudtam meg, hogy bőrre is jó, nem csak hajra. Már a harmadik hónapja szedem. Érdekes, hogy a hajamra egy hónapig semmilyen hatással nem volt, de utána egyre jobb lett a tartása, dúsabbá vált. Szerencsére nálam a pattanások nem jelentkeztek, mint ahogy többen írtátok.
Én azt tanácsolom, hogy ha valaki rászánja magát erre a termékre, ne adja fel olyan hamar, mert idő kell, amíg kifejti hatását a hajra. Pár nap után biztos nem lesz eredménye.

Danka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Enci76

2018. június 19.

Kíváncsiságból próbáltam ki ezt a vitamint. Másfajta van a tarsolyomban ami évek óta bevált, de hát ugye a női kíváncsiság...Pontosan 6-ik szem után intenzív , erős gyomorégésem lett, amit nem tudtam hová tenni, még nem gyanakodtam semmire. A 10-ik után miután már mindeféle gyomornyugtatót bekaptam és még mindig a kénköves pokol bugyborékolt bennem, mikor gondoltam hátha ettől. És ettől! Négy nap kihagyás utás a gyomrom megbékélt. Csalódtam, és rossz szemmel néztem rá, pedig jaj de jó lett volna. Az ára miatt adok neki 1 pontocskát...

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

wildrose

2018. június 12.

Nekem hajra is, bőrre is, körömre is bevált, és semmilyen nemkívánatos mellékhatást nem tapasztaltam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

evettke7

2018. május 16.

Sajnos nekem nem vált be. Hajhullásra vettem, mert így tavasszal elég csúnyán elkezdett hullani a hajam. A hajam és a körmöm állapotában nem vettem észre változást, a bőröm sem lett szebb, sőt nagyon csúnya és rettenetesen fájó, kinyomhatatlan pattanások jelentek meg az arcomnak azokon a részein, ahol korábban sosem volt pattanás. A doboz felét szedtem csak be, kb egy hete hagytam abba, a pattik azóta sem gyógyultak meg, de így legalább újak nem jöttek ki. Sajnos kuka.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kovacsnikoletta92

2018. május 3.

Nagyon sokáig a Magic Hair kapszulát szedtem, aztán hónapok kihagyásával, ahogy csökkenni látszott a hatása, gondoltam váltok. A Helia-D-nek nagyon jónak igérkezett az összetételet és az ásványi anyagok mennyisége is (papíron). Sajnos 3 havi adag után semmi növekedést vagy babahaj burjánzást nem tapasztalok. A körmeim változatlan erősségűek, a bőröm állapota is ugyanolyan (hála). Nem bántam meg, a 3 adag ára még mindig kevesebb volt, mint a magic hairnél 2 havi adagé, de semmilyen hatását nem érzékeltem, így visszaváltok a Magic Hair-re. Pedig szerettem volna szeretni ezt a terméket, remélem másnak használ :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Shauna

2018. március 18.

Használtam már pár szépségvitamint, de eddig egyik sem nyerte el kifejezetten a tetszésem, így nem is vártam csodát a Helia-d ezen termékétől.
Igazából muszáj voltam vásárolni valamilyen vitamint, mivel elég szörnyű állapotban volt a körmön, illetve a hajam is a tél végére és őszintén szólva a kedvező ára miatt vásároltam meg ezt a terméket, még azt sem néztem meg, hogy pontosan milyen vitaminokat tartalmaz...
Mindezek ellenére ez a szépségvitamin képes volt arra, amire sok társa nem. Beszedtem az első dobozzal és a körmeim sokkal erősebbek lettek, igaz a hajamnál nem érzékelek változást, de a körmöm már nem töredezik, ami mindenképp pozitívum.
Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.