KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

ylexe

2017. július 21.

Szinte azonnali hatás, és egyértelmű, hogy ennek köszönhetem. Hirtelen körömnövekedés és erősödés, hajamon szintén hasonlót tapasztaltam, mindezt 2 hét után. Biztos, hogy tovább fogom szedni, és veszek még. UD: Pár nap múlva fogy el (előfordulnak napok, amikor elfelejtem bevenni), és mindjárt veszek még egy pakkot belőle. 100%, hogy ettől erősödött a körmöm, és nőtt nagyot a hajam.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. június 16.

2017. 05. 18.
Még nem egész 1 hónapja szedem, de eddig meg vagyok vele elégedve. A hajnövesztés a cél (mint mindig..), egyelőre nem érzékelek hatalmas különbséget, normál tempóban nő. Amit viszont észrevettem, hogy kevésbé zsírosodik, és jobb a tartása. A körmeimre kifejezetten jó hatással van, sokkal erősebbek, nem lemezesednek, nem törnek be. Most ahogy nézem, nemrég vágtam, de már brutálisan megnőttek.. Mondjuk még adok neki 1 hónapot, és ha akkor már a hajamon is látok nagyobb változást, lehet, hogy hosszabb távon is újra fogom venni. :)

2017. 06. 16.
Már mindjárt elfogy a második adagom is, de nem érzek hatalmas változást.. A körmeim még mindig iszonyatosan hálásak neki, de a hajam szinte semennyit sem nőtt. Emiatt kicsit szomorú vagyok, mert pont arra vettem meg. :( Aki körömre venné, annak viszont nagyon tudom ajánlani!

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 16.

2017. 05. 18.

2017. 06. 16.

curlyangel

Korcsoport: < 18
2017. május 13.

A Magic Hair kapszulák helyett döntöttem emellett a jóval olcsóbb megoldás mellett.
Igazi eredményt az első levél, 2 hét után érzékelhető. Meg kell mondjam nagyon szkeptikus voltam, de újravevősnek bizonyult. A körmeim állapotán nem javított, de nem is volt rá szükségem, a hajam miatt vettem. Kb 5 centit nőtt a hajam, ami nálam nagy szó, mert csigamód nő. + göndör, így hónapok után látszik, hogy nőtt-e vagy sem.

curlyangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 13.

tani

2017. március 31.

Már 3 dobozzal beszedtem és csak pozitív hatásairól tudok beszámolni. Nem hullott többé a hajam! Mosás után már csak 5-6 szálat veszítek el, míg régen egy marékkal is. A körmeimet is erősítette, nem válnak ketté, nem vékonyodnak el. A testem többi részén nem tapasztalok erősebb, vagy gyorsabb szőrnövekedést.
Most jöttem haza a fodrásztól. Ő hívta fel a figyelmemet a rengeteg új hajszálra. Most láttam csak én is, hogy milyen sok hajam nőtt. Azt mondta a fodrász, hogy le szeretné vasalni, mert nagyon besűrűsödött és nem tudja máshogy megcsinálni a frizurát. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ezért kell levasalni a hajam!

tani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 31.

AltEra

2017. március 21.

Nekem nagyon tetszett a termék. Kevésbé hullott a hajam, illetve a homlokomnál vettem észre,hogy sűrűbb lett a babahajam is, tehát egész jól nőtt. A körmöm erős volt, de szintén gyorsabban nő két havi kúra után, és valamiért a közérzetemen is javított. Egyéb szőrnövekedést nálam szerencsére nem okozott.

AltEra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Egyszarvu

2017. március 20.

En meg egy hete sem szedem, de mar most erzem a hatasat. Napi 2 szemet szedek, melle kovafold, d vitamin es folsav meg kulon, es ez a kombinacio segitsegevel en mar most latom hogy nott. Eddig 3honap alatt nott szegeny 3 centit mivel a sotetbarna hajambol szoket csinaltattam. Most mar kozepbarnara van festve es ugy dontottem lenovesztem az eredeti barna hajamra. Gondolkodtam hairburston, sugarbear hairen, magic hairen de ugy dontottem h kiprobalom ezt a kombinaciot es ha szrt se er , akkor rendelek mondjuk sugarbear hairt. Eddig bevallt, 1honap mulva jovok az update-tal :)

Egyszarvu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Boombapple

2016. december 3.

2 hete használom, de már érzem a hatását. Elsősorban belülről. Tulajdonképpen ez egy jó árban lévő multivitamin, és nekem a stresszes életmód miatt van némi vitaminhiányom is.
Szóval, amióta ezt szedem, nyugodtabb vagyok és jobb a közérzetem. Refluxom van, de ettől elmúlt; nincs gyomorgörcsöm és nincs fent a savam sem, és nem csak reggelenként, hanem egész nap. Éhesen ébredek, pedig eddig ébredés után rá sem bírtam nézni a reggelire, ez gondolom a benne lévő B vitaminok miatt van. A hajnövesztő hatásáról még nem tudok beszámolni, de az már most látszik, hogy mennyivel szebb az arcomon a bőr. Sokkal puhább, és egységes színű. A piros orcáimat eltüntette és közben a kombinált arcbőrömből normál bőrt varázsolt.
A benne lévő nem beépülő vitaminok vízhajtó hatásúak, így sokszor meg kell látogatnom a mellékhelyiséget.
És felfedeztem egy plusz hatást, igaz, rám nem hatott úgy, hogy hízzak tőle, de a melleim mintha feszesebbek és nagyobbak lennének. Szemmel látható és tapintható a különbség.
Egyébként ez a bogyó nagyon keserű. Abban a pillanatban ahogy a nyelvemhez ér, olyan, mintha elkezdene olvadni és hiába iszom rá azonnal a vizet, úgy is érzem azt a szörnyű ízt. :)

Up.: Nagyon megszerettem. Túl vagyok az 1 havi adagon. A közérzetem jobb lett amióta szedem, szerintem vitaminhiányom lehetett ez előtt. A hajam szebb lett, sok babahajam nőtt, dúsabb lett és hosszabb. Kb 3-4 centit nőtt úgy, hogy nekem havi 1-2 centit szokott átlagban, ezért nekem ez nagy teljesítmény. Ami külön érdekes, hogy a testemen lévő szőr nem nőtt tőle gyorsabban, így nem kellett gyakrabban nyúlnom a borotváért. A szempilláim sem nőttek tőle, de hát nem is erre van.
(Így titokban, bár pironkodva írom, hogy a menstruációs görcseim enyhültek, amióta szedem ezt a bogyót.Gondolom a benne lévő csalán miatt. )
A bőröm élettel telibbnek tűnik és puhább is. A körmeim nagyon gyengék, így sajna nem erősítette őket, viszont növesztette, de azok le is törtek. :/

Végig szedem majd a 3 havi kúrát.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Végig szedem majd a 3 havi kúrát.

Ewee

2016. október 17.

Három hónapig szedtem. Gyorsabban nem nőtt tőle a hajam, viszont kaptam tőle egy szép nagy ekcémás foltot az arcomra. És nem egy pötyiről beszélek, hanem egy öt centi átmérőjű nagy piros viszkető foltról. Mióta abba hagytam eltűnt az ekcéma.

Ewee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Nancika

2016. október 11.

Nagyon szeretem ezt a szépségvitamint, már lassan 2 hónapja szedem (újra), az első pár hétben napi két szemet szedtem, majd átváltottam a napi egyre, és nagyon szépen bevállt. Alapvetően erős a hajam (bár nem túl sűrű), közel fenékig érő és ahhoz képes, hogy 3 hetente a teljes hossza festve van (vörösre), illetve fotózásokon rendszeresen nyüstölve van (tupír/besütés/vasalás/konty stb.) tényleg nagyon egészséges, de azért neki is jól jön egy kis segítség. És ez a tabletta mindent megad neki, amit én a táplálkozással vagy más külső kencékkel, pakolásokkal nem tudok neki megadni. Még a végén a töredezettségek is rendeződtek a 2 szemes intenzív kúra alatt nagyjából. Egyetlen hátránya, hogy mióta szedem, folyton a csoki, a süti és más tiltott édességek járnak a fejemben...

Update: Végig csináltam egy Magic Hair-es 3 hónapos kúrát és visszatértem ehhez, és őszintén szólva, meg kell állapítsam, hogy ez a kedvenc hajerősítőm. :) Sokkal jobb, mint a MH :)

Nancika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Nikuska94

2016. augusztus 25.

Nagyjából 1 éve ijesztően hullik a hajam, próbáltam már mindenféle sampont, de egyik se jött be igazán. Kb. másfél hete kezdtem a Helia D esszenciát használni, minden este befújom vele a fejbőrömet, ahogy a dobozára van írva. Azt már most észrevettem, hogy sokkal kevesebb hajam marad a kádban hajmosás után, és nekem már ez is óriási sikerélmény! Minden pénzt megér!
Ami viszont sajnos elszomorító, hogy ettől a szépségvitamintól nagyon sok pattanásom lett, ráadásul az arcomnak azon a részén, ahol soha életemben nem volt pattanásom (nagy eséllyel ettől a vitamintól van, mert azóta van ez, mióta ezt szedem, más változás nincs) Szóval ez nem jött be...

Nikuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.