KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Plusskutya

2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:
Gyorsan zsírosodó, de lassan növő, vékonyszálú és lelapuló hajam van, ami hajlamos a töredezésre.
Sugarbearrel kezdtem a feljavítását, igaz hatott, de az árához képest nem eléggé.
Emiatt váltottam a HairBunny-ra, ami olcsóbb, de nekem iszonyatosan tönkretette a bőrömet, olyan pattanásaim lettek tőle, mint kamaszkoromban sem, pedig alapból problémás a bőröm.
A "hajnyulak" kidobása után kutattam tovább és a KM-es vélemények alapján választottam ezt a szépségvitamint.
Egy hónapja szedem, nekem nem büdös, és végképp nem undorító. Nem nasiként esszük, a célt kelll nézni, szerintem rendben van.
Amit megfigyeltem 1 hónap szedés után: a hajam kevésbé hullik, kevésbé zsírosodik, kevésbé töredezik, és sokkal fényesebb (de ebben szerintem része van a hajfestéknek is :-)
Úgy vettem észre, hogy nem nő gyorsabban, és babahajam se lett több, de nem is ez a célom, nem kell hosszú haj, csak a jelenlegi ne hulljon ki! És nézzen ki normálisan. Ezt maximálisan teljesíti!

Plusskutya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

Jöttem magasztalni, mert megérdelmi!
Az előzményeim is fontosak:

Tuci

2019. január 8.

A hajamnak valóban segített, viszont pattanásokat és csalánkiütést is okozott. (Leteszteltem, abbahagytam a szedést 2 hétre, akkor elmúlt mindkettő, és amikor megint bevettem 2-3 tablettát, visszajött.) A pattanásokat még elviselném, de olyan látványos változást nem okoz a hajam állapotában, hogy a csalánkiütést is megérné. :( Kár érte :(

Tuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Dorcsi95

2019. január 3.

Három hete szedem, de már az első héten észre vettem hogy, nem hullik a hajam! Két hét után erősebbnek tűnik hajmosáskor is és tapintásra is! Ezen a héten vettem észre hogy fényesebb is lett a hajam, viszont haj növekedését nem vettem észre... Szerintem veszek még belőle majd hát ha később jelentkezik a növekedés.
Tényleg érdekes az íze és az illata, de ez nem zavar.

Dorcsi95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Tényleg érdekes az íze és az illata, de ez nem zavar.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Ez az a hajvitamin, amit már többször is újravettem. Én kimondottam az évszakváltáskor jelentkező hajhullás enyhítésére szedem. Ennek eleget is tesz, viszont a bőrömmel és körmömmel semmi látványosat nem tesz (de nem is várom el, mert ahogy írtam, csak a hajamra szedem).
Mellékhatását nem tapasztaltam, nem okozott gyakoribb éhségérzetet, nem lettem pattanásos tőle.
Szemezek a drágább hajvitaminokkal is (Sugarbearhair, Hairbunny), de több felől hallom/olvasom, hogy nem nagyon érik meg, mert nem tudnak annyival többet, amennyivel drágábbak, sőt.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Nusoka

Korcsoport: < 18
2018. november 6.

Még nyár elején vettem először, két másik fajta hajnövesztő vitaminnal együtt, a cél persze a hosszabb és dúsabb haj volt, ezt teljesítette is. Vagy teljesítették, igazából nem tudom melyiknek köszönhetem, de mostanra az akkor vállig érő hajamból majdnem mellközépig érő lett. A szaga miatt vonok le egy csillagot, az tényleg rémes. Én a bőrömön nem tapasztaltam változást, nem lettem tőle pattanásos. Nálam újravevős termék.

Nusoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 6.

Chapshe423

2018. november 5.

Rettenetes szaga van az tény!
Nekem sok babahajam lett tőle,nem nőtt az étvágyam(nincs is már hova),a bőröm,körmöm állapota nem javult de nem is volt különösebb problémám velük,a hajhulláson minimálisan javított. Kicsit nekem olyan semmilyen volt. Minimális javulás,de talán a DM-es fajtánál jobb,az ára teljesen oké.

Chapshe423
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Rettenetes szaga van az tény!

csokibeka

2018. október 28.

Két dobozzal szedtem be mire enyhült a hajhullásom, akciósan vettem nekem nagyon megérte. Semmilyen gyomor vagy bőrproblémát nem okozott. Gyorsabban ettől sem nőtt a hajam, a bőrömön és a körmömön sem vettem észre változást, de legalább a hajhullásomon tényleg segített.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

zorica85

2018. október 5.

A második dobozzal kezdtem meg néhány napja, egy ideje mindig szedek valami hajvitamint. Ennek ellenére pár héttel ezelőtt az tapasztaltam, hogy több hullik mint a megszokott ezért próbáltam ki ezt. Egyelőre úgy tűnik bevált, bár közben visszatértem az aranyköles őrleményhez, az nekem mindig segít amikor hajgondom van. A körmeim viszont beton kemények lettek, ez biztosan a vitaminnak köszönhető. Nekem bevált, picit sokallom az árát a tabletták mennyiségéhez képest, de mivel jó ezért úgyis megveszem.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Maze

2018. szeptember 29.

Júilus óta használom. Munkám miatt én nagyon figyelek minden összetevőre vitaminok esetében (is), arra is hogy mik az összetevők és abból mennyit tartalmaz. Ezt egyébként különösen jó terméknek gondolom, szuper összeállítás, és az ára is nagyon baráti. Rám is jött 1-2 plusz kiló (ez nem biztos, hogy a terméktől van mert most nincs edzés, de kajálás azért van), bár én kivételesen azok közé tartozom akik ennek örülnek. Viszont rohadt gyorsan nő a hajam tőle, nem törik, nem száraz. Igaz az illata nem a legjobb, de nem szagolgatni kell. Ami még +1 a termék mellett, hogy nem egy feleslegesen bazi nagy tablettát kell leszenvedni a torkodon, tehát elég könnyen csúszik :)

Maze
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Lolychan

2018. szeptember 22.

Sajnos ezzel is befuccsoltam.. :/ Nem elég, hogy a szaga és az íze borzalmas, de megnövelte az étvágyam és a rosszullét kerülgetett tőle... :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.