KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annroi

2017. november 15.

Kb. a felénél járok, és vannak napok, amikor elfelejtem bevenni. Az extra durva hajhullásomra vettem. Még egyelőre nem igazán vettem észre változást, se a hajamon, se a körmömön. A bőröm se lett szebb, sőt, szerintem picit több pattanásom van mostanában, de nem tudom, hogy ettől lehet-e. Remélem mire beszedem az egészet, addigra lesz valami változás, majd jövök updatelni.
Ami viszont már most nem tetszik benne: a szaga és az íze. Egyszerűen borzalmas, alig tudom lenyelni, pedig nem vagyok az ilyesmikre érzékenyebb, de ezt tényleg nehezen viselem.

Update: Figyeltem rá, hogy minden nap bevegyem, de nem változott a helyzet. Nem vettem észre semmi extrát, a hajam pedig ugyanúgy hullik. Ennyit a dm-es hajvitamin is tud, talán még többet is, féláron. :( -1 csillag

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

pudinggie

2017. november 12.

Én nagyon szerettem, az első tabletta-kúrám, aminél nem felejtettem el egy nap sem, hogy be kell venni! Körmeim nagyon sokat erősödtek tőle, a bőröm élettel telibb lett.
Egyetlen negatívuma, hogy rettentően büdös, de a hatása miatt efelett könnyen szemet hunyok :)

pudinggie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

zsofc

2017. október 18.

A hajam miatt vettem meg elsősorban, némi változást érzékelek ezügyben, de azért nem mondanám valóságos csodának. Ezzel ellentétben a körmeim nőnek, mint a bolondgomba, a bőröm állapotában pedig nem érzékelek változást.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Nonoka96

2017. október 13.

Sajnos rossz tapasztalatom van. A háromnegyedét beszedtem miután gyanakodni kezdtem, hogy ettől nagyon pattanásos az arcom. Miután utána néztem, hogy másnak is eredményezett ilyet, abbahagytam. Úgyhogy nálam ez nem vált be, még ha az ígérteket beváltotta volna, akkor sem venném újra, csúnya lett tőle a bőröm :(

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

farkasszaszi

2017. október 10.

Sajnos pico apro, feher, kinyomhato pattanasaim lettek tole :( eloszor nem ertettem mitol lehet, sosem volt ram jellemzo az ilyenfajta pattanas (inkabb a mely, fajos, kinyomhatatlan fajta :( ) de aztan eszembe jutott, hogy olvastam, hogy mas is pattanasos lett tole. Aint abbahagytam a vitamint, el is multak, szoval nekem nem valt be, vagyis ideje sem volt kifejtenie a hatasat. Azert adok 3 csillagot mert lehet jo termek, csak e nem tudtam hasznalni.

farkasszaszi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 10.

alexandraporcelain

2017. szeptember 28.

Nálam ugyan azt az eredményt érte el, mint a DM saját márkás hajvitaminja. :D Mivel az olcsóbb, és több, ezért ettől levonok egy pontot, de egyébként teljesen szuper, nőtt a hajam, a szempilláim is nőttek, újak is nőttek ki. Nekem bevált.

alexandraporcelain
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

aranyhaaaj

2017. szeptember 8.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, nálam tökéletesen működik. Kb. két hét után megszűnt a hajhullásom. Továbbra is fogom kúraszerűen szedni. Az ára szerintem nagyon baráti. Aki még nem próbálta, és hasonló problémával küzd, annak szívből ajánlom! :)

aranyhaaaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nika25

2017. szeptember 6.

Hajhullás miatt néztem ki ezt a vitamint magamnak, mert a kép alapján úgy láttam, hogy ezt le is fogom tudni nyelni. Pár szemet vettem be eddig belőle, kb az 5. szem után olyan érzésem volt, mintha ráültek volna gyomromra, vagy égne...vagy 3 napig így éreztem. Nem tudom, hogy ettől fájt-e a hasam, de ahogy abbahagytam, a fájdalom is elmúlt. Az emésztésem is olyan fura volt. Valamelyik összetevőt nem bírta a gyomrom. Mondjuk nem csodálom, a sok szintetikus anyag miatt, amit az ember emészteni se tud normálisan. Ettől függetlenül bevettem volna az egészet, csak ne hulljon már a hajam, mert lassan nem marad, de sajnos így lehet, hogy kénytelen vagyok valami természtesebb vitamin után nézni. Úgyhogy nem tudom mit csináljak a maradék bogyókkal, mert elég drága volt :(

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

sztinke

2017. augusztus 8.

Nem tudom az okát, de eléggé hullani kezdett a hajam. Mikor már második alkalommal jelezte a fodrász, vagyis több, mint 2 hónapja fent állt a probléma, akkor kezdtem nézelődni, hogy mit szedjek. Szedtem már többéle szépségvitamint korábban, de sosem a hajam miatt, így nem volt egyértelmű, hogy mit vegyek. Végül erre esett a választásom.
A 2. doboznál járok éppen, és pár napja voltam fodrásznál. Már láttam az első doboznál, hogy csökkent a hajhullás, de most a fodrászom is megerősítette, hogy teljesen megszűnt a probléma.
A körmömre és a bőrömre nézve nem látok igazán változást, de most a hajam volt a lényeg, úgyhogy elégedett vagyok.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

ylexe

2017. július 21.

Szinte azonnali hatás, és egyértelmű, hogy ennek köszönhetem. Hirtelen körömnövekedés és erősödés, hajamon szintén hasonlót tapasztaltam, mindezt 2 hét után. Biztos, hogy tovább fogom szedni, és veszek még. UD: Pár nap múlva fogy el (előfordulnak napok, amikor elfelejtem bevenni), és mindjárt veszek még egy pakkot belőle. 100%, hogy ettől erősödött a körmöm, és nőtt nagyot a hajam.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.