KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Helia-D

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Tettix, az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2016. június 29.

Kiszerelés:   28 db
Kategória:   Szépségvitaminok
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1450 Ft

A Helia-D Szépségvitamint azok számára fejlesztették ki, akik egészséges hajat, bőrt és körmöket szeretnének. A biotin, a B2 vitamin és az A vitamin hozzájárulnak az egészséges bőr fenntartásához. A biotin és a mezei zsurló egyaránt elősegítik az egészséges hajnövekedést.A PABA hozzájárul az egészséges haj fenntartásához. A nagycsalánt tradicionálisan bőrhibák kezelésére és az egészséges bőr fenntartására használják. A többi hasonló termékkel ellentétben, ebből napota csak 1 tabletta kell.

Összetevők: Szorbit,  Mikrokristályos Cellulóz,  Ascorbic Acid,  Mezei Zsurló Kivonat,  Zinc Sulfate,  Nagycsalán Kivonat,  Paba,  L-Metionin,  Retinol Palmitate,  Magnesium Stearate,  Silica,  Kalcium-D-Pantotenát,  Pyridoxini Hydrochloridum,  Tiamin-Mononitrát,  Riboflavin Biotin,  Hidroxi-Propil-Metilcellulóz,  Hydroxypropylcellulose,  Talc,  Cocos Nucifera (Coconut) Oil,  Titanium Dioxide

Ár: 1450 Ft, Eladó: Helia-d.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, készpénz, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel, pick-pack-pont

Enci76

2018. június 19.

Kíváncsiságból próbáltam ki ezt a vitamint. Másfajta van a tarsolyomban ami évek óta bevált, de hát ugye a női kíváncsiság...Pontosan 6-ik szem után intenzív , erős gyomorégésem lett, amit nem tudtam hová tenni, még nem gyanakodtam semmire. A 10-ik után miután már mindeféle gyomornyugtatót bekaptam és még mindig a kénköves pokol bugyborékolt bennem, mikor gondoltam hátha ettől. És ettől! Négy nap kihagyás utás a gyomrom megbékélt. Csalódtam, és rossz szemmel néztem rá, pedig jaj de jó lett volna. Az ára miatt adok neki 1 pontocskát...

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

wildrose

2018. június 12.

Nekem hajra is, bőrre is, körömre is bevált, és semmilyen nemkívánatos mellékhatást nem tapasztaltam.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 12.

evettke7

2018. május 16.

Sajnos nekem nem vált be. Hajhullásra vettem, mert így tavasszal elég csúnyán elkezdett hullani a hajam. A hajam és a körmöm állapotában nem vettem észre változást, a bőröm sem lett szebb, sőt nagyon csúnya és rettenetesen fájó, kinyomhatatlan pattanások jelentek meg az arcomnak azokon a részein, ahol korábban sosem volt pattanás. A doboz felét szedtem csak be, kb egy hete hagytam abba, a pattik azóta sem gyógyultak meg, de így legalább újak nem jöttek ki. Sajnos kuka.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kovacsnikoletta92

2018. május 3.

Nagyon sokáig a Magic Hair kapszulát szedtem, aztán hónapok kihagyásával, ahogy csökkenni látszott a hatása, gondoltam váltok. A Helia-D-nek nagyon jónak igérkezett az összetételet és az ásványi anyagok mennyisége is (papíron). Sajnos 3 havi adag után semmi növekedést vagy babahaj burjánzást nem tapasztalok. A körmeim változatlan erősségűek, a bőröm állapota is ugyanolyan (hála). Nem bántam meg, a 3 adag ára még mindig kevesebb volt, mint a magic hairnél 2 havi adagé, de semmilyen hatását nem érzékeltem, így visszaváltok a Magic Hair-re. Pedig szerettem volna szeretni ezt a terméket, remélem másnak használ :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Shauna

2018. március 18.

Használtam már pár szépségvitamint, de eddig egyik sem nyerte el kifejezetten a tetszésem, így nem is vártam csodát a Helia-d ezen termékétől.
Igazából muszáj voltam vásárolni valamilyen vitamint, mivel elég szörnyű állapotban volt a körmön, illetve a hajam is a tél végére és őszintén szólva a kedvező ára miatt vásároltam meg ezt a terméket, még azt sem néztem meg, hogy pontosan milyen vitaminokat tartalmaz...
Mindezek ellenére ez a szépségvitamin képes volt arra, amire sok társa nem. Beszedtem az első dobozzal és a körmeim sokkal erősebbek lettek, igaz a hajamnál nem érzékelek változást, de a körmöm már nem töredezik, ami mindenképp pozitívum.
Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

Shauna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Újra is vásároltam és remélem a második doboz sem fog csalódást okozni.

barczimarika

2018. február 28.

2 hét használat után javult a körmöm és a hajam állapota,a bőröm is szebb lett. Az ára is nagyon jó. Ajánlom!

barczimarika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 28.

rebus

2018. február 19.

sajnos nem vált be, több fájdalmas, sokáig megmaradó pattanásom lett míg szedtem, így hamar búcsút vettem ettől a vitamintól.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

LiiL

2018. február 13.

Sajnos nem jöttünk ki jól egymással. Hajhullás miatt vettem meg. Amit szépen el is múlasztott, csakhogy közben tele pöttyözte az arcomat apró pattanásokkal. Egyszer leálltam vele, majd újra kezdtem, és akkor vált világossá hogy Ő a hibás. Kár érte.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

kicc0807

2018. január 26.

Személy szerint nekem nagyon bevált ez a vitamin. Többet is kipróbáltam már ajánlásokra, de egyik sem vált be. (Revalid, DM hajvitamin, Natur sörélesztő kapszula, s még amikre már nem emlékszem..)
3 hónapos kúrát alkalmaztam ebből a vitaminból. Első hónapban nem volt túl feltűnő a változás. Majd ahogy telt az idoba hajam elkezdett rohamosan nőni. Tudni kell, nekem évekig vállig érő hajam volt.. Most pedig csodálatos egészséges hátközépig érő. (fekete hajfesték +plusz szőkítés+kék hajszínező)
A csodálatos változáshoz véleményem szerint a hajápoló termékeim leváltása is sokban segitett(szilikon és egyéb káros anyagoktol mentes csodaszereket használok)
Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

kicc0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Mindenképpen újra veszem!
Amint pihent a szervezetem a 3 hónapos kúra után!

goracka

2018. január 7.

Óriásit csalódtam! Eddig magic hairt használtam, ami csak a hajamra és a körömre volt jó, a bőrömre nem. Az A-vitamin miatt gondoltam, hogy ez segíthet a mély, kinyomhatatlan és fájó / viszkető pattanásaimon, erre rengeteg pici patti jelent meg a szám körül.

goracka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.