KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Hello Hair

Ár:   $15   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dodessz, Módosítva: 2014. június 18.

Ár:   $15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Hidratáló hajpakolás száraz hajra kókusz-, argán és mandulaolajjal

Heli

2015. április 23.

Kétszer használtam eddig, első alkalommal folyékony olaj formában vittem fel, de semmi extrát nem tapasztaltam.
Mivel száraz, hűvös helyen kell tartani, az egész masszává szilárdult. Második alkalommal nyomtam egy kis mennyiséget a kezembe és ahogy a kézmelegtől nagyjából felolvadt, úgy vittem fel a hajam teljes hosszára. Ezután hajszárítóval átfújtam az egészet és még egyszer átfésültem az ujjaimmal. Kb. 1 órát volt a fejemen, mosás után pedig elég selymes és fényes lett a hajam. A hiba annyi volt az egészben, hogy a fejbőrömet is érte a pakolás, ezért kicsit hamarabb zsírosodott.

Heli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Captainblonde

2015. április 12.

Eddig kb 3x hasznaltam, szigoruan kihagyva a fejbort, es annyira nem gyozott meg... Oke, hogy csak termeszetes osszetevokbol all, de meg mindig toredezettek a hajvegeim... Lehet hogy el kell hasznalni az egesz csomagot a lathato hatas erdekeben... Meglatjuk.

Captainblonde
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

dodessz

2014. június 5.

Ez a pakolas teljesen rendbetette a szokitett hajamat !! Fantasztikus!!! A marka honlapjarol rendeltem 15$-ert, es 5 nap alatt megjott :) CSODASZER :)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

Emolliensek: Argan Oil Peg-8 Esters, Almond Oil Glycereth-8 Esters, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Argan Oil Peg-8 Esters, Almond Oil Glycereth-8 Esters
Tisztítószerek: Argan Oil Peg-8 Esters

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.