KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Henna Plus

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: riskababa, az összetevőket feltöltötte: ST, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2690 Ft

1-2 árnyalattal világosabbá teszi a természetes szőke és a világosbarna hajat.

Ár: 2690 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pampamacska

2016. január 19.

nagyon szerettem, mert amikor még hajat festettem, akkor olyan gyorsan nőtt a hajam, hogy festés után fél órával már látszódott az eredeti hajtövem. Viszont ezzel fél nap alatt el tudtam tüntetni a különbséget és hetekig kitolni a hajfestést.
Szerettem nagyon, viszont azzal számolni kell, hogy amit ez kiszőkít, az szőke is marad, amíg le nem vágják. Én vagy egy éve járkálok ombrésnak tűnő hajjal, pedig ez már csak a régi lenövésem.
valószínű, hogy ez a picike cseszte szét nagyon durván a hajamat. 5 év alatt nőtt le teljesen, mert a töveimet világosítottam ezzel. a henna plus márkanév és a természetesnek tűnő cuccnak azért ne dőljetek be, a fő összetevője a hidrogén peroxid nem pedig a kamillatea, vagy a c-vitamin (ami alapvetően nem zavar, mert szerintem mindkettő lehet agresszív és kíméletes is), de a hidrogén peroxid nagyobb mennyiségben nem kedves a hajjal. valószínű, hogy én használtam sokat belőle, mert az eredeti hajszínemtől jóval világosabb színt hordtam, tehát mindenképp óvatosan.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

anna13

2016. január 3.

Már 3 éve használom lassan és semmi kártékony hatását nem tapasztaltam, ellenben jót annál inkább. Sokáig klasszikus seszínű hajam volt, se nem szőke, se nem barna, míg egy nyáron nagyon sokat voltam a napon és szőkébbre változott. Ez nagyon megtetszett nekem és gyorsan észbe kaptam és beszereztem ezt a sprayt, mielőtt télen visszaállt volna az eredetire a hajszínem. Kicsit világosított még rajta a nyári árnyalathoz képest, és a régivel összehasonlíthatatlan arany-búza színű hajam lett, nagyon sokat dicsérik. :) Én vörösösedést nem tapasztalok, bár az igaz hogy nem egy hideg szín amit kaptam, hanem egy barátságosabb, melegebb de ez cseppet sem zavar. Amit még szeretek benne, hogy amit már egyszer kiszőkítettem nem kell újra, nem sötétedik be, mindig csak a tövét fújom újra, és így egyben nagyon gazdaságos is!
Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

anna13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Soleil

2015. szeptember 27.

Ez a legjobb szőkítő spray, már egy ideje használom. Hennázott hajam van, ami az ősz hajszálaimat szép csillogó vörösre színezi, az eredeti hajamnak viszont csak fényt ad - kb. középbarna színű, vastagabb szálú, dús hajam van- így sajnos a világos tincsek elöl eléggé elütöttek a többi barna résztől, + a hossza is világosabb, mert ott régen festve volt, ez így nekem nem tetszettt.. Már kb. fél éve használom ezt a spray-t, kb. 4-5 hetente úgy, hogy egymást követő napokon ráfújom a hajtövekre, (összesen kb. 3-szor v. 4 -szer), pont olyan világos, aranyló gesztenyeszínt csinál a hajamból, amit szeretnék, hennázni csak az ősz részeket kell szinte (halántéknál), és egyáltalán nincs látható lenövésem, + nem csíp, nem irritál.
Az összetevők között csak hidrogén -peroxid van,ami nem igazán haj-barát, de ez nekem még belefér.
Egy szó mint száz, én hasonló célra ezt ajánlom mindenkinek!

Soleil
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Egy szó mint száz, én hasonló célra ezt ajánlom mindenkinek!

kerikatavirag

2014. augusztus 3.

Egy éve már hennával festem a hajam, fél éve már csak a tövét, ami ugye emiatt egyre sötétebb vörös lett, így meg vagyok áldva egy igazi vörös-szőke szép átmenetes ombérval, ami amúgy nem probléma. Csak már nagyon sötét a töve, kezd bordóba átcsapni, amit nem szeretnék, ezért vettem ezt, és fújkodom vele, hátha megúszom a szőkítést. Másodjára már látszik picit az eredmény, sokkal narancsosabb a hajam, és szépen csillog, selymes is. Elhasználom ezt, aztán meglátom, hogy kelleni fog a drasztikusabb beavatkozás. Szeretnék majd egyszer visszatérni az eredeti hajszínemhez, mert már úgy vagyok vele, hogy annyira idegesít már a kis lenövés is, hogy legszívesebben nullásgéppel letolnám a hajam kopaszra, és soha többé nem akarok hajat festeni, de ezt alkalmaznám akkor is, mert biztos, hogy szép árnyalatot varázsolna a kis egérszürke természetes hajszínemből, feltűnő lenövés nélkül. Én akciósan kaptam az Auchanban, és szerintem jobb, mint a Balea More Blonde spréje (az illata is). Bár lehet teljes áron nem venném meg. Maradok ennél, és 5öst adok neki!

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Macsek23

2014. április 15.

Nem rossz szőkítő, de a Hydrogen Peroxide miatt már nem használom.

Macsek23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 15.

Nem rossz szőkítő, de a Hydrogen Peroxide miatt már nem használom.

amyesther

2013. december 29.

Kifogytak a Balea More blonde készleteim és mostmár sehol sem találtam öket. (4, azaz négyes darab üzletben voltam....!) Tehát ö itt az utód, mondjuk a beszerzése ennek is eléggé körülményes-a márka honlapjáról szedett bioboltban minden Henna Plus termék volt ezt leszámítva, Auchan-ban meg egyáltalán nem láttam-de ráguglizás után kiderült, hogy egy tucat webshopban árulják. Összevetettem, osztottam, szoroztam, legolcsóbból beszereztem és 2. napon már itt is volt, ma... Finoman szólva hajmosás elött állok (álltam), ezért pont jónak tünt kipróbálni úgy, hogy fújkodok, hajszárítózok, utána pedig lemosom a vegyszert. Vártam a meleg levegövel kavargó büzt, mint amit a Baleásnál éreztem, de ennek nemhogy szaga nincsen, de még roncsolni sem roncsolja a hajat!! Szerintem ez fizikai képtelenség! :D Mármint ha azt nézzük, hogy ez gondolom több hidrogén peroxidot tartalmaz (1-2 fújás-->full szöke tincs, Balea 4-5 fújás--->színkülönbség), "vártam" valami extra töredezést, de ha jobban megnézem még fényesebb, puhább is lett a frizkóm! :))))) Egy kis gubancolódást ez is okoz, de ki lehet küszöbölni könnyen (argánolaj+hajkefe). Szóval én mindenkit buzdítok a megvásárlására, isteni csoda, hogy rátaláltam! <3 :D

Update: Most jön a következö rendelésem, teljesen jóban vagyunk azóta is!!! :)))
Mondjuk több flakon után már elkezdett töredezni a hajvégem, de így a frissítö vágás és a sok hajpakolás után teljesen rendben van minden. Még azt is elmondanám, hogy nagy színváltásnál a folyamat alatt öö...érdekes árnyalatok jöhetnek létre hamvasító nélkül... :D
Esetemben a se szöke, se barna színböl csináltam egy olyat, hogy most karácsonykor a réglátott rokonok megkérdezték, hogy:
1) Csináltál valamit a hajaddal? Olyan szép, fényes...
2) Te bevörösödté'? :O :D
3) Hogyan/mivel készítik az ilyen különleges szöke árnyalatot? :D

Hát igen... :D
Tehát kell mellé hamvasító is!

Update vége! :)

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 29.

1) Csináltál valamit a hajaddal? Olyan szép, fényes...
2) Te bevörösödté'? :O :D
3) Hogyan/mivel készítik az ilyen különleges szöke árnyalatot? :D

Hát igen... :D
Tehát kell mellé hamvasító is!

Update vége! :)

ST

2013. március 17.

Eddig 3x használtam, és nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. Alapból is szőke a hajam - hú, ezután tuti nem hisztek nekem :) - de télen kicsit besötétedett. A festést/melírozást egyelőre túlzásnak tartottam, ezért nagyon megörültem, mikor megtaláltam ezt. Először óvatosan fújkáltam hajmosás után, mert nem akartam hirtelen tejfölszőke lenni, de teljesen jól, fokozatosan működik, természetesnek ható színt eredményez és szép csillogóvá teszi a hajat. Fújkálás közben párszor átfésültem, majd hajszárítóval szárítottam, napra nem mertem kimenni vele, gondolom, úgy intenzívebb az eredmény. Még 1-2x befújom vele ez egészet, aztán már csak szinten tartásként tervezem használni néha. Károsodást nem tapasztaltam (a végekre hajolajat használok). Nevetséges az ára, és egy ideig biztosan elleszek ezzel a flakonnal.

ST
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.