KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herb Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolás

Hajfiatalító és hajnövekedést serkentő fito-biotechnológiai szérum nők részére. A nanotechnológiás készítménynek köszönhetően a revitalizáció már a hajtőnél megindul. Aktivizálja a hajtüszőkben lévő őssejteket, javítja a mikrokeringést, fokozza a haj növekedését, csökkenti a hajhullást. Hatékonyan alkalmazható kopaszodás és hajhullás ellen, valamint a fiatalos-, csillogó és erős haj elérése érdekében.

Kiszerelés: 125ml

Augmentin

2017. október 13.

A legjobb szer hajhullásra. Rengeteg apró haj, szép egészséges szálak az eredmény. Pedig nekem nagyon kevés, nagyon vékony gyenge hajam van. Ez a szer tette rendbe. Hajmosás előtt használom, és éjszakára úgy hagyom. Imádom. Egy hátránya, hogy nagyon nehéz beszerezni sajnos.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 13.

adry1992

2014. január 15.

A ragacsossága miatt csak 4-est adok neki, de szerintem ez a szer volt az, ami megadta a hajamnak a kezdő löketet, hogy végre elkezdjen gyorsabb tempóban nőni. :) Pont a ragacsosság miatt csak ritkán használom, de szerintem hatásos, tele van a fejem teteje apró hajszálakkal, ami vagy az olajos pakolásnak vagy ennek köszönhető.

adry1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

307ff3

2013. december 13.

A ritka szép hajamra kerestem megoldást, és erre a termékre esett a választásom. Nem viszketek tőle, ami pozitív indulásnak számít. Érdekes viszont, hogy befújás után olyan mintha belakkoztam volna a hajamat. Összeáll, mintha napok óta nem mostam volna hajat. Mivel rövid ideje használom, várok még hátha csodát tesz és nem számítanak az összetapadt hajtincsek.

307ff3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

sofiahell

2013. augusztus 28.

Én imádom! Kaptam egy üveget. Hetente egyszer befújtam a hajam, 3 órán át betekertem törölközővel és reménykedtem, hátha használ. Utána megmostam, sose hagytam rajta. Bár én használati utasítás nélkül kaptam, de ezzel a módszerrel másfél év alatt döbbenetesen megnőtt a hajam tőle. Mindenki kérdezi mit csináltam vele, és csak ezt a terméket tudom ajánlani.

sofiahell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

caarmaa

2012. szeptember 27.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel a kapcsolatban, de mindenképpen pozitív irányba billen a mérleg nyelve.
Lassan egy hónapja használom. Eleinte minden nap kétszer, reggel és este alkalmaztam. Azonban rettenetesen gyorsan fogy (ez az egyik negatív dolog benne), így lecsökkentettem napi egy használatra.
Az eddigi tapasztalatom az, hogy a hajhullásomat nem igazán csökkentette, legalábbis nem vettem észre hogy nagymértékben javult volna a helyzet, eddig. Viszont, annyi de annyi babahajam nőtt ki hogy nem is hiszem el. És mindez pár hét alatt. És ezek a babahajak atomgyorsan nőnek, szinte napról napra látom a változást ! Elképesztő. Erősek és egészségesek. És ismétlem, mindez egy hónap leforgása alatt. Úgyhogy igazából meg is bocsátottam neki, hogy a hajhullásomon annyira nem segít, mert vadul nő az új generáció. De lehet, hogy még azon is fog segíteni, ha tovább használnám... itt jön a feltételes mód. Ugyanis az ára nagyon magas. 10.000 Ft és mint írtam, nagyon gyorsan fogy! Egy havi adag gyakorlatilag, de mivel napi kétszer kéne használni a leírás szerint, így 2,5 hét egy üvegcse!!!! Sajnos annyira most nem vagyok eleresztve, hogy havi 10.000-ot kiadjak erre, de szeretném folytatni a kezelést, mert érzem, látom a javulást szemmel, és ki tudja 3-4 hónap alatt milyen csodák mennének végbe...
Még egy negatívumot meg kell, hogy említsek, ami bosszantó. Sajnos az én hajam rettenetesen zsírosítja. Befújom este, és másnap bezsírosodik a hajam tőle. Emiatt gyakrabban mosok hajat, az eddigi 3 helyett 2 naponta... sőt, már a második napra zsíros tőle, de akkor még száraz samponnal vállalható... eléggé idegesítő, de a hajnövekedés miatt megbocsátom neki.
Összességében 4 pontot adok, a gyors fogyás, a magas ár, és a hajzsírosodás serkentése miatt egy pontot vonok le, mert számomra így is ez az első olyan termék, aminél ilyen rövid idő alatt ilyen látványos változást tapasztaltam, jár neki a 4.

caarmaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Kanita

2011. szeptember 29.

Nekem nagyon sokat segített a hajhullás problémámom, a fodrászom ajánlotta. Gondoltam megbízom benne és kipróbálom. Nem olcsó, de megéri rákölteni. :)

Kanita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Antioxidánsok: Apigenin
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1, Tripeptide-1, Octapeptide-2
Vitaminok: Panthenol

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.