KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbaflor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Természetes hatóanyagokkal és illóolajokkal.

Hidratálók: Hydrolyzed Wheat Gluten

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.