KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbalife

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ccp, Módosítva: 2014. február 17.

Kategória:   Samponok

• A hajat tízszer erõsebbé teszi már egy használat után is
  • 90%-kal csökkenti a hajtöredezést
  • Hidrolizált búzafehérje klinikailag bizonyítottan segít védeni, helyreállítani és erõsíteni hajszerkezetét
  • Az Aloe Vera hidratálja és védi a hajszálakat
  • Az alma és kókuszkivonatnak köszönhetően luxus habzásban lehet része!
  • Színvédő formula
  • Mentes parabéntől, erős szulfátoktól és hozzáadott színezékektől, amelyen száríthatják a hajat és fakíthatják a színét.

Lina_01

2016. november 30.

Imádom az illatát, a hajamnak is jót tesz, viszont a vörös festet szín annyira nem szereti ezt a sampont.

Lina_01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

szilvia.bano

2015. március 12.

Karácsony körül vettük, anyukám használja, én még nem próbáltam. Azt mondja, lágy lesz tőle a haj, neki eddig jó volt. Az illata nagyon jó, tervezem is kipróbálni egyszer. Jók az összetevői is. Csak azért 4 csillag, mert rendelni kell.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

demyke

2014. március 11.

Egy evvel ezelott vasaroltam meg eloszor, es azota folyamatosan ezt hasznaltuk. Most utoljara Revalidot vettem, de alig varom ,hogy elfogyjon es ujra rendeljek ilyet... nagyon szeretem, es az illata is nagyon jo. Jah es amig ezt hasznaltam, nem toredezett a hajam, miota a Revalid van, azota elkezdett toredezni is...

demyke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

ccp

2014. február 5.

Fantasztikus sampon. rengeteg natúr sampont kipróbáltam, de egyik sem vált be igazán. Tegnap jött meg csomagban a kondicionálóval, egyből kipróbáltam, isteni illata van, és puhává varázsolta a száraz hajam, és az illata most, még másnap is érezhető. eddigi legjobb sampon amit kipróbáltam! szívből ajánlom mindenkinek.

ccp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Butyloctanol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.