KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. december 4.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM
Kategória:   Szépségvitaminok

• C-vitamin hozzájárul a megfelelő kollagénképződéshez és ezen keresztül a bőr normál állapotának fenntartásához.
  • cink támogatja a haj, a köröm és a bőr normál állapotának fenntartását.
  • Az A-vitamin és a B2-vitamin hozzájárul a bőr normál állapotának fenntartásához.
  • biotin elősegíti a haj és a bőr normál állapotának fenntartását.

Összetevők: Hidrolizált kollagén kivonat, zselatin, L-Cisztein-hidroklorid, L-Aszkorbinsav, DL-Metionin, cink-szulfát-monohidrát, tömegnövelőszer: mikrokristályos cellulóz, DL-alfa-tokoferil-acetát (E-vitamin), csomósodás gátló: magnézium-sztearát, nikotinamid, színezék: titán-dioxid, A-vitamin-acetát, piridoxin-hidroklorid, riboflavin, tiamin-mononitrát, pteroilmonoglutaminsav, kálium-jodid, D-biotin, cianokobolamin.

gizellagreen

2018. február 22.

A bánffi hajszesz és sampon mellé tökéletes!

gizellagreen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

A bánffi hajszesz és sampon mellé tökéletes!

Meridon8

2018. január 12.

Nem volt rossz, de semmi kiemelkedő változást nem tapasztaltam, inkább a körmeimet erősítette meg :)

Meridon8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

prinszepsz

2016. október 12.

Egyet kell értenem az előttem szólókkal, rosszat nem tett, de pozitív hatást sem tapasztaltam. Ennél még a sörélesztő tabletta is jobban teljesített.

prinszepsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Dorine

2016. január 19.

Rosszat nem tett, de sok jót se. Lehet, hogy egy hónapnál hosszabb ideig kellett volna szednem, nem tudom, de inkább kipróbálok valami mást.

Dorine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

Viku23

2014. december 9.

Szerintem ártani nem árt. Nem nő annyival gyorsabban a haj, de késlelteti a sérülését. A körmöm meg tényleg gyorsabban nő és erősebb is. Én már 3 dobozzal vettem, szombaton veszem a 4. dobozt. :)

Viku23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

ludmilla

2013. december 20.

Nekem nem vált be. Hajat, de még körmöt sem erősít. 15 napig elég, így azért nem olcsó szerintem.

ludmilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.