KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbária

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winternight, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM
Kategória:   Samponok

Komplex hatású növényi keveréket tartalmazó sampon, mely kitűnő eredménnyel használható zsíros haj kezelésére. Különösen hatékony a serdülőkorban jelentkező hajzsírosodás egyensúlyban tartására.

Az ősidők óta használt bojtorján gyökérnek, valamint a hozzáadott egyéb, újonnan felfedezett természetes hatóanyagoknak köszönhetően a sampon megszűnteti a fejbőr és a haj rendellenességeit. A hajnak egészséges, természetes fényt kölcsönöz. Az összetevők hatásukat a hajszálakon és a fejbőrön keresztül fejtik ki.

zsatima

2017. július 7.

Seborrheás fejbőrömre semmit nem ért, ugyan úgy moshattam a hajam 2 naponta olyan zsíros volt :(

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

tishargitay

2017. június 20.

Hát nálam vegyes érzelmeket váltott ki... Hatása tartós mert nem kell minden második nap hajat mosni, a színe picikét bizarr árban nagyjából középkategória. Viszont nem teljesen alapos

tishargitay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

larka95

2017. június 19.

Sajnos nekem nem vàlt be. A hajmosást sem tolta ki, ugyanúgy zsírosodott tőle a hajam, és két nap utàn lelapult (pedig alaposan kiöblítettem..). A hozzáfűzött reményeket nem hozta. A Listerine kék színéről és az illatáról ne is beszéljünk... :D én többet nem veszek.

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Cilipili

2017. február 9.

Én szeretem nagyon. A hajmosásomat 1-2 nappal kitolja, és az már nekem bőven elég. És valóban nem korpásodik tőle a hajam, mióta használom.

Cilipili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

CzFru

2017. január 16.

Tisztít, nagyon is...de a hajam összeáll tőle. Alapjáraton a zsírosodást nem állította meg, de nem is rontott a helyzeten. A bajom vele, hogy utána hiába kenek bármit rá ( balzsam, argán olaj stb) olyan mintha nem történne semmi, ugyanúgy fésülhetetlen. A szilikonnak meg kifejezetten nem örülök benne, mert szerintem, egy ilyen termékbe nem illik, ahogy a kék színe is furcsa.
Azért a csalán samponjának a gondolatával még kacérkodom...de ezt nem veszem újra.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

dreka98

2017. január 6.

Ugyanúgy két naponta kell hajat mosnom, tehát a zsírosságon nem segített. Az illata jó, nem szárít. Két csillagot adok rá, nem venném újra.

dreka98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2016. december 29.

nekem bevált. a hajmosást két nappal kitolta és ami plusznak számít a hajhullást is nagyon jól visszaszorította.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

Celia

2016. október 22.

Ha már "Herbária", szerintem lehetne kicsit természetközelibb...
Amúgy egy kellemes kis sampon, ami pont az én problémáimra ígér megoldást (zsíros+korpás haj), és bár csodát nem tett sajnos, de lényegesen nem is rontott, ezért az évek során többször is visszatértem hozzá, amikor éppen kiábrándultam valamelyik másikból. Nem lesz tőle túl puha a hajam, mintha kicsit szárítana. Szerintem árkategóriájában lehetne ennél jobbat is találni, más kérdés, hogy nekem eddig még nem sikerült.

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Ha már "Herbária", szerintem lehetne kicsit természetközelibb...

Annoocska

2016. október 16.

Nem volt csalán sampon, így ezt vettem meg a dm-ben. Az illata és a színe nagyon tetszik,meg jól is habzik,de nem hozza amit ígért :/
Nem tudtam kitolni vele a hajmosások idejét , emiatt 3*

Annoocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

Nem tudtam kitolni vele a hajmosások idejét , emiatt 3*

Viki9727

2016. október 10.

Nagyon szárít, össze tapasztja a hajamat. Eddigi 4 nap helyett 2 nap után olyan szinten bezsírosodott a hajam hogy nem bírtam elviselni.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.