KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbária

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2011. május 3.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

A Herbária Rt. laboratóriumában kifejlesztett, a csalánfű speciális kivonatát tartalmazó készítmény. Javítja a fejbőr vérellátását. Kíméletesen tisztít.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Aprilla

2017. augusztus 28.

Borzalom. Negatívuma: nehezen kifésülhető és durva tapintású lesz tőle a haj. A végeredmény (mikor megszáradt a haj) sem tetszett. Az összetevői pedig nem túl természetesek. Pozitívuma: nincs.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

FranciC

2017. március 6.

Egy "csoda" Syoss sampon úgy tönkrevágta a hajamat, hogy hónapokon keresztül akármivel mostam (jó, nem akármi, mert jól megválogattam a termékeket a bio szappantól a Vichy samponokig), egy nagy zsíros paca volt az amúgy derékig érő hullámos hajam.
Aztán már erősen az ollóra és a rövid hajra gondolva utolsó mentsvárként a negtív kommentek ellenére megvettem ezt a sampont.
Már a 2. használat után TELJESEN eltűnt a zsíros paca a fejemről. Igaz a hajam fakó, színtelen és száraz lett tőle, de ezt balzsammal és olajjal ellensúlyoztam.
Summa summarum: A célra tökéletesen megfelelt, ezért5 csillag. Az illata számomra kellemes, viszont ennyire nem kellene szárítania, ezért 4 csillagot kap.

FranciC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

kovacsrekaa

2017. február 19.

Alapvetoen zsiros a hajtovem, azt szuperul tisztitja. Hasznalata utan a hajam szaraz, fako. A hajfestekemet foltokban nagyon csunyan lemarja. Nem szeretem.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Ettike

2017. február 15.

Férjemnek vásároltam nemrég ezt a sampont, mivel régen is ezt használta. Állítása szerint már nem olyan mint régen, kezelhetetlen és száraz lett tőle a haja.
És sajnos még a haja is el kezdett korpásodni tőle, mivel úgy kiszárította a fejbőrét :(

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

doratarr95

2017. január 10.

Tobbszor vettem, hatha segit megfazott fejboromon. Gondoltam kell egy kis ido mire kifejti a hatasat, de semmi eredmeny. A hajamat kiszaritotta (balzsammal hasznaltam), a tove hamar zsirosodott,

doratarr95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

PiciCic

2016. december 13.

Zsíros,vékonyszálú,időnként korpás,természetes barna hajam van. Ez a sampon sajnos nem segít a zsírosodáson,sőt mintha a korpásodást is fokozná. Illata nekem elég műnövényes. Használata után sprőd lett a hajam,így feldobtam egy hajpakolást is hajmosás után,pedif inkább csak balzsamozok.
Összegezve: nem segített,sőt fokozta a problémákat

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Összegezve: nem segített,sőt fokozta a problémákat

romsicsbori

2016. november 15.

Gyógynövényekkel és azok kémiájával foglalkozom, ezért fenntartással kezelem a gyógynövények hiperszuper (és sokszor felnagyított) hatásaival beharangozott termékeket. Ennek ellenére több ízben sem tudtam ellenállni ennek a samponnak. Végigcsináltam egy egyéves kúrát. A szezonális hajhullásomat egyáltalán nem mérsékelte. A hajtövem talán icipicit kevésbé zsírosodott ezalatt, viszont a végét nagyon kiszárította még balzsam és hajvégápoló olaj használata mellett is. Sokszor alig tudtam kifésülni hajmosás után. Az illatát szerettem.
Csodaszernek a legnagyobb jóindulattal se mondanám, de voltak már ennél rosszabb samponjaim is.

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.

sarkanyoslany

2016. október 1.

Gyorsan zsírosodik a hajam 2 maximum 3 napot bír ki általában. Annyi jót hallottam a csalánról, mint gyógynövényről. a zsíros haj barátja, örömmel kaptam le a polcról a csalán sampont, magyar termék, szuper...

Ekkorát nem csalódtam samponban, az egy dolog, hogy teljesen kiszárította és balzsamozni kell durván, de a fejbőröm korpás is lett tőle és borzalmasan viszket 3 használat után.... kuka!

sarkanyoslany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

sweetmedusa

2016. július 23.

Festett hajúaknak nagyon nem ajánlom... frissen festett fekete hajamat, mintha be sem festettem volna. :( 1 hónap után kb. 2 árnyalattal világosabb lettem. Aki sötét hajszínétől szeretne megszabadulni, sokat segíthet ha egy pár hétig ezzel mossa. Én is egy flakon ilyen sampon elhasználása után szőkítettem, hát megkönnyítette a dolgom. Egyébként egész puha volt utána a hajam mindig. Az illata furcsa és erős, bár én már nem éreztem, csak mások jegyezték meg. Semmi különös hatását nem tapasztaltam.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

babettike

Korcsoport: < 18
2016. július 23.

Hát megvettem, mert ajánlotta egyik barátom, hogy neki ettől ilyen jó a haja meg láttam itt is, hogy dicsérik.
Na, már most én még az életben nem találkoztam kék színű samponnal, pedig jó párat kipróbáltam már. Eléggé meglepődtem, de pár másodperc vacillálás után úgy döntöttem, hogy csekély az eséje, hogy befogná a hajamat. Megmostam vele kétszer, mint ahogy általában szoktam és elgondolkodtam, hogy vajon azok az elvetemült emberek, akik nem szoktak balzsamot használni vajon most mit tennének. Merthogy a hajam az szinte összeállt. Na, például ilyet sem tapasztaltam még samponnál, de ez már kevésbé volt meglepő mert az előző véleményekben már olvastam.
Ahogy azt ia olvastam, hogy nem igazán kíméli a hajfestéket sem. Na hát ez is igaz. Le volt szőkítve és most az van visszakenve barnára, ami már 4 hónap alatt kikopott valamennyire, de most a lenővésemen kívül, minden része a hajamnak egy fokkal világosabb. (Amit mondjuk nem bánok, de azért wáó).
Ha beválik, hogy kevésbé zsírosodik tőle a hajam, akkor lehetséges hogy újraveszem.

babettike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 23.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.