KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbária

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fruu., Módosítva: 2012. április 2.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A Csalán sampon táplálja a hajszálakat és a fejbőrt, kondicionálja, hidratálja és szép fényt kölcsönöz a hajnak. Száraz, festett, erősen igénybevett hajra is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Choc ice

2017. június 3.

A balzsamjával együtt használtam. Semmi extrát nem csinál a hajammal. Mosás közben tapad a hajam, zsíros hatású, de miután megszárad ez az érzés teljesen eltűnik.

Choc ice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Samantha

2016. május 29.

Nem jött be. Ragacsos és gubancos lett a hajam tőle. Alig tudtam kibontani, és mintha meg sem.mostam volna. 🙁 Kár érte. Maradok az Avon csalán samponjánál.

Samantha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 29.

Vivien1998

2014. december 11.

Semmi extrát nem tud de jól tisztít

Vivien1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 11.

Semmi extrát nem tud de jól tisztít

clisanlezz

2014. december 5.

2 hónapig használtam, már 1. után gondolkodtam, hogy le kellene cserélni, de adtam neki még egy esélyt. Sajnos nem változott a 2. hónapban sem a hatása. Abban a hitben voltam hogy mivel száraz hajra van nem fogja kiszárítani a hajam. Nagy csalódás volt. Nagyon száraz lett a hajam tőle. Gubancos, és szálkás, pedig balzsamot is használtam, de ugyanúgy élt a hatása. Az illata nagyon tetszik emiatt kap 2 *-ot, finom gyógynövényes illata van. Nagyon nehezen habzik, sőt van hogy nem is habzik, mikor mosom a hajam vele, csikorog a hajam, és kellemetlen érzés. A Bánfinak a hajhullás elleni gyógynövényes samponja sokkal jobb, annak is hasonló az illata, viszont az nem hagyott ilyen érzést maga után. (Imádom a gyógynövényes dolgokat, ezért próbáltam ki a Bánfisat) Egy szóval nagy csalódás volt nekem ez a sampon, azt is megmerem kockáztatni, hogy emiatt hullott a hajam. Előtte mikor használtam nem hullott sosem, viszont ennél a samponnál igen, mióta nem ezt használom a hajam megint életre kelt, és puha, nem gubancolódik, és nem is hullik.(Most a Schaumának a gyógynövényes samponját használom) A hatást amit kiváltott nála jóval olcsóbb, "gagyibb"(tesco-s, cba-s, lidl-s) sampon is felülmúlja.

clisanlezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 5.

Zoli

2014. december 3.

Pontozás! Nekem bevált! Korpásodásra hajlamos, száraz a hajam. Eddig H&S terméket használtam de nagyon tönkrevágta a hajam. hajmosás után száraz lett a fejbőröm, és már másnap viszketett. Csalánnal heti kétszer is elég megmosnom, mert nem viszket a fejbőröm tőle. Hajmosás után de főleg másnap nagyon selymes a hajam, egész nap turkálok benne, mint a csajok:) Illatát kicsit érzem, de nem is szagolni vagy megenni kell a sampont, bár lefekvéskor a párnán is érezni, de ez legyen a legkisebb baja. Négy és felet adnék neki, mert hajmosáskor olyan érzésem van, mintha nem lenne elég a fejemen és mindig többet kell rátennem, de csak ajánlani tudom.

Zoli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Edi001

2014. november 10.

Azért vettem meg, hogy hátha csökkenti a hajhullásomat, illetve hogy kicsit natúrabb cuccal mossam a hajam. Mosás után eléggé gubancos a hajam. Illata elmegy (mamókás)a hatása még várat magára, de a fejbőröm nem viszket tőle.

Update: Egy hét használat urán le kell vonnom a csillagokat... Nagyon gubancos a hajam amit még balzsamozást követően is nehéz kibogozni, illetve eléggé szárít is és tartást sem ad a hajnak hiszen kiszárítja a hajszálakat is.

Edi001
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Felföldi Beáta

2014. augusztus 21.

Egy ideig használtam...illatra, állagra tökéletes. Viszont kissé ragacsos hatást kelt, nehezen fésülhetővé tette a hajamat. Találtam jobbat.

Felföldi Beáta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

timea5511

2014. július 7.

A bojtorjános társa után tettem vele egy próbát és nagyon bevált!!! Ami egyébként furcsa, mivel az én hajam zsíros. Habár tudomásom szerint a csalán elvileg minden hajtípusnak jót tesz. Zsíros hajúaknak mindenképp ajánlom kipróbálásra!

timea5511
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

PiciBrigii

2014. május 28.

Nekem nem igazán vált be... semmi változást nem tapasztaltam.. :/ De az illata jó volt és szép zöld :D :)

PiciBrigii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 28.

manooo

2014. március 31.

Száraz hajra való és az én hajam zsíros, mégsem zsírosodott tőle mégjobban. Ennek nagyon örülök. Illata nagy finom a színes is tetszik, szép zöld. Gyönyörű fényt ad a hajnak és nem lapul le!! Eddigi legjobb samponom. Ha elfogyik a Bánfi Bojtorján Zsíros,korpás hajra, ami hozzà teszem, sokkal jobban zsírosítja a hajamat mint ez a Csalán sampon. 5 csillag!

manooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.