KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Herbária

Ár:   700 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Elyana, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM
Kategória:   Szappanok

Kézműves termék. Természetes növényi olajokból és zsírokból, hagyományos eljárással készült. Tartósítószert és hozzáadott színezőanyagot nem tartalmaz.

Elyana

2018. július 16.

Elég sokat mosok kezet, ezért keresnem kellett olyan szappant ami kímélő. Ez megfelelt a követelménynek, nem szárít, szépek az összetevői. Nem fogy el túl hamar, de nem is tart extra sokáig. Megéri az árát, és alkalomadtán az arclemosót is jól helyettesíti. Online nem találtam, de a székesfehérvári Herbária üzletben lehet kapni.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Emolliensek: Elaeis Guineensis Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Hydrogenated Coconut Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.