KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HerbArting

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HerbArting, Módosítva: 2018. június 25.

Kategória:   Fürdőtermékek

A HerbArting pezsgő fürdősóval a fürdés igazi élmény és szórakozás úgy, hogy közben a bőrt is ápolja. Ráadásul a HerbArting pezsgő fürdősót az egészen picik is büntetlenül élvezhetik, mivel csak természetes anyagokat tartalmaz.

A HerbArting pezsgő fürdősó pezsgését szódabikarbóna és citromsav adja, amik együtt, a vízzel érintkezve remekül pezsegnek, anélkül, hogy károsítanák a baba bőrét. Ráadásul hosszan pezseg, így a móka sokáig tarthat.

A termék tartósítószert nem tartalmaz.