KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

HERBioticum

Ár:   859 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   250 ml/75ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emese1989, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 1.

Kiszerelés:   250 ml/75ml
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Lábápolók

Vadgesztenyés lábápoló krém készítmény, 6 hozzáadott növényi kivonattal (aloe vera, hegyi árnika virág, fekete nadálytő, ginkgo biloba, ginzeng gyökér, ördögcsáklya). Kiválóan alkalmazható a visszeres lábszár és egyéb visszeres gyulladások kezelésére. A készítményben található vadgesztenye kivonat egy növényi hatóanyag, mely tonizálja a bőrt és elősegíti a gyógyulást. A bőr értágulataira összehúzó hatással van (visszértágulat ellen hat), segíti a vérellátást, fokozza a vérkeringést. Jótékony hatással van a hajszáleres keringésekre.

Mesterséges szín- és illatanyagot nem tartalmaz. Parabén és kőolajszármazék mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2018. április 25.

olcsósága miatt rendeltem ezt, elkél a frissítés a lábaimnak, bár hálistennek nem ácsorgok egész nap, de így nyáron hajlamos vizesedni, felpuffadni a bokám és a lábfejem. nekem még tégelyes a csomagolása, a tubust jobban szeretem, de annyi baj legyen. egész hamar beszívódik, könnyű állaga van. sajna nem nagyon veszem észre, hogy számottevően segítene a lábaimon, kicsit bizserget, de semmi extra. azért elkenegetem, hátha hosszabb távon észrevehető lesz a hatása.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Piedra

2018. február 12.

4 éve állómunkát végzek, ugyan még nincsenek visszereim, de a nap végére nekem is kissé duzzadtak, elnehezültek a lábaim. Sokáig a Biomed vadgesztenyés és a vadgesztenye fortét használtam, de már kicsit úgy érzem, hogy "kevés". Vettem Liotont, az nagyon jól hűsítette a lábaimat, csak sajnos arra is igaz, hogy ami jó, abból kevés van és relatíve drága. Jó, alapvetően a Lioton se drága, de két hét alatt elkenem kb. Aztán megláttam itt ezt a krémet, kevés, de jó vélemények róla, és nem is drága, gondoltam kipróbálom. Győrben vettem, akciósan 800 Ft.-ért pár hete. Sokáig elég a nagy tégely, ahhoz képest nem is drága. Elsőre kissé szúrós a szaga, de ennyit bőven elviselek cserébe a lábaim "gondozásáért". Bemasszírozás után pár perccel, mikor kezd megszáradni a krém, irtózatosan hűti a lábaid, nagyon jó érzés. Igaz alapvetően is lefekvés előtt kenem fel, de reggel rendbe hozza a lábaimat.
Alapvetően fehér a bőröm, így eléggé látszanak az erek rajta, ill.néhol vannak már ilyen kis piros vékony "erecskék" is, pár nap alatt halványította őket.

Nekem bevált, újravevős lesz mindenképp! :)

friss: a most használt tégelynél én is érzem a különbséget az eddigiekhez képest: másabb az illata, de ez még nem lenne gond, viszont felkenés után semmi hűsítő érzés nincs, és másnap reggelre se érzem jobbnak a lábamat, mint a krémezés előtt. :/ Remélem a következő tégely megint a megszokott minőségű krémet rejti majd.

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Nekem bevált, újravevős lesz mindenképp! :)

timity

2018. január 17.

A legjobb vadgesztenyés krém! Többet próbáltam már, de ennek valóban van nyugtató , hűsítő hatása. Gyorsan beszívódik a bőrbe, nem kell percekig masszírozni. Nyáron napi szinten kentem(egy nap többször is), és még most is van belőle egy kevés, szóval gazdaságos kiszerelés. Ezt ajándékba kaptam, de ha veszek magamnak, csak ezt a márkát!

timity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

wasp

2018. január 15.

Az összes, krémmániára feltöltött vadgesztenyés krém közül az itteni vélemények alapján választottam ezt, és azt kell mondjam, nem bántam meg! Néhány éve volt egy elég csúnya lábfej sérülésem, ami miatt a mai napig reggelente kell vagy10 perc, mire kimozgatom annyira, hogy rá bírjak állni, mióta ezzel a krémmel kenem, ez sokkal kevésbé fájdalmas és hosszú procedúra, mint eddig. Alapból a combomon lévő iszonyú seprűvénák miatt vettem, hogy hátha halványít rajtuk, mivel nagyon fehér a bőröm, így ezek különösen látványosak. :/ Ezt egyelőre nem vettem észre, de még csak egy hete használom, szóval türelmes vagyok, mivel az már így is sokat számít, hogy sokkal jobb állapotban van a lábam a reggeli felkelésnél. Nekem olyan a bizsergetős érzés felkenésnél, mintha egyszerre hűtene és melegítene, nagyon hamar beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után. A kiszerelés, a hatás és az ára tekintetében is egy szuper termék, ajánlom mindenkinek, én a HerbaHázban vettem, nem volt egy ezres. Ha történik valami a seprűvénákkal, jövök frissíteni.

wasp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

CeCeDrake

2017. szeptember 3.

Ajándékcsomagban volt. Édesapám lába napközben néha bedagad, elnehezülnek. Liotont használt rá eddig. Napok óta használja minden este és nincs nehéz láb érzése. Szerinte jobb, mert nem büdös és nem ragad tőle a bőre, meg rendkívül jól hűsít.
Vásárolni fogjuk ezután.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Vásárolni fogjuk ezután.

kneva

2017. augusztus 10.

Átellenőriztem az INCI-jét, nincs benne DMDM, és egy-két tételnyi különbség van még. Változtattak az összetételen?
Szerintem ez egy nagyon jó kenőcs, lábdagadás ellen hatásos, de akkor 3-4 alkalommal kell kenni naponta.
Kellemesen hűsít, verhetetlen ár-érték arány, szeretem használni. Egyszer már újravettem.
Illetve kétszer. Mert a második vásárlásnál észleltem, hogy a krém nem hűsít. És illatos. Ezután vettem a harmadik tégelyt, ami ugyan olyan volt, mint a legeső, ami már elfogyott. Összehasonlítottam a második és a harmadik vásárlásom krémeit és a krémek állaga sem egyforma. Nem is tudom, hogy mit gondoljak? Mi lehet a 2-ban?
Amúgy az 1. és a 3. öt csillagos.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Amúgy az 1. és a 3. öt csillagos.

asztromélia

2017. július 21.

Vadgesztenye krémre lett szükségem (babavárós visszér okán), az itteni vélemények alapján csakis ez a fajta jöhetett szóba, mert mindenki pozitívan vélemenyezte, ellentétben más termékekkel. "Szép" megtermett visszerem napi 1, néha 2 kenegetestől nagyon szépen javul, sokkal kevésbé látszik. És ami a legfontosabb, pár használat után a fájdalom elmúlt! Pingvin Patikában vettem.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Dayanara

(!)
2017. június 5.

Ajándékba kaptam a teafaolajos krém mellé a játékban, és jobbkor nem is jöhetett volna!
Épp pár nappal előtte lett tele a lábam bokától végig még a combomon is mindenféle szörnyűséggel. Tudtam, hogy valószínűleg nem fogom megúszni, mert a családban sajnos elég gyakori volt ez is. De azt hittem még van pár évem. Hát, nekem nem volt szerencsém, azt hiszem 26 voltam akkor nyáron, amikor elkezdődött. Azt már megszoktam, hogy a kánikulában feldagadnak a bokáim, nyáron néha még a térdemnél és a combomnál is érzem. De más tünet sosem volt. Múltkor viszont igen, amitől meg is ijedtem meg nem akartam az egészet, úgyhogy gondoltam adok magamnak 1-2 napot, hogy összeszedjem magam, aztán keresek valami jónak tűnő és megfizethető kenőcsöt és elkezdem vele kenegetni. Na, pont akkor érkezett meg ez a krém! :) Mondtam is, hogy milyen szuper. Előtte valószínűleg elajándékoztam volna, de így már szükségem volt rá.
Most is készülök vele a nyárra, tuti használni fogom, akár megelőzésre is! Egyébként szerintem jól teljesített, igazából ennek a hatékonyságát nem tudom annyira megítélni, mint a teafaolajos lábkrémnél. Megeshet, hogy a nyár végén minden elmúlt volna magától is, de szerintem sokat köszönhetek ennek a krémnek, mert már nyáron sokkal szebbé tette a lábam és halványított, nyugtatott a kritikus területeken.
Az állaga és illata nekem ennek is megfelelő, ezt is könnyű eloszlatni és bónusz: nem csak segít a visszérproblémákon és hasonlókon, de egyúttal bársonyossá is teszi a bőrt és kellemesen hűsíti, nyugtatja. De a bársonyosságot emelném ki, mert ez is pillanatok alatt nyom nélkül beszívódik, és mégis marad utána a bársonyosság hosszú napokig.
Nagyon jól sikerült, én úgy láttam, hogy sokat javított az állapotomon, és sokkal több van benne, mint a hasonló, ráadásul drágább krémekben. Könnyű alkalmazni is, gyorsan be lehet masszírozni az egész lábon, nyomtalanul beszívódik, később a melegben sem olvad le a bőrről. Erre még nekem is van időm reggelente, és nem kell külön testápoló sem! ;) Nagyon jól jöhet annak, akinek szárazabb a bőre, vagy esetleg idősebb hölgyeknek is (de férfiaknak is jó, hiszen gyógynövényes illata van, gyorsan nyom nélkül beszívódik, nem is csillog, és az ilyesmi nem csak nőket érint), hogy egyúttal nem csak kezelni tudják a területet, hanem hidratálni is.
Ajánlom mindenkinek (a teafaolajos sarokápolót is), nekem is segített. Ráadásul egy próbát igazán megér, hiszen az ára is kedvező. Ha esetleg valakinek nem válik be használhatja kiegészítő kezelésként is. És egy kis idő után már nem is olyan hűvös érzés, inkább kellemes. Melegnek nem mondanám, de simán el lehet kenegetni télre is. És ez nem hagy foltot! :) Régen, amikor elkezdett dagadni a lábam nyaranta beszéltem orvossal, és javasolta, hogy kenjem ilyen krémekkel is. Egy picikét segített, de annyit nem, hogy megérte volna az a kevés kis tubusnyi krém annyi pénzért, ráadásul minden csupa zöldes-sárgás színű lett tőle, alig bírtam kimosni, még a papucsom is befogta. Csak ajánlani tudom ezt a krémet és a sarokpuhító teafásat is. Szerintem ajándékba is lehet adni őket, ha valakivel olyan viszonyban vagyunk, mert nagyon kis hasznosak. :) És meglepően hatásosak is!
Tényleg csak javasolni tudom mindenkinek, hogy tegyen először ezzel egy próbát, mert ha segít sok pénz takarítható meg vele és sok plusz jó tulajdonságot is kapunk, pl. a hidratálást, és hogy nem hagy nyomot a krém az anyagokon sem. :)
Örülök, hogy kipróbálhattam őket, ajánlani és vásárolni is fogom a jövőben!

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Örülök, hogy kipróbálhattam őket, ajánlani és vásárolni is fogom a jövőben!

Aliz3

2017. január 12.

Mivel a lábamon megjelentek a seprűvénák, ezért elkezdtem használni a Herbioticum vadgesztenyés lábkrémet. Olyan terméket kerestem, amiben sok természetes anyag van, mert szerintem ezek lehetnek a legjobb hatással a testünkre, legyen szó bármilyen problémáról. Vadgesztenyeteát is iszom (időszakonként, mivel 6 hét után szünetet kell tartani ha folyadékként alkalmazom), innen jött az ötlet, hogy akkor ilyen krémet kellene használnom. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy minden este bekenem a lábamat, mert sajnos van, hogy a fáradtság nyer! DE! Amikor bekenem, mindig meglepődök, hogy mennyire hűsít és milyen könnyűnek érzem a lábaimat utána. Szeretem az illatát és a krém állagát is. Nagyon tetszik a hatása és az sem utolsó, hogy a nagy kiszerelésnek köszönhetően nem fogy el pillanatok alatt.

Aliz3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

ChicRaspBerry

(!)
2016. október 27.

Hűsítő hatású, nyugtatja a lábam, mindenkinek ajánlom. Anyukámnak adtam, neki visszeres a lába és pár használat után halványultak, és a nehézláb érzése is elmúlt.

ChicRaspBerry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, BHT, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.